Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry symulatory 60 gier

Symulator ciężarówki

Ocena gry

Symulator ciężarówki jest to znana gra w której jeździmy tirami z ładunkami i naszym zadaniem jest przewozić ładunki do wyznaczonych miejsc. Musisz też tankować na stacji, jadać w restauracjach i barach przy drodze. Używajmy strzałek do gry symulator ciężarówki.


Symulator spychacza

Ocena gry

Jest to najlepszy symulator spychacza. Musimy przepychać towar spychaczem do wyznaczonego miejsca. Przepchnij towar na metę i stań czoło kolejnemu wyzwaniu. Strzałkami operujemy spychaczem.


Budowanie domu gra

Ocena gry

Budujmy dom w tej grze. Naszym zadaniem w tej grze jest wybudować dom. Wybieraj kolory ścian oraz balkony i inne elewacje, które wchodzą w skład domu. Myszka jest ci bardzo potrzebna do budowania domu.


Symulator rowerowy

Ocena gry

Ścigajmy się rowerami w tej grze. Weź udział w wyścigach rowerowych i ścigaj się na rowerach. Musisz wygrywać wszystkie wyścigi i zostać mistrzem jazdy na rowerach. Strzałkami się ścigamy.Symulator budowania

Ocena gry

Zagraj w symulator budowania. Buduj domy i urządzaj pokoje w domach. Zapamiętaj gdzie znajdował się każdy z mebli i postaw je na to samo miejsce. Myszką gramy w grze.


Symulator czołgu

Ocena gry

Jedź czołgami w tej grze. Musisz wcielić się w role kierowcy czołgu i musisz przejechać czołgami do odpowiedniej bazy na czas. Jedź za strzałką aż do zielonego parkingu. Strzałkami jeździmy w tej grze.


Symulator jazdy motorem

Ocena gry

W tym symulatorze naszym zadaniem jest jeździć motorem. Wsiądź na motor i wyruszaj w trasę po przeszkodach. Musisz omijać i pokonywać trudne przeszkody. Używajmy tylko strzałek.


Symulator pracy w hotelu

Ocena gry

Pracujmy w hotelu. Pracujmy w hotelu jako recepcjonistka. Musisz zaprowadzać klientów do pokoi z numerkami. Jaki pokój klient sobie wybierze to zaprowadź go do niego. Myszką-sterowanie w grze.


Modowa gra

Ocena gry

Ubierajmy dziewczynę w tej grze. Twoim zadaniem w tej grze jest ubrać jak najładniej oraz jak najmodniej dziewczynę, która jest modelka. Używajmy do ubierania myszki komputerowej.


Symulator mody dla dziewczyn

Ocena gry

Darmowy symulator mody dla dziewczyn. Zagraj w tą grę w której musisz ubierać modelki i zajmować się ich wyglądem. Sprzedawaj ubrania i ubierajmy modelki z Paryża miasta mody. Ubierajmy myszką.


Railroad Tycoon 3

Ocena gry

Symulator pociągowy. Budujmy w tym symulatorze drogę dla pociągu, który musi dojechać do stacji kolejowej. Zbudujmy pociągowi drogę z torów aby dotarł do celu. Używajmy tylko myszki.


Gra symulator farmy

Ocena gry

Jest to najlepszy darmowy symulator farmy. Pracuj na swojej farmie. Jadź różne nasiona. Musisz także podlewać swoje plony aby szybciej rosły i dojrzewały. Myszką gramy w grę symulator farmy.


Symulatory rolnicze

Ocena gry

Masz własną farmę rolniczą. Musimy się w tej grze opiekować naszą farmą. Zasadź plony warzyw i owoców. Podlewaj swoje plony. Jak urosną to je zbierz. Używajmy myszki do gry.


Symulator farmy

Ocena gry

Mamy swoją własną farmę. Naszym zadaniem w tej grze jest opiekować się naszą farmą. Oraj pola i sadź nasiona na zaoranych polach. Zbieraj plony i rozbuduj farmę. Używamy myszki do gry.


Darmowy symulator jazdy

Ocena gry

Weź udział w wyścigach samochodowych. Ścigaj się autami na torach wyścigowych. Zajmuj pierwsze miejsca na wyścigach i zostać liderem wyścigów samochodowych. Używajmy do ścigania się tylko strzałek.


Symulatory samochodowe

Ocena gry

Jedź samochodem i weź udział w wyścigu. Ścigajmy się samochodami. Najlepsze symulatory samochodowe. Ścigaj się i zostań mistrzem w wyścigach samochodowych. Używajmy strzałek do gry.


Symulator jazdy

Ocena gry

Zagraj w najlepszy symulator jazdy autem. Jedź autem i baw się wspaniale. Najlepsze wrażenia jazdy autem w grze symulator jazdy. Do gry potrzebujemy strzałek.


Symulator samolotu

Ocena gry

Ta gra to najlepszy symulator samolotu. Lataj samolotem. Na początku wystartuj z pasa startowego na lotnisku i potem wzbij się ku górze i leć dalej w drogę. Potrzebujemy strzałek i klawiszy Z,X,C.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry symulatory
 • Gra symulator farmy

  Gra symulator farmy

  Oglądana: 40587 ocena: 10.00

 • Symulator ciężarówki

  Symulator ciężarówki

  Oglądana: 27665 ocena: 0.00

 • Gra symulator samolotu

  Gra symulator samolotu

  Oglądana: 22281 ocena: 0.00

 • Budowanie domu gra

  Budowanie domu gra

  Oglądana: 22170 ocena: 10.00

 • Symulator straży pożarnej

  Symulator straży pożarnej

  Oglądana: 21869 ocena: 0.00

 • Symulator ciężarówki

  Symulator ciężarówki

  Oglądana: 21814 ocena: 5.67

 • Symulator samolotu

  Symulator samolotu

  Oglądana: 21478 ocena: 10.00

 • Straż gra

  Straż gra

  Oglądana: 18650 ocena: 10.00

 • Gra symulator dźwigu

  Gra symulator dźwigu

  Oglądana: 14185 ocena: 0.00

Reklama

cookie