Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry Tom i Jerry 26 gier

Tom i Jerry walki

Ocena gry

Tym razem gramy jako Tom i naszym zadaniem jest pokonać myszkę Jerry. Walka polega na tym abyśmy pozbierali składniki z której wykonamy kanapkę i damy psu aby nas wpuścił do kolejnego pokoju. Jeżeli podczas szukania składników natkniesz się na myszkę Jeryy to możesz zacząć walczyć. Poruszasz się W,A,S,D oraz F,G,H walczysz. Możliwość grania we dwóch graczy.


Ubieranka z Jerrym

Ocena gry

Ubierz jednego z dwóch bohaterów znanej bajki Tom and Jerry.Jerry wybiera się dzisiaj na małą imprezkę.Musisz ją ubrać w najładniejszy strój.Myszką komputerową ubieraj.


Nowe puzzle Tom i Jerry

Ocena gry

Ułóż najnowsze puzzle z Tomem i myszką Jerry.Klikaj na czerwony przycisk aby wylatywały puzzle.Ułóż je w jak najkrótszym czasie gry.Potrzebujesz do układania puzzli tylko myszką komputerową.Powodzenia!


Tom wystrzel Jerry

Ocena gry

Wciel się w kota Toma i musisz pozbyć się myszki Jerry.Tym razem musisz ją wystrzelić aby poleciała jak najdalej od ciebie.Używaj do tej gry tylko myszki komputerowej. Tom wystrzel JerryZasadzka na psa Tom i Jerry

Ocena gry

Zadaniem w tej grze jest zrobienie jak najlepszej zasadzki na psa żeby się obudził. Musicie dobierać przedmioty żeby zasadzka była jak najlepsza i żeby spłoszyła psa z dala od myszy. Sterowanie myszką komputerową.


Gra w zbijanego Tom i Jerry

Ocena gry

W tej grze gramy w grę zbijanego. Ta gra polega na tym aby zbijać za pomocą kuli do kręgli naszych przeciwników. Możemy grać Tomem, Jerrem, Flinstonem, oraz królikiem baksem, Deasterly.Graj za pomocą strzałek i klawiszy S,A.


Gra z Tomem i Dżerym

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wcielenie się w postać Jerry czyli małą nie winną myszkę, która jest ścigana przez lata przez kota Toma. Musimy łapać ser i kierować go do taczki.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra Tom i Jerry na nartach wodnych

Ocena gry

Będziemy w tej grze grali razem z bohaterami Tom i Jerry. Gramy Tomem i naszym zadaniem jest złapać Jerry na nartach wodnych my jesteśmy a ona na szybszym pojeździe bo kieruje ona motorówką.Graj za pomocą strzałek.


Gra tom and jerry

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby połączyć liczby od jedynki{1} do sto dwadzieścia dwa{122}. Połącz te liczby a wyjdzie ci tajemniczy obrazek Tom i Jerry.Graj używając tylko myszki.


Cartoon network gra tom i jerry

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest poszukanie szczegółów czyli macie poszukać to czym różnią się dwa obrazki Tom i Jerry. Graj w tej grze używając tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Tom i Jerrry skakanioe po łodziach

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest grać kotem o imieniu Tom.Musisz skakać po łodziach i omijać jadące samochody tak aby dotrzeć da drugi brzeg gdzie jest Jerry.Graj za pomocą strzałek.


Gra tom i dżery

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wydostanie z labiryntu. Musimy zagrać tomem lub jerrem. Postaraj się i wydostań się jak najszybciej ponieważ czas gry ucieka.Graj za pomocą myszki.


Gra kręgle z Tom and Jerry

Ocena gry

Gra kręgle z Tom and Jerry polega na rzucaniu kulą w kręgle Jerry rzuca a okropny kot Tom jej w tym przeszkadza. Grasz za pomocą myszki.


Malowanka Tom i Jerry

Ocena gry

Czeka na nas obrazek do pokolorowania na którym odnajdziemy postacie Tom i Jerry. Jest to prosta kolorowanka przeznaczona dla wszystkich dzieci. Zarówno tych starszych jak i maluchów. Każdy da Sobie z nią radę.


Zabawy Tom i Jerry

Ocena gry

Z Tomem i Jerrym przenosimy się do klasy gdzie czekają na nas zabawy na tablicy. Zadaniem naszym będzie dopasowanie elementów, które odnajdziemy na dole pod tablicą. Ułatwią nam to puste pola na tablicy. Do gry używamy myszki.


Droga do celu Jerrego

Ocena gry

Myszka Jerry wybiera się w podróż. Do naszego zadania będzie należało układanie drogi tak aby zbierała przedmioty po drodze i znalazła drogę do wyjścia. Układamy je używając do tego myszki.


Gra Tom i Jerry kręgle

Ocena gry

Zagramy razem z Tom i Jerry w kręgle. Zobacz ile strike uda Ci się zaliczyć w tej grze. do rozgrywki używamy myszki, która dobieramy moc jak i kierunek kuli do kręgli.


Jerry i Ser

Ocena gry

Zaspany Jerry wyrusza w wędrówkę po ser, będziemy musieli przy pomocy strzałek, znajdujących się na stole układać drogę do wyjścia myszce. Musimy zebrać ały ser oraz klucze do drzwi. Gdy już ułożymy całą drogę klikamy na zielony przycisk. Czerwony przycisk odpowiada za restart planszy.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry Tom i Jerry
 • Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Oglądana: 167502 ocena: 9.00

 • Tom i Jerrry skakanioe po łodziach

  Tom i Jerrry skakanioe po łodziach

  Oglądana: 68560 ocena: 10.00

 • Jerry i Ser

  Jerry i Ser

  Oglądana: 57676 ocena: 10.00

 • Gra z Tomem i Dżerym

  Gra z Tomem i Dżerym

  Oglądana: 57385 ocena: 9.67

 • Gra tom and jerry

  Gra tom and jerry

  Oglądana: 52213 ocena: 7.50

 • Cartoon network gra tom i jerry

  Cartoon network gra tom i jerry

  Oglądana: 47124 ocena: 0.00

 • Zasadzka na psa Tom i Jerry

  Zasadzka na psa Tom i Jerry

  Oglądana: 44555 ocena: 4.00

 • Gra tom i dżery

  Gra tom i dżery

  Oglądana: 40142 ocena: 10.00

 • Gra tom i Jerry 2

  Gra tom i Jerry 2

  Oglądana: 38204 ocena: 0.00

Reklama

cookie