Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Wyspa gier » Gry tetris 23 gier

Tetris 3d

Ocena gry

Najnowsza wersja gry tetris tym razem 3d. Zobacz grając w najnowszą grę tetrin online. Steruj klockami aby układały się kolorami w wyznaczonym polu gry. Potrzebujesz do tej gry tylko strzałek.


Chińskie tetris

Ocena gry

Chińskie tetris to bardzo popularna i znana do dziś chińska gra w której celem jest ułożyć tak klocki aby koło siebie znalazły się takie same kolory.Graj używając tylko strzałek do tej gry.


Praca w sklepie z lizakami

Ocena gry

Praca w sklepie z lizakami jest to gra w której jak samo nazwa mówi będziemy sprzedawać lizaki. Podawaj swoim klientom takie lizaki, jakie tylko chcą. Myszką gramy w grę praca w sklepie z lizakami.


Praca w budce z popcornem

Ocena gry

Wcielmy się w pracownika budki z popcornem i naszym zadaniem jest sprzedawać popcorn naszym pracownikom. Podawaj taki popcorn i taki napój jaki tylko chcą klienci. Myszką gramy.Bitwa fajerwerków

Ocena gry

Bitwa fajerwerków jest to gra w której będziemy rzucać się z naszym przeciwnikiem fajerweraki. Rzucaj się z przeciwnikiem fajerwerkami. Musisz do trafić to on traci wtedy trochę życia. Do gry należy użyć tylko myszki.


Jedź przez zakorkowane ulice

Ocena gry

Jest to bardzo trudna gra w której naszym zadaniem jest przedostać się przez zakorkowane ulice w mieści. Jedźmy i omijajmy samochody. Na początku gry należy zapiąć pasy używając spacji. Do kierowania używamy strzałek.


Wyścigi mini autek

Ocena gry

Jest to darmowa gra w której naszym zadaniem jest ścigać się mini samochodami. Ścigajmy się mini autkami i wygrywajmy jak najwięcej wyścigów. Do tej gry potrzebujemy tylko strzałek.


Puzzle z Kaczorem Donaldem

Ocena gry

Ułóżmy bardzo ładne i łatwe puzzle z Kaczorem Donaldem. Po ułożeniu bardzo dokładnie każdego puzzla na swoje miejsce powstanie bardzo ładny obrazem z bajki Kaczor Donald. Do gry użyj myszki.


Gra tetris dla dzieci

Ocena gry

W tej grze będziemy grać w grę tetris. Naszym zadaniem jest w niej układać klocki tetris, które są w figurach tak aby znajdowały się koło siebie klocki takiego samego koloru. Strzałkami gramy w gra tetris dla dzieci.


Tetrisowa gra

Ocena gry

Tetrisowa gra polega na tym abyśmy przenosili klocki tetris w takie miejsca, gdzie znajdują już się jakieś klocki tetris takiego samego koloru. Potrzebujesz do tej gry tylko myszki komputerowej.


Tetris online

Ocena gry

Zagrajmy w grę tetris. Poukładajmy sobie klocki tetris na rozgrzania naszego umysłu. Myśl gdzie i w które miejsce upuścisz klocki tetris w jednej figurze. Potrzebne ci są do gry tetris online strzałki.


Block Tetris

Ocena gry

Jest to bardzo fajna gra w której musimy ustawiać klocki tetris, którymi są części bloku mieszkalnego. Ustawiajmy je tak aby tworzyły jedną zgraną całość. Potrzebujesz do tej gry Block Tetris tylko spacji i strzałek.


Teris dla dziewczyn

Ocena gry

Teris dla dziewczyn jest to gra w której będziemy układać klocki tetris, której spadają w góry po trzy klocki innego rodzaju w każdej figurze. Układajmy używając tylko strzałek.


Tetris 3d

Ocena gry

Jest to bardzo realistyczna trój wymiarowa gra tetris. Jej grafika jest bardzo ładna. Musisz ustawiać figury z klocków tak aby koło siebie były poustawiane figury z klocków tetris tego samego koloru. Strzałkami gramy.


Podwójne tetris

Ocena gry

Podwójne tetris jest to gra trudna w której musimy grać w gry tetris jednocześnie na dwóch ekranach gry tetris. Naszym zadaniem jest układać klocki tetris. Potrzebujesz tylko strzałek.


Tetris HD

Ocena gry

Tetris HD jest to bardzo trudna gra tetris. Ale nie wymiękaj na samym początku gry udowodnij że umiesz grać w gry tetris i pokaz ile osiągniesz punktów. Używajmy strzałek oraz spacja-szybszy lot klocków. Strzałką w górę obracamy figurę.


Tetris na 2 osoby

Ocena gry

Zgraj w tetris sam lub ze swoim kolegą lub koleżanką bądź może z kimś innym. Pokaż swoje umi9ejętności i udowodnij że jesteś lepszy i wygraj wojnę w tetrisowe klocki. Używajmy strzałek oraz W,A,S,D


Uciekaj przed tetris

Ocena gry

Musimy w tej grze uciekać przed klockami tetris, które lecą z góry prosto na nas. Przeżyj i postarajmy się uciec przed klockami tetris. Musisz uciec przed klockami aby cię nie zabiły. Potrzebujesz strzałek do ucieczki przed klockami tetris.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry tetris
 • Klocki tetris

  Klocki tetris

  Oglądana: 9826 ocena: 0.00

 • Tetris na 2 osoby

  Tetris na 2 osoby

  Oglądana: 9188 ocena: 0.00

 • Darmowa gra tetris

  Darmowa gra tetris

  Oglądana: 3622 ocena: 0.00

 • Chińskie tetris

  Chińskie tetris

  Oglądana: 2891 ocena: 0.00

 • Gra tetris 3d

  Gra tetris 3d

  Oglądana: 2691 ocena: 0.00

 • Gra tetris dla dzieci

  Gra tetris dla dzieci

  Oglądana: 2277 ocena: 0.00

 • Tetris 3d

  Tetris 3d

  Oglądana: 2214 ocena: 0.00

 • Tetris online

  Tetris online

  Oglądana: 1573 ocena: 0.00

 • Block Tetris

  Block Tetris

  Oglądana: 1571 ocena: 0.00

Reklama

cookie