Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci » Gry ucieczki 74 gier

Ucieczka z domu

Ocena gry

Zostaliśmy uwięzieni w domu. Postaraj się wydostać z domu w jak najkrótszym czasie gry. Rozglądnij się po pokojach i używaj przedmiotów, które pomogą Ci uciec z domu. Graj używając myszki komputerowej.


Uciekaj przed potworami

Ocena gry

Znajdujesz się w labiryncie, wokół ciebie nie brakuje potworów. Zbieraj złoto oraz zabijaj potwory. Aby zabić potwora musisz podłożyć bombę. Poruszaj się strzałkami oraz kładź bomby spacją.


Wydostań się z pokoju

Ocena gry

Zostaliśmy uwięzieni czy też zamknięci w pokoju domowym. Musimy jak najszybciej znaleźć drogę do wyjścia z pokoju i uciec z niego. Wykorzystaj przedmioty, które znajdują się w pokoju, ponieważ pomogą Ci w ucieczce. Używaj myszki komputerowej.


Ucieczka z pizzeri

Ocena gry

Tym razem zostaliście uwięzieni w pizzeri. Za oknem pada deszcz i coraz bardziej zalewa pizzerie. Musisz się z niej jak najszybciej wydostać. Poszukaj przedmiotów, które mogą Ci pomóż oraz jak najszybciej wydostań się. Do ucieczki potrzebujesz myszki.Ucieczka z kina

Ocena gry

Zostałeś/aś uwieziona w kinie. Terroryści podłożyli bombę zegarową w kinie i lada moment ona wybuchnie. Rób wszystko aby wydostać się z kina jak najszybciej. Używaj do ucieczki myszki.


Ucieknij z lekcji informatyki

Ocena gry

Ucieknij z lekcji informatyki to bardzo logiczna gra. Twoje zadanie jest bardzo proste musisz wydostać się w jak najkrótszym czasie z sali zanim wróci nauczyciel informatyki. Złam hasła i wydostań się z lekcji informatyki. Graj za pomocą myszki.


Laboratorium śmierci

Ocena gry

Zagraj w darmową grę laboratorium śmierci. Celem gry jest ucieczka z laboratorium śmierci w którym się znajdujemy. Nasz ucieczka nie będzie prosta, ponieważ pilnuje nas bardzo wiele strażników. Jednak mamy przy sobie pistolet oraz granaty dzięki którym pokonamy strażników i szybko uciekniemy z laboratorium śmierci. Do grania potrzebujemy tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Ucieczka z więzienia

Ocena gry

Zostałeś skazany na wyrok.Uwięziony jesteś w areszcie czyli w więzieniu.Musisz w jak najkrótszym czasie gry wydostać się w tego przeklętego więzienia i powrócić znów na wolność.Używaj wszystkich przedmiotów,które tylko masz dostępne pod ręką i wyjdź na wolność.Strzałkami poruszasz się w tej grze.


Ucieczka przed pożarem

Ocena gry

Budynek w którym się znajdowałeś/aś stoi teraz cały w płomieniach a ty zostałeś/aś w środku niego.Musisz w jak najkrótszym czasie gry opuścić ten budynek,który cały płonie i wydostać się na powierzchnię.Do gry potrzebna jest myszka komputerowa.


Japońska ucieczka

Ocena gry

Ucieknij z japońskiego budynku.Postaraj się w jak najkrótszym czasie gry z niego wydostać.Do gry potrzebna jest ci tylko wyłącznie myszka komputerowa.Powodzenia!


Ucieknij przed kulkami

Ocena gry

Ucieknij przed kulkami to fantastyczna gierka w której musisz uciec przed kulkami.Nie pozwól aby kulki cię zabiły.Uciekaj i przeskakuj je aby uniknąć z nimi kontaktu.Graj za pomocą W,A,S,D-poruszanie się.


Śnieżna ucieczka

Ocena gry

Ucieknij z tego zimowego zakątka.Pozbieraj wszystkie przedmioty, które tylko ułatwią ci ucieczkę.Wykonaj to szybko.Pacz na czas!Myszką graj.


Ucieczka z miasta autem

Ocena gry

Ucieknij z miasta.Nie daj się złapać.Musisz jechać bardzo szybko i pokonywać przeszkody.Możesz też uzbroić swoje auto w rakiety, dzięki czemu strzelając nimi w przeciwników pozbędziesz się ich.Graj strzałkami oraz spacja-skok, Z,X-akcja.


Ucieczka z chłodni

Ocena gry

Ucieknij w jak najkrótszym czasie gry z chłodni zanim w niej zamarzniesz na śmierć.Znajdź w szalonym tempie przedmioty, które ci ułatwią ucieczkę.Do gry potrzebujesz myszki.


Ucieknij przed lawą

Ocena gry

Poruszamy się krecikiem, którego podziemne korytarze zalała lawa.Musimy wydostać się z podziemnych korytarzy na powierzchnię tak aby nas lawa nie spaliła.Odbijaj się od ścian i skacz po platformach aby dotrzeć do wyjścia.Strzałki-poruszanie się oraz spacja-skok.


Ucieknij z domi

Ocena gry

Jesteś zamknięty w domu.Musisz bardzo szybko z niego się wydostać.Rozglądnij się po innych pokojach i weź przedmioty, które ułatwią ci wyjście.Graj tylko używając myszki komputerowej.


Ucieknij z biura IFB

Ocena gry

Jesteś w biurze FBI musisz się wydostać z niego jak najszybciej.Bierz przydane przedmioty, które ułatwią ci wydostanie się z biura.Graj używając myszki komputerowej.


Ucieknij z upiornego domu

Ocena gry

Wydostań się w jak najkrótszym czasie gry z tego upiornego domu.Zagraj używając tylko myszki komputerowej do tej gry.


« poprzednia 1 2 3 4 5 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry ucieczki
 • Ucieczka przed policją

  Ucieczka przed policją

  Oglądana: 10825 ocena: 0.00

 • Ucieczka z miasta autem

  Ucieczka z miasta autem

  Oglądana: 5949 ocena: 10.00

 • Gra ucieczka z pokoju

  Gra ucieczka z pokoju

  Oglądana: 5661 ocena: 0.00

 • Scoobydoo ucieczka

  Scoobydoo ucieczka

  Oglądana: 4079 ocena: 10.00

 • Gra ucieczka z domu

  Gra ucieczka z domu

  Oglądana: 4060 ocena: 0.00

 • Gra ucieczka z pokoju 2

  Gra ucieczka z pokoju 2

  Oglądana: 3071 ocena: 0.00

 • Gra uciekanie z domu

  Gra uciekanie z domu

  Oglądana: 2661 ocena: 0.00

 • Ucieczka z zamku

  Ucieczka z zamku

  Oglądana: 2468 ocena: 0.00

 • Ucieczka z helikoptera

  Ucieczka z helikoptera

  Oglądana: 2114 ocena: 0.00

Reklama

cookie