Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci » Gry ucieczki 68 gier

Laboratorium śmierci

Ocena gry

Zagraj w darmową grę laboratorium śmierci. Celem gry jest ucieczka z laboratorium śmierci w którym się znajdujemy. Nasz ucieczka nie będzie prosta, ponieważ pilnuje nas bardzo wiele strażników. Jednak mamy przy sobie pistolet oraz granaty dzięki którym pokonamy strażników i szybko uciekniemy z laboratorium śmierci. Do grania potrzebujemy tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Ucieczka z więzienia

Ocena gry

Zostałeś skazany na wyrok.Uwięziony jesteś w areszcie czyli w więzieniu.Musisz w jak najkrótszym czasie gry wydostać się w tego przeklętego więzienia i powrócić znów na wolność.Używaj wszystkich przedmiotów,które tylko masz dostępne pod ręką i wyjdź na wolność.Strzałkami poruszasz się w tej grze.


Ucieczka przed pożarem

Ocena gry

Budynek w którym się znajdowałeś/aś stoi teraz cały w płomieniach a ty zostałeś/aś w środku niego.Musisz w jak najkrótszym czasie gry opuścić ten budynek,który cały płonie i wydostać się na powierzchnię.Do gry potrzebna jest myszka komputerowa.


Japońska ucieczka

Ocena gry

Ucieknij z japońskiego budynku.Postaraj się w jak najkrótszym czasie gry z niego wydostać.Do gry potrzebna jest ci tylko wyłącznie myszka komputerowa.Powodzenia!Ucieknij przed kulkami

Ocena gry

Ucieknij przed kulkami to fantastyczna gierka w której musisz uciec przed kulkami.Nie pozwól aby kulki cię zabiły.Uciekaj i przeskakuj je aby uniknąć z nimi kontaktu.Graj za pomocą W,A,S,D-poruszanie się.


Śnieżna ucieczka

Ocena gry

Ucieknij z tego zimowego zakątka.Pozbieraj wszystkie przedmioty, które tylko ułatwią ci ucieczkę.Wykonaj to szybko.Pacz na czas!Myszką graj.


Ucieczka z miasta autem

Ocena gry

Ucieknij z miasta.Nie daj się złapać.Musisz jechać bardzo szybko i pokonywać przeszkody.Możesz też uzbroić swoje auto w rakiety, dzięki czemu strzelając nimi w przeciwników pozbędziesz się ich.Graj strzałkami oraz spacja-skok, Z,X-akcja.


Ucieczka z chłodni

Ocena gry

Ucieknij w jak najkrótszym czasie gry z chłodni zanim w niej zamarzniesz na śmierć.Znajdź w szalonym tempie przedmioty, które ci ułatwią ucieczkę.Do gry potrzebujesz myszki.


Ucieknij przed lawą

Ocena gry

Poruszamy się krecikiem, którego podziemne korytarze zalała lawa.Musimy wydostać się z podziemnych korytarzy na powierzchnię tak aby nas lawa nie spaliła.Odbijaj się od ścian i skacz po platformach aby dotrzeć do wyjścia.Strzałki-poruszanie się oraz spacja-skok.


Ucieknij z domi

Ocena gry

Jesteś zamknięty w domu.Musisz bardzo szybko z niego się wydostać.Rozglądnij się po innych pokojach i weź przedmioty, które ułatwią ci wyjście.Graj tylko używając myszki komputerowej.


Ucieknij z biura IFB

Ocena gry

Jesteś w biurze FBI musisz się wydostać z niego jak najszybciej.Bierz przydane przedmioty, które ułatwią ci wydostanie się z biura.Graj używając myszki komputerowej.


Ucieknij z upiornego domu

Ocena gry

Wydostań się w jak najkrótszym czasie gry z tego upiornego domu.Zagraj używając tylko myszki komputerowej do tej gry.


Ucieknij z kopalni

Ocena gry

Postaraj się i w jak najkrótszym czasie gry ucieknij z kopalni.Musisz uciec koparką.Uważaj na walące się skały i lecące na ciebie kamienie.Graj używając tylko strzałek do tej gry.Miłej gry życzymy.


Ucieknij z nawiedzonego pokoju

Ocena gry

Wydostań się jak najszybciej z tego okropnego nawiedzonego pokoju.Pomyśl, rusz głową i wydostań się z niego jak najszybciej.Używaj do tej gry myszki.


Ucieczka z kuchni

Ocena gry

Ucieczka z kuchni to gra w której naszym zadaniem jest uciec jak najszybciej z kuchni, która znajduje się w domu. Postaraj się i ucieknij jak najszybciej z kuchni. Myszką zagraj w tą grę.


Ucieczka z helikoptera

Ocena gry

Ucieknij w jak najszybszym czasie gry z helikoptera. Musisz się bardzo postarać i uciec z helikoptera zanim coś się stanie. Pamiętaj masz niewiele czasu. Myszka komputerowa jest niezbędna.


Gra uciekanie z domu

Ocena gry

Gra uciekanie z domu jest to gra w której naszym zadaniem jest jak najszybciej uciec z domu. Masz bardzo wile przydatnych przedmiotów, które przydadzą ci się w uciekaniu. Myszka komputerowa jest nam potrzebna.


Ucieczka z wyspy

Ocena gry

Uwięzili nas na wyspie wokół niej pełno mórz i oceanów. Musisz postarać się i uciec z niej w jak najkrótszym czasie gry. Masz wiele pomocy na wyspie, które przydadzą ci się przy ucieczce. Myszką graj.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Gry ucieczki
 • Ucieczka przed policją

  Ucieczka przed policją

  Oglądana: 8905 ocena: 0.00

 • Ucieczka z miasta autem

  Ucieczka z miasta autem

  Oglądana: 5154 ocena: 10.00

 • Gra ucieczka z domu

  Gra ucieczka z domu

  Oglądana: 3326 ocena: 0.00

 • Gra ucieczka z pokoju 2

  Gra ucieczka z pokoju 2

  Oglądana: 2586 ocena: 0.00

 • Gra uciekanie z domu

  Gra uciekanie z domu

  Oglądana: 2062 ocena: 0.00

 • Ucieczka z zamku

  Ucieczka z zamku

  Oglądana: 1919 ocena: 0.00

 • Scoobydoo ucieczka

  Scoobydoo ucieczka

  Oglądana: 1868 ocena: 10.00

 • Ucieczka z pokoju

  Ucieczka z pokoju

  Oglądana: 1591 ocena: 0.00

 • Ucieczka z wyspy

  Ucieczka z wyspy

  Oglądana: 1552 ocena: 0.00

Reklama

cookie