Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry ubieranie 196 gier

Stylowa ubieranka

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest jak najbardziej stylowo ubrać kobietę. Mamy bardzo dużo ubrań do wyboru dzięki którym będziecie mogli ubierać jak najmodniej. Możecie ubierać je jak tyko będziecie chcieli. Sterowanie za pomocą myszki komputerowej.


Dyskotekowa ubieranka

Ocena gry

Jesteś na dyskotece i musisz pomóż dziewczynie się ubrać,ponieważ ona też chce bardzo ładnie wyglądać tak jak ty. Pomóż jej się ubrać. Wybierz najładniejsze ubrania i ubierz dziewczynę w nie. Myszką graj w grę i ubierz dziewczynę.


Ubierz modnisię

Ocena gry

Ubierzmy modnisię w tej ubierance. Jest to dziewczyna, która lubi bardzo ładnie wyglądać i ma swój styl ubierania dlatego nazywa się modnisia.Wpadnij w jej styl i ubierz ją. Myszką ubieraj.


Ubierz dziewczynę z zakupami

Ocena gry

Będziemy teraz ubierać dziewczynę z zakupami, która właśnie wraca ze sklepu. Musisz ją ubrać jak najładniej. Postarajmy się aby dziewczyna wyglądała jak najładniej. Do gry używaj myszki komputerowej tylko.Ubieranka z Klarą

Ocena gry

Ubierzmy Klarę w tej ubierance. Masz do wyboru na prawdę bardzo wiele ubrań oraz dodatków takich jak zegarki, bransoletki i kolczyki. Wybierz najładniejsze i ubierz w nie Klarę. Myszką ubieraj.


Ubieranka na wiosnę

Ocena gry

Już trwa wiosna. Wybierz dla dziewczyny, którą ubierasz odpowiedni strój wiosenny i ubierz ją w niego. Musisz się postarać aby ładnie wyglądała. Potrzebujesz myszki.


Letnia ubieraneczka

Ocena gry

Letnia ubieraneczka to gra w której będziemy ubierać w dziewczynę w strój letni i wiosenny. Wybierz jeden ze stroi i ubierz w nią dziewczynę jak najładniej. Sterowanie myszką komputerową.


Ubieranka z księżniczką

Ocena gry

Będziemy teraz ubierać księżniczkę. Księżniczka musi ładnie wyglądać, ponieważ ma spotkanie z królem. Ubierz księżniczkę jak najładniej. Do gry ubieranka z księżniczką użyj tylko myszki.


Ubierz Rihanne

Ocena gry

Rihanna jest to bardzo znana piosenkarka, którą będziemy ubierać w tej grze. Musisz wybrać najładniejsze ubrania dla Rihanny i ubrać ją jak najładniej. Myszka jest niezbędna do gry.


Ubierz Alicje

Ocena gry

Ubierzmy w tej grze Alicje. Alicja jest to młoda dziewczyną, która bardzo chce zostać modelką ale nie umie się ładnie ubrać. Twoim zadaniem jest pomóc Alicji i ubrać ją bardzo ładnie. Myszką ubieramy.


Ubieranka Vanessa Hudgens

Ocena gry

Ubierzmy w tej ubierance bardzo znaną Vanessa Hudgens. Vanessa Hudgens to bardzo znana młoda aktorka, piosenkarka, modelka oraz tancerka. Ubierzmy ją jak najładniej. Do gry używaj myszki komputerowej.


Ubieranka Zac Efron

Ocena gry

W tej grze mamy możliwość ubrania naszej gwizdy, którą jest Zac Efron. Wybierz najładniejsze ubrania, które ci się podobają i ubierz w nie Zaca. Do gry użyj myszki do ubierania.


Dekorowanie całego domu

Ocena gry

W tej grze mamy możliwość udekorowania naszego domu tak jak tylko chcemy. Marzysz o swoim własnym domie ? Możesz go udekorować jak chce tylko w tej grze. Dekorujemy za pomocą myszki komputerowej.


Ubieranka Princess

Ocena gry

Ubierzmy Princess czyli księżniczkę, która jest nie ubrana a ma spotkanie księżnych dam i musi jakoś ładnie wyglądać. Do gry używajmy myszki komputerowej. Ubierz ją bardzo ładnie.


Stylowa ubieranka

Ocena gry

Jest to gra w której naszym zadaniem jest ubrać damę dworu z stylowe ubrania. Masz do wyboru parę ubrać. Wybierz, te które ci się podobają najbardziej i ubierz w nie damę dworu. Myszką ubieraj.


Ubierz Chibi

Ocena gry

Zagraj w ubierankę z Chibi w której będziemy ubierać Chubi. Postarajmy się ubrać jak najładniej naszą Chibi. Wybierz najładniejsze ubrania i ubierz w nie Chibi. Do gry myszka jest potrzebna.


Ubieranka Vanessa i Zac

Ocena gry

Jest to ubieranka w której naszym zadaniem jest ubrać Vanesse oraz Zac\'a. Postaraj się i ubierz najładniejsze ubrania i potem ubierz w nie ich. Myszką ubieramy Zack\'a i Vanesse.


Ubierz Winry

Ocena gry

Naszym kolejnym zadaniem jest ubrać znaną nam Winry.Wybierz najładniejsze ubrania,które ci się najbardziej podobają i ubierz w nie Winry. Do ubierania używaj myszki.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry ubieranie
 • Gra modnisia

  Gra modnisia

  Oglądana: 17710 ocena: 6.00

 • Dekorowanie całego domu

  Dekorowanie całego domu

  Oglądana: 14368 ocena: 0.00

 • Gra ubieranka z czarodzieje z Waverly Place

  Gra ubieranka z czarodzieje z Waverly Place

  Oglądana: 12296 ocena: 10.00

 • Ubieranka z dzidziusiami

  Ubieranka z dzidziusiami

  Oglądana: 9762 ocena: 0.00

 • Kowbojska ubieranka

  Kowbojska ubieranka

  Oglądana: 9667 ocena: 0.00

 • Ubieranie policjantki

  Ubieranie policjantki

  Oglądana: 7796 ocena: 0.00

 • Ubierz średniowieczną wojowniczkę

  Ubierz średniowieczną wojowniczkę

  Oglądana: 7547 ocena: 0.00

 • Ubieranka Draculaura

  Ubieranka Draculaura

  Oglądana: 6854 ocena: 0.00

 • Ubierz księżniczkę

  Ubierz księżniczkę

  Oglądana: 5494 ocena: 2.00

Reklama

cookie