Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry ubieranie 196 gier

Ubieranie miss

Ocena gry

W tej grze zadaniem jest ubranie miss jak najładniejsze ubrania. Musicie dokładnie dobrać suknię i biżuterię. Macie bardzo dużo sukien do ubrania niech was poniesie wyobraźnia. Sterowanie za pomocą myszki.


Gra ubieranka wiosenna

Ocena gry

Gra ubieranka wiosenna to gra w której będziemy ubierać dziewczynę z okazji wiosny. Jest już wiosna i musimy ubrać dziewczynę w strój wiosenny. Postarajmy się ubrać dziewczynę jak najładniej. Myszką ubieramy.


Ubierz dziewczynę na imprezę

Ocena gry

Ta gra jest bardzo prosta. Musisz w niej ubrać dziewczynę na imprezę. Wybierz się na imprezę więc musisz ją ubrać jak najładniej i najmodniej. Do gry użyj myszki komputerowej.


Ubieranka z Miss

Ocena gry

Postarajmy się ubrać jak najładniej dziewczynę, która jest bardzo piękna i wygrała miss konkurs na ładną kobietę. Ubierz ją jak najładniej oraz najmodniej. Do gry użyj myszki komputerowej. Miłego ubierania.Ubierz dziewczynę w szkole

Ocena gry

Ubierz dziewczynę w szkole to darmowa gra w której naszym zadaniem jest ubrać uczennice, która znajduje się w szkole i właśnie ma przerwę i poszła się przebrać. Ubierz ją myszką.


Ubieranie baletnicy

Ocena gry

Waszym zadaniem w tej prostej grze jest ubieranie baletnicy jak najładniej na jej kolejny wysęp. Musicie dobierać ubrania które najbardziej będą pasowały do jej wyglądu. Sterujcie myszką komputerową.


Ubierz dziewczynę

Ocena gry

Ubieramy dziewczynę która che abyśmy jej z tym pomogli. Mamy bardzo duży wybór ubrań. Możecie ubrać ją jak tylko chcecie na przeróżne sposoby na śmiesznie lub na poważnie to zależy od was jak poniesie was wyobraźnia.


Gra stylizacja

Ocena gry

W tej grze musicie się wcielić w stylistkę i stylizować modelkę jak najładniej żeby była jeszcze piękniejsza. Musicie odpowiednio dobierać gadżety które będą do niej pasowały. Sterowanie za pomocą myszki.


Ubieranka z dziewczynami

Ocena gry

W tej ubierance naszym zadaniem jest ubrać dwie dziewczyny. Postaraj się i ubierz jak najładniej dziewczyny. Do tej gry używajmy tylko myszki komputerowej, Miłego ubierania.


Ubierz fotomodelkę

Ocena gry

Musisz ubrać jak najładniej fotomodelkę żeby ładnie wyszła na swoich zdjęciach. Musisz jak najładniej dobrać ciuchy żeby jej zdjęcia wyszły jak najlepiej i żeby trafiły na okładkę gazety. Musisz sterować myszką.


Ubieramy atomówkę

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest jak najładniejsze ubieranie atomówki. Wybierajcie ciuchy i biżuterię żeby jak najładniej wyglądała podczas walczenia z opryszkami którzy chcą podbić świat.Steruj myszką komputerową.


Ubieranie atomówki

Ocena gry

Musicie ubrać atomówkę jak najładniej żeby ładnie wyglądała podczas ratowania świata. Musicie wybierać różne dodatki i ubrania które najbardziej będą do niej pasowały.Sterowanie myszką.


Gra ubieranie atomówki

Ocena gry

W tej grze waszym zadaniem jest ubieranie atomówki na kolejną misję. Ubierajcie ją jak tylko chcecie i jak tylko poniesie was wyobraźnia.Sterowanie za pomocą myszki komputerowej.


Ubieranie czarodzieja

Ocena gry

W tej grze musicie ubierać Harrego Pottera jak najładniej na jego misję. Możecie ubrać w mundurek szkolny jaki musi nosić lub możecie ubrać go w inne stylowe ciuchy. Sterowanie za pomocą myszki.


Ubieranie modelki

Ocena gry

W tej grze musicie ubierać super modelkę na kolejną sesję zdjęciową aby wyglądała szałowo na kolejnych zdjęciach. Musicie odpowiedni dobrać wszystkie ciuchy żeby wyglądała pięknie. Musicie grać za pomocą myszki.


Gra ubieranie mamy i córki

Ocena gry

Waszym zadaniem w tej grze jest ubranie stylowo i przeciętnie do wieku córki i mamy. Musicie dokładni dobierać ciuchy żeby ładnie ubrać małą rodzinkę. Musicie odróżniać ubrania dla mamy i ubrania dla córki.


Modne ubieranie

Ocena gry

Musicie ubierać modelkę jak najładniej. Możecie ubierać ją jak tylko was poniesie wyobraźnia na wszystkie sposoby i style. Możecie ją ubierać w ciuch weczorowe czy na jakie inne okazje. W tej gierce gracie za pomocą myszki.


Ubieranka z Julią

Ocena gry

Mamy za zadanie ubrać Julię jak najładniej i najmodniej. Możecie ją ubierać na jakie sposoby tylko możecie. W tą grę możecie grać z przyjaciółką i porównywać swoje dzieła. Gracie za pomocą myszki.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry ubieranie
 • Gra modnisia

  Gra modnisia

  Oglądana: 17710 ocena: 6.00

 • Dekorowanie całego domu

  Dekorowanie całego domu

  Oglądana: 14368 ocena: 0.00

 • Gra ubieranka z czarodzieje z Waverly Place

  Gra ubieranka z czarodzieje z Waverly Place

  Oglądana: 12296 ocena: 10.00

 • Ubieranka z dzidziusiami

  Ubieranka z dzidziusiami

  Oglądana: 9762 ocena: 0.00

 • Kowbojska ubieranka

  Kowbojska ubieranka

  Oglądana: 9667 ocena: 0.00

 • Ubieranie policjantki

  Ubieranie policjantki

  Oglądana: 7796 ocena: 0.00

 • Ubierz średniowieczną wojowniczkę

  Ubierz średniowieczną wojowniczkę

  Oglądana: 7547 ocena: 0.00

 • Ubieranka Draculaura

  Ubieranka Draculaura

  Oglądana: 6853 ocena: 0.00

 • Ubierz księżniczkę

  Ubierz księżniczkę

  Oglądana: 5494 ocena: 2.00

Reklama

cookie