Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry ubieranie 196 gier

Wakacyjna ubieranka

Ocena gry

W tej ubierance ubierzmy dziewczynę oraz chłopca. Naszym zadaniem jest wybrać jak najładniejsze ubrania dla chłopca oraz dla dziewczyny i musimy w nie je ubrać. Do tej gry używajmy tylko myszki do ubierania. Miłej gry.


Ubieranka Winx Club

Ocena gry

Ubierzmy w tej grze cztery koleżanki z klubu Winx. Masz do wyboru bardzo wiele ubrać. Musisz wybrać te najładniejsze, które ci się bardzo podobają i ubrać w nie koleżanki Winx. Myszką ubieraj.


Wiosenna ubieranka

Ocena gry

Ubierzmy dziewczynę w tej wiosennej ubierance. Twoim nowym zadaniem jest postarać się i ubrać jak najładniej oraz najmodniej ubierankę z kobietą. Myszką komputerową ubieramy ubierankę.


Ubieranka Karaoke

Ocena gry

Ubierzmy tancerzy i piosenkarzy Karaoke. Musisz wybrać najładniejsze ciuchy i ubrać w nie piosenkarzy karaoke. Do ubierania w tej grze na pewno potrzebujesz myszki komputerowej.Ubieranka z piosenkarką

Ocena gry

Ubierzmy w tej darmowej grze znaną piosenkarkę. Naszym zadaniem jest ubrać jak najładniej znaną piosenkarkę. Musisz się bardzo postarać i ładnie ją ubrać. Gramy za pomocą myszki.


Ubierzmy dżina

Ocena gry

Jest to darmowa ubieranka z dżinem. Dżin to bohater z bajki. Masz do wyboru bardzo wiele ubrać i ubierz w nie dżina. Postaraj się .Myszką gramy w tą grę.


Ubieranka z Prosiaczkiem

Ocena gry

Ubieranka z Prosiaczkiem to bardzo fajna gierka w której ubieramy Prosiaczka. Ubierzmy w tej grze Prosiaczka. Postarajmy się i ubierzmy jak najładniej oraz najmodniej prosiaczka. Do gry używajmy myszki komputerowej.


Ubieranka z człowiekiem motylem

Ocena gry

Ubieranka z człowiekiem motylem to darmowa gra w której będziemy ubierać człowieka motyla. Ubierzmy człowieka motyla jak najładniej oraz modnie. Do tej gry używajmy tylko myszki komputerowej.


Ubieranka z Ebu

Ocena gry

Jest to darmowa ubieranka z Ebu. Ebu jest to znany bohater z bajki Alladyn. Ubierzmy jak najładniej oraz najmodniej Ebu. Do gry użyj tylko myszki komputerowej.


Ubierz Tweety

Ocena gry

W tej grze będziemy ubierać bardzo popularnego bohatera, którym jest Tweety. Ubierzmy go jak najładniej tak bay wyglądał bardzo ładnie oraz był ubrany modnie. Myszką ubieramy Tweety.


Ubieranka ze Smerfetką

Ocena gry

Ubierz Smerfetkę z bajki Smerfy. Musisz ubrać jak najładniej Smerfetkę. Postaraj się i ubierz bardzo ładnie Smerfetkę. Do tej gry potrzebujemy tylko myszki komputerowej do ubierania.


Ubieranka w pokoju

Ocena gry

Ubierajmy w tej grze dziewczynę w pokoju. Musisz się postarać i ubrać dziewczynę jak najładniej. Ubierzmy dziewczynę na prawdę ładnie i elegancko. Do gry aby ubierać potrzeba myszki.


Gra ubieranka z dziewczyną

Ocena gry

W tej ubierance będziemy ubierać dziewczyną. Naszym zadaniem jest ubrać jak najładniej dziewczynę. Musisz się na prawdę postarać i ubrać ładnie dziewczynę. Do tej ubieranki potrzebujesz tylko myszki.


Ubieranka ze znaną modelką

Ocena gry

Ubierajmy w tej grze bardzo znaną modelkę. Mamy do wybory bardzo wiele ciuchów wybierz te, które najbardziej ci się podobają i ubierz w nie modelkę. Do ubierania potrzebna nam jest myszka.


Ubieranka z bobasami

Ocena gry

Ubierzmy małe dzieci czyli bobasy. Ubierz je jak najładniej aby wyglądały bardzo słodko i ładnie. W tej grze ubieramy tylko za pomocą myszki komputerowej. Miłego ubierania bobasów.


Ubieranka z dzieckiem

Ocena gry

Ubierzmy dziecko w tek grze. Wybierz jakieś ubrania, które ci się podobają i ubierz w nie dziecko.Niech dziecko też będzie modnie i ładnie ubranie. Myszką zagraj w grę.


Ubierz kobietę

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest ubrać kobietę. Masz wiele ubrać do wyboru. Wybierz takie, które podoba ci się najbardziej i ubierz w nie kobietę. Odmień jej życie po przez ładne ubranie. Myszką ubieramy.


Ubieranka z bohaterem Naruto

Ocena gry

Ubieranka z bohaterem Naruto to ubieranka w której będziesz ubierać jednego z bohaterów naruto. Ubierz go jak najładniej oraz żeby wyglądał jakoś przyzwoicie. Do gry myszka jest potrzebna.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry ubieranie
 • Gra modnisia

  Gra modnisia

  Oglądana: 17718 ocena: 6.00

 • Dekorowanie całego domu

  Dekorowanie całego domu

  Oglądana: 14396 ocena: 0.00

 • Gra ubieranka z czarodzieje z Waverly Place

  Gra ubieranka z czarodzieje z Waverly Place

  Oglądana: 12301 ocena: 10.00

 • Ubieranka z dzidziusiami

  Ubieranka z dzidziusiami

  Oglądana: 9768 ocena: 0.00

 • Kowbojska ubieranka

  Kowbojska ubieranka

  Oglądana: 9675 ocena: 0.00

 • Ubieranie policjantki

  Ubieranie policjantki

  Oglądana: 7806 ocena: 0.00

 • Ubierz średniowieczną wojowniczkę

  Ubierz średniowieczną wojowniczkę

  Oglądana: 7556 ocena: 0.00

 • Ubieranka Draculaura

  Ubieranka Draculaura

  Oglądana: 6860 ocena: 0.00

 • Ubierz księżniczkę

  Ubierz księżniczkę

  Oglądana: 5500 ocena: 2.00

Reklama

cookie