Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry ubieranie 196 gier

Gra ubieranie lalek Barbie

Ocena gry

Ubierz lalkę Barbie.Masz do wyboru bardzo wiele ładnych i modnych ubranek dla lalki Barbie.Musisz wybrać te co ci się podobają czyli najnowsze i najmodniejsze i ubrać w nie lalkę Barbie.Ubieraj lalkę Barbie używając myszki komputerowej.


Gra ubieranie gwiazd

Ocena gry

Zawsze marzyłaś o stylistce mody?Twoje marzenie się spełniło.W tej grze przychodzą do ciebie najsławniejsze gwiazdki na świecie a ty musisz ich bardzo ładnie i modnie ubrać.Do ubierani gwiazd potrzebna jest ci myszka komputerowa.


Gra ubieranie lalek

Ocena gry

Znacie już pewnie Bratz?W tej grze będziemy właśnie ubierać lalkę Bratz.Postaraj się wybrać jak najładniejsze i najmodniejsze ubrania dla lalki Bratz i ubierz ją w te ubrania.Niech lalka Bratz będzie robiła show w świecie mody.Do ubierania potrzebujesz myszki komputerowej.Powodzenia.


Ubieranka z modelką

Ocena gry

Ubierz modelkę przed pokazem mody.Wybierz najładniejsze ubrania, które są dostępne dla modelki.Wybieraj ubrania i graj za pomocą myszki komputerowej.Ubierz Celebrytę

Ocena gry

Tym razem będziesz ubierała celebrytkę.Wybierz dla niej odpowiednie modne ubrania oraz tatuaż, wykonaj także makijaż.Do zabawy używaj wyłącznie myszki komputerowej.


Stylowa ubieranka

Ocena gry

Ubierz modelkę, która musi być ładnie ubrana,ponieważ ma dzisiaj pokaz mody, który może zadecydować o jej pracy i karierze.Postaraj się ubrać ją jak najmodniej.Ubieraj myszką.


Heydi ubieranka

Ocena gry

Ubierz Heydi na bardzo ważną imprezę na której będzie wiele projektantów mody i Heydi musi bardzo ładnie być ubrana aby pozytywnie się prezentowała.Do ubierania używaj myszki komputerowej.


Zimowa stylizacja

Ocena gry

Ubiera modelkę w ubrania z kolekcji zimowej.Masz bardzo dużo modnych ubrań do wyboru.Wybierz najmodniejsze i ubierz w nie modelkę.Ubieraj używając tylko myszki.Powodzenia!


Kowbojska ubieranka

Ocena gry

Ubierz kowbojów i kowbojki jednej z farmy.Potrzebują twojej pomocy.Wybierz najładniejsze ubrania i ubierz je w nie.Używaj do tej gierki tylko myszki komputerowej.


Weselna ubieranka

Ocena gry

Ubierz pannę młodą jak najładniej.Wybierz najładniejsze suknie ślubne dla panny młodej aby na ślubie wyglądała pięknie.Do ubierania panny młodej potrzebujesz myszki komputerowej.


Ubierz średniowieczną wojowniczkę

Ocena gry

Postaraj się w tej grze jak najlepiej ubrać średniowieczną wojowniczkę.Musisz ją ubrać jak najładniej i najmodniej.Graj za pomocą myszki komputerowej. Miłej gry życzymy.


Ubierz królową mody

Ocena gry

Ubierz królową mody w jak najmodniejsze i najładniejsze ubrania, które będą hitem na rynku.Zrób makijaż i pomaluj oczy.Graj myszką komputerową.


Ubierz księżniczkę

Ocena gry

Wybierz jak najładniejsze ubrania dla księżniczki i ubierz ją w nie.Masz do wyboru bardzo wiele ubrać więc na pewno uda ci się wybrać jakieś ładne ubrania.Myszką ubieraj.


Ubieranka z księżniczką

Ocena gry

Ubierzmy w jak najładniejsze ubrania księżniczkę.Mamy do wyboru bardzo wiele pięknych ubrań i musimy wybrać te najładniejsze i ubrać w nie księżniczkę. Myszką ubieramy.


Zimowa kolekcja

Ocena gry

Ubierzmy dziewczynę w ubrania z zimowej kolekcji. Musisz wybrać najładniejsze ubrania i ubrać w nie dziewczynę. Postaraj się. Używaj tylko myszki komputerowej do grania.


Walentynkowa ubieranka

Ocena gry

Ubierzmy dziewczynę na walentynki. Musisz się bardzo postarać i wybrać najładniejsze oraz najmodniejsze ubrania, które ci się najbardziej podobają. Graj używając myszki.


Ubieranka przed lustrem

Ocena gry

Ubierz księżniczkę przed lustrem. Masz do wyboru bardzo wiele kreacji. Wybierz te, które najbardziej ci się podobają i załóż je na księżniczkę. Miłej gry i ubierania życzymy.


Ubieranka Ciążowa

Ocena gry

W tej ubierance będziemy ubierać dziewczynę w ciąży. Postaraj się i ubrać tą dziewczynę jak najładniej. Do wyboru masz bardzo wiele ładnych ubrań ciążowych. Graj myszką i ubierz dziewczynę jak najładniej.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry ubieranie
 • Gra modnisia

  Gra modnisia

  Oglądana: 17710 ocena: 6.00

 • Dekorowanie całego domu

  Dekorowanie całego domu

  Oglądana: 14368 ocena: 0.00

 • Gra ubieranka z czarodzieje z Waverly Place

  Gra ubieranka z czarodzieje z Waverly Place

  Oglądana: 12296 ocena: 10.00

 • Ubieranka z dzidziusiami

  Ubieranka z dzidziusiami

  Oglądana: 9762 ocena: 0.00

 • Kowbojska ubieranka

  Kowbojska ubieranka

  Oglądana: 9667 ocena: 0.00

 • Ubieranie policjantki

  Ubieranie policjantki

  Oglądana: 7796 ocena: 0.00

 • Ubierz średniowieczną wojowniczkę

  Ubierz średniowieczną wojowniczkę

  Oglądana: 7547 ocena: 0.00

 • Ubieranka Draculaura

  Ubieranka Draculaura

  Oglądana: 6854 ocena: 0.00

 • Ubierz księżniczkę

  Ubierz księżniczkę

  Oglądana: 5494 ocena: 2.00

Reklama

cookie