Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry telewizyjne 22 gier

Gra Flinstonowie

Ocena gry

Zagraj w darmową grę z cyklu gry flinstonowie.Poruszaj się jednym z bohaterów tej bajki a jest nim Fred.Dotrzyj do mety pokonując przeszkody w jak najkrótszym czasie gry.Strzałkami poruszasz się oraz spacja-atak.


Gra teletubisie

Ocena gry

Gra teletubisie jest to darmowa gra w której naszym zadaniem jest wcielić się w jednego z teletubisiów i musimy się strzelać kuleczkami. Strzelajmy się kuleczkami i pokonajmy wszystkich. Do gry używajmy do poruszania się strzałek oraz spacji-strzał.


Brenda i pan whiskers

Ocena gry

Gra z bajki brenda i pan whiskers. W tej grze naszym zadaniem jest biegać królikiem panem whiskersem i zbierajmy różne przedmioty oraz omijajmy trudne przeszkody. Używajmy tylko strzałek i spacji.


Gra w golfa z postaciami Disneya

Ocena gry

Zagrajmy w grę w golfa z postaciami Disneya. Do wyboru mamy misia Yogi, Freda Flinstona, oraz kaczkę Duck, Wybierz jednego z zawodników i baw się świetnie. Graj za pomocą myszki komputerowej.Rzucaj popcornem w ludzi

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby oglądać film w kinie razem z dużo ilością ludzi. Kto się podniesie to tego musisz strzelać popcornem. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Kubuś Puzzle

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest ułożenie puzzli z Kubusiem Puchatkiem. Postaraj się aby każdy z puzzli był odpowiednio dopasowany do swojego miejsca.Graj za pomocą myszki.


Kubuś Puchatek dla dzieci

Ocena gry

W tej grze musisz dopasować każdemu z cieni, które są na obrazku jego prawdziwą sylwetkę z kolorami.Graj za pomocą myszki.


Kolorowanka z Kubusiem

Ocena gry

Pokoloruj piękną kolorowankę z Kubusiem Puchatkiem. Postaraj się aby twoja kolorowanką wyglądała jak najlepiej i najpiękniej. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Prezydent Bush w akcji

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest wcielenie się w sławnego prezydenta Busha i musisz obronić swoją żonę przed terrorystami, którzy do ciecie i do twojej żony strzelają.Graj za pomocą klawiszy W,A,S,D.


Scooby Doo\'s na desce

Ocena gry

Skacz i baw się wspaniale grając w grę skakanie ze Scoobym Doo.Wybierz jedną z dwóch postaci i skacz jak najwyżej i najdalej na deskorolce.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Tajemnicze skrzynki z kasą

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby odszukać skrzynkę z jak najmniejszą kwotą pieniężną.Graj i odnajdź skrzynkę z najmniejszą ilością pieniędzy.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra bionicle

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest przeżycie niezapomnianej przygody.musimy wcielić się w role robota i należy dojść do celu czyli do mety.Graj za pomocą strzałek oraz spacji


Makijaż Hannny Montanny

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyś wykonał\\ ła makijaż Hannie Montanie, która ma jutro jechać do Paryża na największy na całym świeci pokaz mody.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Wykonaj makijaż Hannie Montanie

Ocena gry

Masz swój zakład kosmetyczny. Pewnego dnia Hanna Montana wpadła do ciebie aby jej zrobić makijaż. Wykonaj jej makijaż a twój sklep będzie sławniejszym.Graj za pomocą myszki.


Gra z Hanną Montaną

Ocena gry

W tej grze masz możliwość wcielenia się w rolę Hanny Montany i twoim zadaniem jest chodzenie po szkole Hanny i szukanie klasy, która jest pokazana na mapie.Graj za pomocą myszki.


Księżniczka całowanie

Ocena gry

Całuj się ze swoim księciem, którego zła czarownica za pomocą klątwy zamieniła w ropuchę. Całuj żabę ale to jest twój ukochany.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Całowanie się w szkole

Ocena gry

Całuj się w szkole ze swoją dziewczyną tak aby tego twoja pani wychowawczyni nie mogła zauważyć. Lepiej staraj sie żeby ona cię nie zauważyła bo będzie bardzo źle.graj za pomocą myszki.


Posprzątaj swój dom

Ocena gry

W tej grze musisz posprzątać swój dom a szczególnie swój pokój masz taki bałagan że powinnaś się wstydzić.Ułóż wszystko na swoje miejsce tam gdzie powinno być.Graj za pomocą myszki.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry telewizyjne
 • Ciuchcia gra

  Ciuchcia gra

  Oglądana: 28356 ocena: 0.00

 • Prezydent Bush w akcji

  Prezydent Bush w akcji

  Oglądana: 15368 ocena: 10.00

 • Brenda i pan whiskers

  Brenda i pan whiskers

  Oglądana: 14971 ocena: 0.00

 • Posprzątaj swój dom

  Posprzątaj swój dom

  Oglądana: 14628 ocena: 10.00

 • Gra z Hanną Montaną

  Gra z Hanną Montaną

  Oglądana: 13899 ocena: 5.50

 • Kubuś Puchatek dla dzieci

  Kubuś Puchatek dla dzieci

  Oglądana: 10460 ocena: 0.00

 • Gra w golfa z postaciami Disneya

  Gra w golfa z postaciami Disneya

  Oglądana: 9302 ocena: 0.00

 • Gra bionicle

  Gra bionicle

  Oglądana: 7976 ocena: 0.00

 • Księżniczka całowanie

  Księżniczka całowanie

  Oglądana: 7878 ocena: 10.00

Reklama

cookie