Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry symulatory 60 gier

Symulator stacji paliw

Ocena gry

Poprowadź swoją prywatną stację paliw. Jak podjedzie kierowca samochodem to zatankuj bu benzynę do baku i pobierz kasę. Zarób jak najwięcej pieniędzy. Do gfry potrzebujesz strzałek oraz myszki komputerowej.


Symulator bakterii

Ocena gry

Jeżeli jeszcze nigdy nie widziałeś bakterii na oczy to możesz zobaczyć najpopularniejsze bakterie właśnie w tej grze. Twórz przeróżne bakterie i zobacz jak się na wzajem niszczą. Zabaw się bakteriami używając myszki komputerowej.


Symulator parkowania olnine

Ocena gry

Zagraj w symulator parkowania. Zasiądź za kierownicą samochodu i postaraj się zaparkować swoje auto w miejscach do tego wyznaczonych. Do parkowania potrzebujesz tylko strzałek.


Symulator piłki ręcznej

Ocena gry

Symulator piłki ręcznej to najlepsza darmowa gra w której możemy pograć w piłkę ręczną. Tym razem wybieramy sobie zawodnika i naszym zadaniem jest strzelić jak najwięcej karnych bramkarzowi. Graj używając myszki komputerowej.Symulator zimowego autobusu

Ocena gry

Tym razem wcielamy się w rolę kierowcy autobusu. Kierujemy autobusem i musimy dojechać w każdej rundzie do zaznaczonego na mapie punktu.Do kierowania autobusem używamy tylko wyłącznie strzałek.


Symulator zimowego autobusu

Ocena gry

Zagraj w symulator autobusy tylko tym razem w wersję zimową. W każdej rundzie musisz przejechać autobusem w wyznaczone miejsce a następnie go zaparkować. Uważaj abyś nie obił autobusu lub nie spowodował wypadku. Kieruj autobusem używając strzałek.


Gra gaszenie pożarów

Ocena gry

Wcielamy się w strażaka i naszym zadaniem jest przystąpić do gaszenia pożarów. Poruszaj się strażakiem i gaś płomienie, które pojawiły się w budynkach oraz na zewnątrz. Postaraj się uratować ludzi i ugasić pożar jak najszybciej. Do gaszenia używaj myszki.


Zimowy bus symulator

Ocena gry

Zabaw się w kierowce miejskiego busa. Jeździj po mieście. Zatrzymuj się na przystankach autobusowych zabieraj ludzi i podwoź w wyznaczone cele. Uważaj na drogach, ponieważ jest ślisko! Kieruj busem za pomocą strzałek.


Symulator ciężarówki 2

Ocena gry

Wciel się w kierowcę ciężarówki i rusz na drogę olbrzymią ciężarówki przewozić towar.Dojedź ciężarówką na parking, podepnij przyczepę i rusz w drogę.Dotrzyj do wyznaczonego miejsca i zaparkuj ciężarówkę.Dojazd ułatwi ci strzałka, która pokazuje w którym kierunku masz jechać. Strzałkami kierujesz ciężarówką.


Kierowca Straży Pożarnej

Ocena gry

Wcielasz się w tej grze w rolę prawdziwego zawodowego strażaka, kierujesz wozem strażackim.Musisz docierać do pożarów, aby ratować ludzi i gasić budynki.Postaraj się w jak najkrótszym czasie dotrzeć na miejsce pożaru.Jedź za strzałką, która pokazuję drogę do płonącego budynku.Do jazdy strażą pożarną używaj strzałek oraz spacja-hamulec.


Trener sumo

Ocena gry

Zawsze marzyłeś/aś aby zostać trenerem sztuk walki? W tej grze możesz spróbować i zmierzyć się z tym zadaniem.Mianowicie musisz trenować swoich zawodników sumo.Ubieraj ich w sklepach w odpowiednie ubrania dla zawodników sumo oraz ćwicz ich i jeszcze raz ćwicz, ponieważ kondycja i umiejętności najważniejsze.Myszką zagraj i potrenuj zawodników sumo.Powodzenia młody trenerze!


Symulator samolotu

Ocena gry

Zasiądź za sterami ogromnej maszyny powietrznej i bezpiecznie nią lataj.Do gry użyj strzałek oraz F-koła.Powodzenia młody pilocie!


Symulator lekarza

Ocena gry

Symulator lekarza to gra w której leczymy małe dzieci.Musisz robić im zastrzyki, badać ich, podawać krople i wykonywać zabiegi lekarskie.Graj używając myszki komputerowej.


Symulator czołgu

Ocena gry

Poruszaj się nowoczesnym czołgiem i niszcz przeszkody na swojej drodze do mety.Porozwalaj wszystkie mur aby dotrzeć do mety.Jedź za pomocą strzałek oraz spacja-strzał.


Symulator straży pożarnej

Ocena gry

Jest to najlepsza gra w której wcielamy się w strażaka i gasimy ogień, który wydostaje się z domów oraz budynków mieszkalnych. Ugaś pożar w symulatorze straży pożarnej. Stań się najlepszym strażakiem i gaś pożary. Myszką gaś a strzałkami się przesuwaj.


Symulator samolotu

Ocena gry

Jest to najlepszy symulator samolotu w którym latamy samolotem. Musisz lecieć samolotem i strzelać w inne samoloty. Zbierajmy także naboje do samolotu. Latamy strzałkami a klawiszami A oraz S są strzały.


Symulator życia dziecka

Ocena gry

Jest to najlepszy symulator życia dziecka w którym możemy się bawić zabawkami, miśkami oraz wykonywać różne czynności takie jak mycie zębów oraz wiele innych rzeczy. Do gry potrzebujesz myszki komputerowej.


Symulator koparki

Ocena gry

Symulator koparki jest to najlepszy symulator koparki. W tej grze musimy jeździć koparką i pokonywać jak najszybciej okrążenia toru gry. Używajmy tylko strzałek do tej gry. Miłej gry.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry symulatory
 • Gra symulator farmy

  Gra symulator farmy

  Oglądana: 40646 ocena: 10.00

 • Symulator ciężarówki

  Symulator ciężarówki

  Oglądana: 27697 ocena: 0.00

 • Gra symulator samolotu

  Gra symulator samolotu

  Oglądana: 22302 ocena: 0.00

 • Budowanie domu gra

  Budowanie domu gra

  Oglądana: 22198 ocena: 10.00

 • Symulator straży pożarnej

  Symulator straży pożarnej

  Oglądana: 21909 ocena: 0.00

 • Symulator ciężarówki

  Symulator ciężarówki

  Oglądana: 21863 ocena: 5.67

 • Symulator samolotu

  Symulator samolotu

  Oglądana: 21502 ocena: 10.00

 • Straż gra

  Straż gra

  Oglądana: 18667 ocena: 10.00

 • Gra symulator dźwigu

  Gra symulator dźwigu

  Oglądana: 14220 ocena: 0.00

Reklama

cookie