Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry ubieranie 196 gier

Gra Atomówki

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest ubrać bohaterkę bajki Atomówki. Postaraj się aby ubrać Atomówkę jak najlepiej. Do ubierania Atomówki w grze potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Muppety-ubieranka

Ocena gry

Tym razem będziemy ubierali muppety. Wybierz odpowiednie dodatki do ubrań a także poszczególne elementy ubioru i postaraj się ubrać muppety jak najlepiej. Do ubierania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Gra Różowa Pantera

Ocena gry

Gra Różowa Pantera to gra w której będziemy ubierali filmową gwiazdę. Wybierz poszczególny elementy ubioru dla pantery, tak aby wyglądała jak najładniej. Do gry używaj myszki komputerowej.


Zimowa ubieranka

Ocena gry

Z okazji Zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia ubierz modelkę. Masz bardzo wiele możliwości w tej grze. Możesz zmieniać kolor oczu, brwi i wiele więcej. Sprawdź! Graj myszką komputerową.Świąteczna Ubieranka

Ocena gry

W tej grze musisz ubrać dziewczynę tak aby wyglądała jak najładniej. Masz bardzo wiele inspiracji do wyborów. Nadchodzą Święta w związku z tym postaraj się aby dziewczyna wyglądała jak najładniej. Ubieraj używając tylko myszki komputerowej.


Anime ubieranka

Ocena gry

Tym razem będziemy ubierać chłopca oraz dziewczynę z Anime. Postaraj się jak najładniej ubrać chłopca oraz dziewczynę. Masz bardzo wiele ubrań do wyboru.Graj używając tylko myszki.


Ubieranka z chłopakiem

Ocena gry

Tym razem będziemy ubierali chłopaka. Wybierz najładniejsze włosy dla swojego chłopaka oczy oraz wiele innych części ciała a także kolor karnacji skóry. Do ubierania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Manga Kreator- Szkolny dzień

Ocena gry

Zagraj w darmowy kreator Manga. Ubieraj w przeróżne stroje bohaterów Mangi. Masz do wyboru bardzo wiele ciekawych nowych modnych ubrań. Ubieraj oraz stylizuj używając myszki komputerowej.


Ubieranka z bobasem

Ocena gry

W tej ubierance będziemy ubierali małego chłopczyka czyli bobasa. Musisz wybrać dla niego śpioszki, spodenki, czapkę oraz wiele wiele innych ubrań oraz przedmiotów. Ubieraj bobasa myszką komputerową.


Zimowa ubieranka

Ocena gry

Zima już od nas odeszła lecz mamy dla ciebie zimową ubierankę. Ubierz piękną młodą dziewczynę w zimowe kreacje. Wybierz buty, koszulki, spódnicę lub inne ubrania. Ubieraj myszką.


Pinkie Pie ubieranka

Ocena gry

Kolejna ubieranka tym razem będziemy ubieramy Pinke Pie czyi różowe ciasteczko. Mamy do wyboru bardzo wiele fryzur i to właśnie spośród nich mamy wybrać najładniejsza fryzurkę dla Pinkie Pie oraz musimy też wybrać dla niej ładne ubranie. Ubieraj z użyciem myszki.


Vocaloid ubieranka

Ocena gry

Ubierz dziewczynę Vocaloid aby wyglądała jak najlepiej. Możesz w tej grze między innymi wybrać dla dziewczyny: spodnie, bluzkę, buty, rajstopy, kolczyki oraz wiele wiele innych ubrać oraz elementów dekoracyjnych. Do ubierania używaj myszki.


My little pony ubieranka Sunset

Ocena gry

W tej ubierance będziemy ubierali Sunset, która wybiera się dzisiaj wieczorem na zabawę i musi ładnie wyglądać. Wybierz dla Sunset najładniejsze ubrania. Wybierz między innymi:buty, koszulkę, spodnie oraz wiele innych dodatków. nie zapomnij pomalować Sunset. Postaraj się ubrać Sunset jak najładniej oraz wykonać najładniejszy makijaż aby na imprezie wyglądała bosko. Ubieraj myszką komputerową.


Ubierz Księżniczkę Sue

Ocena gry

W tej ubierance będziesz ubierała księżniczkę Sue.Księżniczka Sue wybiera się na przyjęcie urodzinowe i nie wie w co ma się ubrać, musisz jej w tym pomóc.Wybierz najładniejsze ubrania dla księżniczki i ubierz ją w nie niech ładnie wygląda na przyjęciu urodzinowym.Do ubierania potrzebna jest ci tylko myszka komputerowa.


Królewska ubieranka

Ocena gry

Królewska ubieranka kolejna ubieranka w której tym razem będziemy ubierali prze piękną młodą królewną.Masz do wyboru bardzo wiele modnych i pięknych ubrań. Musisz ty o tym zadecydować, które są najładniejsze i wybrać je i następnie ubrać w nie dziewczynę.Do ubierania używaj myszki komputerowej.


Zostań księżniczką

Ocena gry

Ty też możesz zostać księżniczkom.Wybierz najładniejszy i najmodniejszy strój i ubierz w księżniczkę.Masz bardzo wiele pięknych i modnych stroi do wyboru.Wybierz te, które są według ciebie najładniejsze u najmodniejsze.Niech księżniczka będzie najpiękniejszą księżniczką na całym świecie.Do tej gry potrzebna jest ci myszka komputerowa.


Gra ubieranie dzidziusia

Ocena gry

W tej grze będziemy ubierali noworodka czyli dzidziusia.Wybierz śpioszki dla malucha oraz wiele innych dodatków do ubrania małego modela.Do ubierani dzidziusia potrzebna jest ci tylko myszka komputerowa.Życzymy miłej gry i zabawy!


Gra ubieranie lalek

Ocena gry

Kolejna gra ubieranka w której będziesz ubierała lalkę.Wybierz z wielu ubrań idealne ubranka dla lalki, w których będzie ładnie i modnie wyglądała.Do ubierania laleczki potrzebna jest ci tylko w grze myszka komputerowa.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry ubieranie
 • Gra modnisia

  Gra modnisia

  Oglądana: 17759 ocena: 6.00

 • Dekorowanie całego domu

  Dekorowanie całego domu

  Oglądana: 14445 ocena: 0.00

 • Gra ubieranka z czarodzieje z Waverly Place

  Gra ubieranka z czarodzieje z Waverly Place

  Oglądana: 12327 ocena: 10.00

 • Ubieranka z dzidziusiami

  Ubieranka z dzidziusiami

  Oglądana: 9795 ocena: 0.00

 • Kowbojska ubieranka

  Kowbojska ubieranka

  Oglądana: 9694 ocena: 0.00

 • Ubieranie policjantki

  Ubieranie policjantki

  Oglądana: 7841 ocena: 0.00

 • Ubierz średniowieczną wojowniczkę

  Ubierz średniowieczną wojowniczkę

  Oglądana: 7585 ocena: 0.00

 • Ubieranka Draculaura

  Ubieranka Draculaura

  Oglądana: 6881 ocena: 0.00

 • Ubierz księżniczkę

  Ubierz księżniczkę

  Oglądana: 5521 ocena: 2.00

Reklama

cookie