Gryna.pl


Kategorie Gier

Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dziewczyn » Gry świąteczne 15 gier

Zimowa walka na śnieżki

Ocena gry

Zacznij walczyć na śnieżki z przeciwnikami. Rzucaj się śnieżkami i pokonaj swoich przeciwników. Uważaj abyś nie oberwał/ała ani jedną kulką, ponieważ wtedy zginiesz. Do rzucania używaj myszki komputerowej.


Świąteczna układanka

Ocena gry

Zagraj w świąteczną układankę, która polega na tym aby poprzestawiać tak świąteczne ozdoby aby koło siebie w jednej lini znalazły się co najmniej trzy takie same ozdoby świąteczne. Do grania używaj tylko myszki komputerowej.


Świąteczna gra przekładanie

Ocena gry

Tym razem musisz tak poprzekładać przedmioty i dekoracje na Święta Bożego Narodzenia aby koło siebie lub w jednej lini znalazły się co najmniej trzy takie same przedmioty. Graj myszką komputerową.


Gra śnieżny bałwan

Ocena gry

Tym razem możesz sobie sam/sama stworzyć własnego bałwana właśnie grając w tą grę. Wybierz oczy, nos, usta oraz ubiór dla swojego śnieżnego bałwana. Gdy skończysz budować swojego bałwana wybierz ładne tło aby się ładnie twój bałwan prezentował. Do gry użyj myszki.Mikołajkowe Wyścigi

Ocena gry

Weź udział w zimowych Mikołajkowych wyścigach i zmierz się ty grając jako Święty Mikołaj z innym przeciwnikiem. Postaraj się wygrać jak najwięcej wyścigów i udowodnić że to ty jesteś prawdziwym Świętym Mikołajem. Do gry używajmy strzałek- sterownie autem Mikołaja oraz klawisza Z- przyspieszenie(nitro) .


Mario Mikołaj

Ocena gry

Tym razem kierujemy saniami, na których siedzi Mario Mikołaj. Musimy tak kierować pojazdem Świętego Mikołaja aby nie zaliczyć żadnej przewrotki oraz aby po drodze do mety pozbierać wszystkie złote monety i oczywiście aby dotrzeć jak najszybciej do dzieciaków rozdać im prezenty. Strzałkami kierujemy saniami Świętego Mikołaja. Ho Ho Ho.


Szalony Mikołaj

Ocena gry

Szalony Mikołaj to bardzo świetna gra. Wciel się w szalonego mikołaja i strzelać w potworki, które są porozkładane po planszy. Postaraj się aby pozabijać wszystkie potworki znajdujące się na planszy. Czeka na ciebie bardzo wile planszy o jednocześnie sporo rozrywki. Do gry używaj myszki komputerowej. Powodzenia!


Pracownia Świętego Mikołaja

Ocena gry

Pracuj w pracowni świętego Mikołaja jako elf. Wydawało by się że elfy bardzo pomagają Mikołajowi lecz natomiast ty musisz robić różne psoty jeżeli tylko Mikołaj się odwróci w inną stronę nie będzie patrzył na ciebie. Do grania używamy myszki komputerowej. Powodzenia!


Wesołych Świąt

Ocena gry

Wszystkim użytkownikom i graczom naszego serwisu życzymy Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych oraz Modrego Dyngusa. Ekipa gryna.pl


Ubieranka z królikiem Wielkanocnym

Ocena gry

Ubierz królika Wielkanocnego aby ładnie wyglądał i poczuł czas świąt Wielkanocnych.Masz bardzo wiele dostępnych ubrań dla króliczka.Wybierz najładniejsze i ubierz w nie króliczka.Do ubierania używaj myszki komputerowej.


Wielkanocne dekorowanie

Ocena gry

Nadchodzi Wielkanoc.Z tej okazji musisz ładnie udekorować planetę kurczakami,jajeczkami oraz króliczkami.Masz bardzo wiele elementów dekoracyjnych do wyboru więc na pewno jakieś wybierzesz i ładnie udekorujesz planetę i poczujesz Wielkanocny Nastrój świąt.Myszką dekorujemy.


Wielkanocny Królik

Ocena gry

W tej wielkanocnej grze poruszamy się królikiem i naszym zadaniem jet pozbierać owoce takie jak: marchewki,gruszki,jabłka oraz wiele innych.Musisz także strzelać z procy do owadów,które cię atakują.Do poruszania się używaj strzałek oraz spacji-do strzelanie z procy.Powodzenia.


Wielkanocne różnice na obrazku

Ocena gry

Wielkanocne różnice na obrazku to gra w której twoim zadaniem jest odszukać widoczne na obrazkach różnice, które różnią od siebie dwa obrazki.Postaraj się i dobrze się przyjrzyj aby odszukać wszystkich szczegółów,które różnią dwa obrazki.Do grania używaj myszki komputerowej.


Mikołaj zbiera owoce

Ocena gry

Pomóż Świętemu Mikołajowi zebrać jak najwięcej owoców.Skacz i pochylaj się aby Mikołaj bez żadnego problemu zebrał jak najwięcej owoców.Do gry potrzebne są ci tylko strzałki.


Świąteczny rajd

Ocena gry

Weź udział w świątecznym rajdzie.Poruszaj się saniami Świętego Mikołaja i zbieraj prezenty aby mikołaj rozdał je dzieciakom.Do grania używaj tylko strzałek.Powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Gry świąteczne
 • Wielkanocny Królik

  Wielkanocny Królik

  Oglądana: 5706 ocena: 0.00

 • Wesołych Świąt

  Wesołych Świąt

  Oglądana: 4446 ocena: 10.00

 • Wielkanocne dekorowanie

  Wielkanocne dekorowanie

  Oglądana: 2519 ocena: 0.00

 • Wielkanocne różnice na obrazku

  Wielkanocne różnice na obrazku

  Oglądana: 2007 ocena: 0.00

 • Ubieranka z królikiem Wielkanocnym

  Ubieranka z królikiem Wielkanocnym

  Oglądana: 1834 ocena: 0.00

 • Zimowa walka na śnieżki

  Zimowa walka na śnieżki

  Oglądana: 971 ocena: 0.00

 • Mikołaj zbiera owoce

  Mikołaj zbiera owoce

  Oglądana: 649 ocena: 0.00

 • Świąteczny rajd

  Świąteczny rajd

  Oglądana: 605 ocena: 0.00

 • Świąteczna układanka

  Świąteczna układanka

  Oglądana: 575 ocena: 0.00

Reklama

cookie