Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry taxi 14 gier

Gra taxi

Ocena gry

Wciel się w taksówkarza i jedź taksówką i zabieraj klientów i przywóź je w takie miejsca, gdzie tylko sobie życzą.Miejsce gdzie masz zawieść klienta jest pokazane na mapie.Graj strzałkami.


Sim taxi online

Ocena gry

W tej grze będziemy wcieleni w taksówkarza i będziemy jeździć taksówka. Naszym zadanie jest podwozić klientów do miejsc, gdzie chcą dojechać. Używaj tylko strzałek.


Taxi gra

Ocena gry

Twoim zadaniem jest jechać wyczynową i bardzo szybką taksówką po trudnych przeszkodach. jedźmy po przeszkodach taksówką. Musisz dotrzeć do mety jak najszybciej. Gramy strzałkami.


Gra praca taksówkarz

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby wcielić się w rolę taksówkarza i naszym zadaniem jest rozwozić swoich klientów po całym mieście tak gdzie oni tylko chcą. Graj za pomocą strzałek i spacji.Szybkie taksi

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest podwożenie klientów tam gdzie oni mają życzenie dojechać.Podwieź ich tam gdzie chcą.Graj i podwoź swoich klientów.Graj za pomocą strzałek.


Taxi Nowy Jork

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest pracować jako taksówkarz ale tym razem w Nowym Jorku.Graj i podwoź klientów do celu na mapie .Graj za pomocą myszki oraz strzałek.


Taxi Monster Truck

Ocena gry

W tej grze też pracujesz jako taksówkarz ale tym razem ekstremalną taksówką.Czyli teraz pracujesz w górach.Graj za pomocą strzałek oraz myszki komputerowej.


Gra taxi z Małą

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest uciec przed policją. Ucieknij w jak najkrótszym czasie.Graj i uciekaj przed policją. Uważaj bo ścigają cię 2 samochody.Graj za pomocą strzałek.


Gra taxi

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby wcielić się w rolę kierowce taksówki i naszym zadaniem jest dotarcie do celu po klienta, który jest pokazany za pomocą GPS.Graj za pomocą strzałek.


Taxi Sim Berlin

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest podwożenie klientów do wyznaczonego celu. Grasz jako taksówkarz w Berlinie.Graj jako taksówkach i zarabiaj pieniądze.Graj za pomocą strzałek oraz myszki.


Szybka taksówka

Ocena gry

Ta gra polega na wcieleniu się w bardzo szybkiego taksówkarz.Musisz skakać nad samochodami aby dotrzeć na czas do celu. Graj za pomocą strzałek oraz spacji.


Taxi w Amsterdamie

Ocena gry

Musisz w tej grze wcielić się w rolę taksówkarza i twoim zadaniem jest podwożenie swoich klientów tam gdzie chcą dojechać. Zarabiaj pieniądze i podwoź ludzi. Graj za pomocą strzałek.


Taxi w mieście

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest zarabianie pieniędzy. Musisz podwieźć swoich klientów tam gdzie oni tylko chcą.Graj za pomocą strzałek i myszki.


Taxi Sim

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby wcielić się w role prawdziwego taksówkarza. Naszym zadaniem jest rozwożenie klientów tam gdzie oni każą jechać. Zarabiaj monety i ulepszaj samochód. Graj za pomocą strzałek oraz myszki.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry taxi
 • Taxi w mieście

  Taxi w mieście

  Oglądana: 14563 ocena: 0.00

 • Taxi Nowy Jork

  Taxi Nowy Jork

  Oglądana: 13280 ocena: 10.00

 • Gra taxi

  Gra taxi

  Oglądana: 10873 ocena: 0.00

 • Taxi Sim

  Taxi Sim

  Oglądana: 10554 ocena: 10.00

 • Sim taxi online

  Sim taxi online

  Oglądana: 8533 ocena: 10.00

 • Taxi Monster Truck

  Taxi Monster Truck

  Oglądana: 7524 ocena: 6.00

 • Gra praca taksówkarz

  Gra praca taksówkarz

  Oglądana: 6850 ocena: 10.00

 • Taxi gra

  Taxi gra

  Oglądana: 6743 ocena: 4.00

 • Szybka taksówka

  Szybka taksówka

  Oglądana: 6546 ocena: 0.00

Reklama

cookie