Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry symulatory 56 gier

Symulator zimowego autobusu

Ocena gry

Tym razem wcielamy się w rolę kierowcy autobusu. Kierujemy autobusem i musimy dojechać w każdej rundzie do zaznaczonego na mapie punktu.Do kierowania autobusem używamy tylko wyłącznie strzałek.


Symulator zimowego autobusu

Ocena gry

Zagraj w symulator autobusy tylko tym razem w wersję zimową. W każdej rundzie musisz przejechać autobusem w wyznaczone miejsce a następnie go zaparkować. Uważaj abyś nie obił autobusu lub nie spowodował wypadku. Kieruj autobusem używając strzałek.


Gra gaszenie pożarów

Ocena gry

Wcielamy się w strażaka i naszym zadaniem jest przystąpić do gaszenia pożarów. Poruszaj się strażakiem i gaś płomienie, które pojawiły się w budynkach oraz na zewnątrz. Postaraj się uratować ludzi i ugasić pożar jak najszybciej. Do gaszenia używaj myszki.


Zimowy bus symulator

Ocena gry

Zabaw się w kierowce miejskiego busa. Jeździj po mieście. Zatrzymuj się na przystankach autobusowych zabieraj ludzi i podwoź w wyznaczone cele. Uważaj na drogach, ponieważ jest ślisko! Kieruj busem za pomocą strzałek.Symulator ciężarówki 2

Ocena gry

Wciel się w kierowcę ciężarówki i rusz na drogę olbrzymią ciężarówki przewozić towar.Dojedź ciężarówką na parking, podepnij przyczepę i rusz w drogę.Dotrzyj do wyznaczonego miejsca i zaparkuj ciężarówkę.Dojazd ułatwi ci strzałka, która pokazuje w którym kierunku masz jechać. Strzałkami kierujesz ciężarówką.


Kierowca Straży Pożarnej

Ocena gry

Wcielasz się w tej grze w rolę prawdziwego zawodowego strażaka, kierujesz wozem strażackim.Musisz docierać do pożarów, aby ratować ludzi i gasić budynki.Postaraj się w jak najkrótszym czasie dotrzeć na miejsce pożaru.Jedź za strzałką, która pokazuję drogę do płonącego budynku.Do jazdy strażą pożarną używaj strzałek oraz spacja-hamulec.


Trener sumo

Ocena gry

Zawsze marzyłeś/aś aby zostać trenerem sztuk walki? W tej grze możesz spróbować i zmierzyć się z tym zadaniem.Mianowicie musisz trenować swoich zawodników sumo.Ubieraj ich w sklepach w odpowiednie ubrania dla zawodników sumo oraz ćwicz ich i jeszcze raz ćwicz, ponieważ kondycja i umiejętności najważniejsze.Myszką zagraj i potrenuj zawodników sumo.Powodzenia młody trenerze!


Symulator samolotu

Ocena gry

Zasiądź za sterami ogromnej maszyny powietrznej i bezpiecznie nią lataj.Do gry użyj strzałek oraz F-koła.Powodzenia młody pilocie!


Symulator lekarza

Ocena gry

Symulator lekarza to gra w której leczymy małe dzieci.Musisz robić im zastrzyki, badać ich, podawać krople i wykonywać zabiegi lekarskie.Graj używając myszki komputerowej.


Symulator czołgu

Ocena gry

Poruszaj się nowoczesnym czołgiem i niszcz przeszkody na swojej drodze do mety.Porozwalaj wszystkie mur aby dotrzeć do mety.Jedź za pomocą strzałek oraz spacja-strzał.


Symulator straży pożarnej

Ocena gry

Jest to najlepsza gra w której wcielamy się w strażaka i gasimy ogień, który wydostaje się z domów oraz budynków mieszkalnych. Ugaś pożar w symulatorze straży pożarnej. Stań się najlepszym strażakiem i gaś pożary. Myszką gaś a strzałkami się przesuwaj.


Symulator samolotu

Ocena gry

Jest to najlepszy symulator samolotu w którym latamy samolotem. Musisz lecieć samolotem i strzelać w inne samoloty. Zbierajmy także naboje do samolotu. Latamy strzałkami a klawiszami A oraz S są strzały.


Symulator życia dziecka

Ocena gry

Jest to najlepszy symulator życia dziecka w którym możemy się bawić zabawkami, miśkami oraz wykonywać różne czynności takie jak mycie zębów oraz wiele innych rzeczy. Do gry potrzebujesz myszki komputerowej.


Symulator koparki

Ocena gry

Symulator koparki jest to najlepszy symulator koparki. W tej grze musimy jeździć koparką i pokonywać jak najszybciej okrążenia toru gry. Używajmy tylko strzałek do tej gry. Miłej gry.


Symulator ciężarówki

Ocena gry

Symulator ciężarówki jest to znana gra w której jeździmy tirami z ładunkami i naszym zadaniem jest przewozić ładunki do wyznaczonych miejsc. Musisz też tankować na stacji, jadać w restauracjach i barach przy drodze. Używajmy strzałek do gry symulator ciężarówki.


Symulator spychacza

Ocena gry

Jest to najlepszy symulator spychacza. Musimy przepychać towar spychaczem do wyznaczonego miejsca. Przepchnij towar na metę i stań czoło kolejnemu wyzwaniu. Strzałkami operujemy spychaczem.


Budowanie domu gra

Ocena gry

Budujmy dom w tej grze. Naszym zadaniem w tej grze jest wybudować dom. Wybieraj kolory ścian oraz balkony i inne elewacje, które wchodzą w skład domu. Myszka jest ci bardzo potrzebna do budowania domu.


Symulator rowerowy

Ocena gry

Ścigajmy się rowerami w tej grze. Weź udział w wyścigach rowerowych i ścigaj się na rowerach. Musisz wygrywać wszystkie wyścigi i zostać mistrzem jazdy na rowerach. Strzałkami się ścigamy.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Gry symulatory
 • Gra symulator farmy

  Gra symulator farmy

  Oglądana: 36413 ocena: 10.00

 • Symulator ciężarówki

  Symulator ciężarówki

  Oglądana: 24466 ocena: 0.00

 • Gra symulator samolotu

  Gra symulator samolotu

  Oglądana: 20531 ocena: 0.00

 • Budowanie domu gra

  Budowanie domu gra

  Oglądana: 20055 ocena: 10.00

 • Symulator ciężarówki

  Symulator ciężarówki

  Oglądana: 19677 ocena: 5.67

 • Symulator samolotu

  Symulator samolotu

  Oglądana: 18811 ocena: 10.00

 • Symulator straży pożarnej

  Symulator straży pożarnej

  Oglądana: 15356 ocena: 0.00

 • Gra symulator dźwigu

  Gra symulator dźwigu

  Oglądana: 12323 ocena: 0.00

 • Symulator koparki

  Symulator koparki

  Oglądana: 11203 ocena: 0.00

Reklama

cookie