Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry symulatory 60 gier

Gra symulator policji

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest wcielenie się w role policji i musisz strzelać do przestępców. Graj i baw się wspaniale. Używajmy strzałek do poruszania się oraz myszki do strzelania.


Gra symulator dźwigu

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy sterowali dźwigiem i podnosili do góry zepsute samochody i motory na złomie. Podnoś samochody i motory do kasacji. Używajmy myszki oraz spacji. ggry


Gra symulator samolotu

Ocena gry

Najlepszy symulator samolotu. Zagraj i lataj samolotem poznaj wszystkie sekrety i zagadki związane z lataniem samolotem. Używajmy myszki i strzałek.


Symulator ciężarówki

Ocena gry

Ta gra to najlepszy symulator ciężarówki. Możesz w tej grze tankować ciężarówkę na stacji. Ulepszać, naprawiać u mechanika. Także możesz jeździć po drodze do baru coś zjeść. Potrzebujemy strzałek do tej gry.Symulator ciężarówki

Ocena gry

Symulator ciężarówki to gra w której możemy pokierować bardzo potężną oraz szybką ciężarówką. Kieruj ciężarówką i czuj się tak jak ty na prawdę byś nią kierował. Potrzebne ci będą strzałki.


Straż gra

Ocena gry

Naszym zadaniem jest gaszenie pożarów w tej grze. Należy gasić pożary oraz pomagać w wypadkach i kolizjach drogowych. Oraz udzielać pierwszej pomocy. Graj za pomocą myszki.


Symulator baru i restauracji

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby prowadzić swoją własną restaurację lub swój własny bar. Prowadź swoją działalność i zatrudnij pracowników.Graj za pomocą myszki.


Symulator ogrodnika

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest zaopiekowanie się kwiatkami i roślinami u klientów. Klienci cię poprosili po to abyś zadbać o ich kwiaty w ogrodzie.Graj za pomocą myszki.


Symulator weterynarza

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest opiekowanie się i leczenie zwierząt, które przyniosą do ciebie klienci, którzy mają chore zwierzęta.Lecz zwierzęta.Graj za pomocą myszki.


Symulator pracy w szpitalu

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest pracować w szpitalu i ratować ludzi.Ty pracuj jako pielęgniarka.Pomagaj lekarzom leczyć pacjentów.Opiekuj się nimi, rób badania.Graj za pomocą myszki.


Symulator pieczenia tortów

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby się wcielić w rolę cukiernika i piecz swoim klientom, którzy wcześniej zamówili torty.Należy upiecz takiego jak był zamówiony.Graj za pomocą myszki.


Symulator baru

Ocena gry

Jeżeli bardzo marzysz o tym aby zostać kelnerem lub właścicielem baru.To możesz te marzenie spełnić w tej grze prowadząc swój własny bar w mieście.Graj używając myszki.


Symulator sklepu z lodami

Ocena gry

W tej grze musisz sprzedawać lody.Ale to nie takie proste.Musisz pierw przygotować takiego loda jakiego klient tylko ma życzenie i sobie zamówi.Graj za pomocą myszki.


Symulator prowadzenia sklepu

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby prowadzić swój własny sklep z sokami.Musisz sprzedawać swoim klientom soki z prawdziwych owoców i warzyw.Graj za pomocą myszki


Symulator przyrządzania posiłków

Ocena gry

Symulator przyrządzania posiłków to symulator w ,którym musimy przygotowywać i gotować bardzo wiele prze pysznych posiłków.Graj za pomocą jednej myszki komputerowej.


Symulator SPA

Ocena gry

Tym razem grasz w symulator spa.W tej grze twoim zadaniem jest przyjmowanie klientów i wykonywanie im masaży i wiele innych usług spa.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Symulator gotowania

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wcielenie się w rolę kucharza i musimy ugotować lub przygotować jakiś bardzo dobry obiad .Może być to np.zupa.graj za pomocą myszki komputerowej.


Symulator ogrodu

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby wcielić się w rolę ogrodnika i zadbać o swój własny ogród na swojej działce.Postaraj się aby twój ogród był najładniejszym ogrodem.Graj za pomocą myszki.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry symulatory
 • Gra symulator farmy

  Gra symulator farmy

  Oglądana: 40587 ocena: 10.00

 • Symulator ciężarówki

  Symulator ciężarówki

  Oglądana: 27665 ocena: 0.00

 • Gra symulator samolotu

  Gra symulator samolotu

  Oglądana: 22281 ocena: 0.00

 • Budowanie domu gra

  Budowanie domu gra

  Oglądana: 22170 ocena: 10.00

 • Symulator straży pożarnej

  Symulator straży pożarnej

  Oglądana: 21869 ocena: 0.00

 • Symulator ciężarówki

  Symulator ciężarówki

  Oglądana: 21814 ocena: 5.67

 • Symulator samolotu

  Symulator samolotu

  Oglądana: 21479 ocena: 10.00

 • Straż gra

  Straż gra

  Oglądana: 18650 ocena: 10.00

 • Gra symulator dźwigu

  Gra symulator dźwigu

  Oglądana: 14185 ocena: 0.00

Reklama

cookie