Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry karciane » Gry szachy 13 gier

Szachy z komputera

Ocena gry

Zagraj w Szachy z komputera w których zmierzamy się z naszym komputerowym przeciwnikiem w stare szachy, które pojawiały się w komputerowych grach w systemie operacyjnym komputera.Przetestuj swoje umiejętności grania w szachy i pokaż że jesteś najlepszym graczem.


Gra szachy z komputerem

Ocena gry

Zmierz się w szachy z komputerem.Możesz także zmierzyć się ze swoim kolegą lub koleżanką w trybie dla dwóch graczy.Pokaż swoje umiejętności grania w szachy i wygrywaj ze swoimi przeciwnikami i komputerem.Zanim wykonasz jakiś ruch dobrze przemyśl wszystkie możliwe rozwiązania.Do grania w szachy używaj tylko myszki komputerowej.


Gra szachy online

Ocena gry

Poznaj zasady szach i zagraj w nie.Graj z przeciwnikami i pokonaj jak najwięcej przeciwników.Do tej gry potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.Powodzenia.


Szachy online

Ocena gry

Zagraj w szachy online.Pokonaj każdego z twoich przeciwników, z którymi będziesz toczył/a pojedynki jeden na jednego.Graj używając do tej gry tylko myszki komputerowej.Chees

Ocena gry

Zagraj w grę szachy w której będziemy grać w szachy. Poznajmy zasady szachów i zagrajmy w szachy. Pokonaj przeciwnika i dostań się do kolejnej planszy gry. Myszka jest nam potrzebna.


Szachy gra

Ocena gry

Zagrajmy w szachy i naucz się dobrze grać w grę szachy. Pokonaj przeciwników i zostań najlepszym graczem w szachy. Graj za pomocą myszki komputerowej w szachy gra.


Gra w Szachy

Ocena gry

Naucz się zasad szachów i stań do gry w szachy. Graj z przeciwnikami i wygrywaj turnieje szachowe oraz partje rewanżowe. Myszka jest bardzo potrzeba nam do gry.


Szachowa gra

Ocena gry

Szachowa gra jest to gra w której będziemy grać w szachy. Graj w szachy, pozna zasady szachów oraz naucz się bardzo dobrze w nie grać i wygrywaj turnieje. Myszką grasz.


Szachy dla dzieci

Ocena gry

Są to szachy w specjalnym wydaniu dla dzieci. Zagraj w grę szachy i naucz się grać w szachy. Poznaj zasady szachów i wygrywaj pojedynki szachowe z przeciwnikami. Myszka jest potrzebna do gry.


Szachy 3d

Ocena gry

Ta gra posiada bardzo ładną i wyraźną grafikę trójwymiarową dlatego będzie ci się lepiej grało w szachy. Graj w szachy i trenuj swoje umiejętności. Myszka komputerowa jest nam potrzebna do tej gry.


Gra szachy

Ocena gry

Gra szachy jest to gra w której będziemy grać w szachy. Zagraj w darmową grę szachy i poznaj zasady szachów oraz potrenuj i wygrywaj pojedynki w szachy. Myszka jest ci potrzebna do gry.


Darmowa gra szachy

Ocena gry

Czas na grę w szachy. W tej grze będziemy grać w szachy. Zagrajmy w darmowe gry szachy online. Naucz się dobrze grać i pokonuj przeciwnika. Zostań najlepszym graczem szachów na świecie. Potrzebna do gry jest tylko mysz komputerowa.


Szachy online

Ocena gry

Zagraj w darmową grę szachy online w której będziemy grać w popularne szachy. Graj w szachy i zostań mistrzem szachów. Do gry potrzebujesz myszki komputerowej. Miej gry.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry szachy
 • Szachy z komputera

  Szachy z komputera

  Oglądana: 8932 ocena: 0.00

 • Gra szachy z komputerem

  Gra szachy z komputerem

  Oglądana: 8499 ocena: 10.00

 • Szachy 3d

  Szachy 3d

  Oglądana: 5781 ocena: 0.00

 • Gra szachy online

  Gra szachy online

  Oglądana: 5009 ocena: 0.00

 • Szachy dla dzieci

  Szachy dla dzieci

  Oglądana: 4348 ocena: 0.00

 • Darmowa gra szachy

  Darmowa gra szachy

  Oglądana: 3749 ocena: 0.00

 • Chees

  Chees

  Oglądana: 3661 ocena: 0.00

 • Szachy online

  Szachy online

  Oglądana: 2931 ocena: 0.00

 • Gra szachy

  Gra szachy

  Oglądana: 2045 ocena: 0.00

Reklama

cookie