Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry ubieranie 196 gier

Gra ubieranka z czarodzieje z Waverly Place

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest ubieranie bardzo sławnych bohaterów filmy czarodzieje z Waverly Place. Ubierzmy najsławniejszych bohaterów w tym Selene Gomez i innych.Graj za pomocą myszki.


Ubieranie policjantki

Ocena gry

W tej grze musisz ubrać policjantkę jak najładniej i w jak najmodniejsze policyjne ubrania. Ubierz policjantkę jak najładniej bo jutro jedzie na pokaz policjantek.Graj za pomocą myszki.


Ubieranka Emo

Ocena gry

Ta gra polega na ubraniu dziewczyny.Ale tutaj mamy troszeczkę inną modę tak zwaną emo.Jeżeli znasz się dobrze na modzie to na pewno z łatwością sobie poradzisz.Graj za pomocą myszki.


Ubieranka anime

Ocena gry

Wracasz ze szkoły wpadnij do jakiegoś markowego sklepu i kup sobie jakieś nowe ciuchy a potem się w to ubierz.Postaraj się aby wyglądać najładniej ze szkoły.Graj za pomocą myszki.Ubieranka Księżniczki

Ocena gry

W tej grze ubieramy piękne księżniczki.Musimy wybrać sobie jedną z nich i dopasować odpowiedni ubiór zależy od karnacji skóry.Poruszamy się kursorem za pomocą myszki komputerowej.


Ubieranie Taylor Swift

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby ubrać sławną piosenkarkę młodzieżową Taylor Swift ponieważ lada chwila ma koncert muzyczny.Postaraj się ubrać jak najmodniej.Graj za pomocą myszki.


Letnia Ubieranka

Ocena gry

Przenosimy się do sklepu z najlepszą i markową odzieżą.Twoim zadaniem jest kupić najmodniejsze i najładniejsze ubrania i kolczyki, dodatki typu torebki itp.Potem musisz ubrać dziewczynę.Grasz za pomocą myszki.


Ubieranie Gwiazd

Ocena gry

W tej grze musisz bardzo postarać się.Ponieważ nie ubierasz zwykłe dziewczyny tylko najsławniejsze gwiazdy z całego świata a przeważnie z europy.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Ubieranaka aniołka

Ocena gry

Przenosimy się do garderoby z ubraniami dla aniołów.Musimy ubrać prze pięknego anioła bo on gdzieś zapodział swoje ubranie.Ubierz go jak najlepiej.Graj za pomocą myszki.


Ubieranka Roka

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest wybranie sobie jednej z trzech koleżanek z zespołu roka i ubranie jej do jutrzejszego występu w Anglii.Poruszasz się za pomocą myszki komputerowej.


Ubieranka modelki

Ocena gry

W tej grze musisz ubrać prze piękną modelkę , która ma się przygotować do największego pokazu mody.Pokaz odbędzie się jutro w Paryżu więc musisz się pospieszyć z tym ubieraniem.Grasz za pomocą myszki.


Ubieranka 2

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby ubrać dziewczynę jak najlepiej i najładniej.Postaraj się tak jak tylko potrafisz ubrać dziewczynę.Przenosisz ubrania i zakładasz za pomocą muszki komputerowej.


Ubierz modelke

Ocena gry

Wybierz najładniejsze ubrania i dodatki do ubrać z katalogu dla najpiękniejszych kobiet i ubierz ładną Kate.Kate od 18 lat jest już modelką.Graj używając myszki komputerowej.


Twins Ubieranka

Ocena gry

Gra ta polega na ubraniu Twins sióstr.Obie muszą ładnie wyglądać ponieważ oni są zawodowymi modelkami i jutro mają się przygotować do najważniejszego pokazu mody na świecie.Grasz za pomocą myszki.


Gra ubieranka

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest ubranie dziewczyny.Musisz na prawdę się postarać.Ubierz ją jak najlepiej.Ona musi być zadowolona.Graj używając myszki komputerowej.


Ubieranka

Ocena gry

Ta gra polega na ubraniu dziewczyny.Tą dziewczyną jest Kate modelka.Ubierz ją jak najładniej i w jak najbardziej modniejsze ciuchy aby jej się to spodobało.Jutro ma pokaz mody.Graj za pomocą myszki.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry ubieranie
 • Gra modnisia

  Gra modnisia

  Oglądana: 17717 ocena: 6.00

 • Dekorowanie całego domu

  Dekorowanie całego domu

  Oglądana: 14391 ocena: 0.00

 • Gra ubieranka z czarodzieje z Waverly Place

  Gra ubieranka z czarodzieje z Waverly Place

  Oglądana: 12300 ocena: 10.00

 • Ubieranka z dzidziusiami

  Ubieranka z dzidziusiami

  Oglądana: 9767 ocena: 0.00

 • Kowbojska ubieranka

  Kowbojska ubieranka

  Oglądana: 9673 ocena: 0.00

 • Ubieranie policjantki

  Ubieranie policjantki

  Oglądana: 7803 ocena: 0.00

 • Ubierz średniowieczną wojowniczkę

  Ubierz średniowieczną wojowniczkę

  Oglądana: 7555 ocena: 0.00

 • Ubieranka Draculaura

  Ubieranka Draculaura

  Oglądana: 6859 ocena: 0.00

 • Ubierz księżniczkę

  Ubierz księżniczkę

  Oglądana: 5499 ocena: 2.00

Reklama

cookie