Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry Transformers 16 gier

Robot mania 2

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wcielenie się w rolę robota i musimy przeżyć niezwykłą przygodę wraz z robotem.Graj za pomocą strzałek oraz z i x.


Robot vs Power-Ranges

Ocena gry

W tej grze musisz bić się ze swoim przeciwnikiem na ringu.Masz do wyboru jednego z dwóch bokserów robota albo power rangers.Wybierz jednego i bij się.Graj za pomocą myszki.


Robot Mania

Ocena gry

Ta gra polega skakaniu robotem tak aby w każdej planszy na początku zebrać serce a potem wskoczyć do rury, do tej co pokazuje strzałka.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Robot Monkey w akcji

Ocena gry

Przenosimy się tym razem do czołga.Musisz jechać czołgiem i zbierać przydatne rzeczy oraz niszczyć i zabijać inne roboty czyli twoich samych wrogów.Graj za pomocą strzałek i spacji-strzał.Gra transformers dla chłopców

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby się wcielić w role robota transformers i musimy pokonać niezwykła przygodę naszego całego życia.Graj za pomocą strzałek - poruszaj się z i x


Transformers Dinozaury

Ocena gry

Ta gra polega na lataniu dinozaurem i strzelaniu do swoich przeciwników, którzy grają i strzelają do ciebie. Zabij ich wszystkich i graj jak najdłużej, dotrzyj do mety.Graj za pomocą myszki.


Skakanie robotami

Ocena gry

Ta gra polega na bieganiu konikiem i skakaniu po przeszkodach na planie gry.Musisz grać i skakać na planie gry tak aby nie spaść i dotrzeć do mety.Graj za pomocą z oraz x


Transformers piłka nożna

Ocena gry

W tek grze twoim zadaniem jest granie robotami w piłkę nożną na prawdziwej murawie. Graj robotami i strzelaj bramki przeciwnikowi.Graj za pomocą myszki.


Transformers dla dzieci

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wcielenie się w rolę robota i wypuszczaj roboty tak aby wpadały na robotów przeciwnika.Poruszaj się kursorem za pomocą myszki i wypuszczaj roboty.


Transformers układanka

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest ułożenie kwadracików podobnych do puzzli tak aby powstał obrazek pełny z kwadracików transformers.Postaraj się .Graj za pomocą myszki.


Transformers niezwykła przygoda

Ocena gry

Ta gra to gra platformowa. Wciel się w role robota i pokonuj z nim bardzo wiele niezapomnianych i niezwykłych przygód.Graj używając myszki komputerowej.


Transformers znajdż przedmioty

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest poszukanie na obrazku danych przedmiotów, które znajdują się na dole obrazu gry. Kliknij na dany przedmiot z ramki i znajdź na obrazku i kliknij.Graj za pomocą myszki.


Układanka Transformers

Ocena gry

Musisz w tej grze ułożyć układankę z robotem i z jego boginią.Graj i układaj w jak najszybszym czasie układankę o robotach.Poruszasz się za pomocą myszki komputerowej


Transformer gra

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby bronić robota działem prze helikopterami i samolotami.Obroń robota, który stoi w miejscu.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra Transformers

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wcielenie się w rolę robota transformers.Musimy latać, jechać lub chodzić i zbierać klocki i dotrzeć do mety w jak najszybszym czasie gry.Graj za pomocą strzałek.


Transformers Kreator

Ocena gry

W tej grze możemy wymieniać części w robocie. Wybieramy mu głowę oraz wiele wile innych części ciała. Oraz kolor robota.Gramy za pomocą myszki.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry Transformers
 • Robot vs Power-Ranges

  Robot vs Power-Ranges

  Oglądana: 15887 ocena: 0.00

 • Transformers niezwykła przygoda

  Transformers niezwykła przygoda

  Oglądana: 12710 ocena: 0.00

 • Transformers Kreator

  Transformers Kreator

  Oglądana: 11973 ocena: 1.00

 • Transformers Dinozaury

  Transformers Dinozaury

  Oglądana: 11297 ocena: 0.00

 • Gra Transformers

  Gra Transformers

  Oglądana: 9867 ocena: 0.00

 • Gra transformers dla chłopców

  Gra transformers dla chłopców

  Oglądana: 9706 ocena: 0.00

 • Transformers znajdż przedmioty

  Transformers znajdż przedmioty

  Oglądana: 9599 ocena: 0.00

 • Robot mania 2

  Robot mania 2

  Oglądana: 9511 ocena: 6.00

 • Transformer gra

  Transformer gra

  Oglądana: 9127 ocena: 0.00

Reklama

cookie