Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry układanki 25 gier

Gra składanie statku

Ocena gry

W tej grze musimy wczuć się w budowniczego i naszym zadaniem jest poskładać statek z poszczególnych elementów puzzlanych. Postaraj się wykonać to zadanie w jak najkrótszym czasie gry i przejść do kolejnej planszy. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra dopasowywanie elementów dla dzieci

Ocena gry

Do poszczególnych elementów na obrazku postaraj się dopasować brakujące elementy. W każdym z wyświetlanych elementów na ekranie gry brakuje danej części. Twoim zadaniem jest wybrać tą część z trzech podanych i dopasować ją. Używaj myszki do dopasowywania elementów.


Adibu Puzzle

Ocena gry

Kolejna układanka przed nami, lecz tym razem są to puzzle. Postaraj się ułożyć puzzle w jak najkrótszym czasie gry. Do układania potrzebujesz tylko myszki komputerowej. Masz możliwość wybrania rozmiaru puzzli.


Zimowa układanka

Ocena gry

Zagraj w zimową układankę w której musisz dopasować do siebie dwa takie same elementy. Na przykład czapkę Świętego Mikołaja musisz połączyć z czapką i tak dalej. Przejdź jak najwięcej poziomów i sprawdź swoją spostrzegawczość. Graj z użyciem myszki.Gra układanie rur

Ocena gry

Zabaw się tym razem w hydraulika.Twoje zdanie jest następujące musisz ułożyć rury tak aby wszystkie były ze sobą połączone.Do gry używaj myszki komputerowej.


Układanka Pokemon

Ocena gry

Ułóż przepiękną układankę z Pokemonem, która przedstawia bohaterów bajki Pokemony.Dopasuj każdy z kawałków układanki tak aby do siebie idealnie pasowały.Układaj za pomocą myszki.


Buzzle

Ocena gry

Układaj klocki tam aby wypełniły one wyznaczony cień.Wykonaj to zadanie w jak najkrótszym czasie tej gry.Do gry używaj tylko myszki komputerowej.


Układanka Kaczor Donald

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze układance jest ułożenie układanki z bardzo sławnym bohaterem Kaczorem Donaldem. Układaj układanki i baw się wspaniale.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Układanka z krasnalem

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest ułożenie układanki z krasnalem. Postaraj się i dopasuj każdego klocka na swoje miejsce, czyli tam gdzie powinien być.graj za pomocą myszki komputerowej.


Układanka Batman

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby ułożyć układankę , która przedstawia dwóch Batmanów, którzy walczą ze sobą.Postaraj się aby każdy klocek był na swoim miejscu.Graj za pomocą myszki.


Układanka dla dzieci Sonic

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest ułożenie układanki z Sonikiem. Sonik to bardzo dzielny i silny bohater, który zawsze jest chętny do pomocy komuś.Graj za pomocą myszki.


Układanka dla chłopców

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest ułożenie układanki.Ta układanka przedstawia trzech magicznych wojowników, którzy walczą bardzo dobrze.Graj za pomocą myszki.


Układanka Scooby Doo

Ocena gry

Ułóż piękną układankę z bohaterami Scooby Doo. Układaj układanki związane z bajkami Scooby Doo. Niesamowity pies Scooby Doo musi myć bardzo dokładnie ułożony.Graj za pomocą myszki.


Układanka bitwa

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby ułożyć układankę, która przedstawia bitwę robota z bardzo dzielnym wojownikiem, który chce go pokonać. Postaraj się i ułóż tą układankę w jak najlepszym czasie gry.Poruszaj się za pomocą myszki.


Układanka Myszka Miki i Goofy

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby ułożyć układankę Disneya, która przedstawia Myszkę Miki wraz z jej przyjacielem psem, który nazywa się Goofy.graj i baw się dobrze układając układanki.Graj za pomocą myszki.


Układanka Piękna i Bestia

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest ułożyć układankę, która przedstawia Piękną i Bestię. Królewna, która jest bardzo piękna musi wyjść za bardzo paskudną bestie.Graj za pomocą myszki.


Układanka dla dzieci

Ocena gry

Ułóż układankę z królewnami, które siedzą w karecie przed zamkiem królewskim.Graj i układaj piękne układanki. Graj za pomocą myszki.


Układanka Kung Fu Panda

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby ułożyć układankę Kung Fu Panda. Postaraj się i ułóż układankę jak najlepiej. Dopasuj odpowiednie elementy na swoje miejsce.Graj za pomocą myszki.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry układanki
 • Zbuduj wieże z klocków

  Zbuduj wieże z klocków

  Oglądana: 7611 ocena: 1.00

 • Układanka Transformers

  Układanka Transformers

  Oglądana: 6442 ocena: 0.00

 • Układanka Scooby Doo

  Układanka Scooby Doo

  Oglądana: 6038 ocena: 0.00

 • Układanka Winx

  Układanka Winx

  Oglądana: 5330 ocena: 0.00

 • Układanka dla dzieci

  Układanka dla dzieci

  Oglądana: 5086 ocena: 0.00

 • Układanka Kaczor Donald

  Układanka Kaczor Donald

  Oglądana: 4707 ocena: 0.00

 • Ukłądanka Król i Królowa

  Ukłądanka Król i Królowa

  Oglądana: 4465 ocena: 0.00

 • Układanka Myszka Miki i Goofy

  Układanka Myszka Miki i Goofy

  Oglądana: 3413 ocena: 0.00

 • Układanka Alvin i Wiewiórki

  Układanka Alvin i Wiewiórki

  Oglądana: 3137 ocena: 0.00

Reklama

cookie