Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry strzelanki 232 gier

Gra strzelanie online

Ocena gry

Strzelajmy w stworków w tej grze. Musimy strzelać w stworków i bardzo kombinować ponieważ musimy odbijać także strzały od ścian aby trafiły innych. Używajmy myszki komputerowej.


Strzelanie z łuku w jabłko

Ocena gry

Ta gra wymaga najlepszej celności. Naszym zadaniem jest strzelanie z łuku w jabłko, które znajduje się na głowie kobiety. Trafiajmy w jabłko a nie w kobietę. Używajmy w tej grze myszki .


Strzelanie ziemniakami

Ocena gry

Naszym zadaniem jest strzelanie z armaty, której nabojami są ziemniaki. Używajmy dobrej celności. Nie pozwól aby przeciwnicy doszli do twojego baru. Używajmy myszki komputerowej.


Strzelanka zombie online

Ocena gry

Strzelajmy w zombie, które atakują budynek na którym ty jesteś i strzelasz do nich. Strzelajmy jak najcelniej. Graj za pomocą myszki komputerowej.Strzelaj z łuku

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy strzelali z łuku. Naszym zadaniem jest strzelać z łuku w ptaki i w latające bąbelki, które wydobywają się z wody. Używajmy myszki komputerowej.


Strzelanka Metal Slug

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest strzelać z działa do naszych przeciwników, którzy atakują nasze działo i zmierzają w jego kierunku. Używaj do strzelania działem myszki komputerowej.


Gra strzelanie czołgami online

Ocena gry

W tej grze jedziemy za kierownicą prawdziwego i ogromnego czołga. Naszym zadaniem jest strzelać w inne czołgi oraz latające samoloty. Sterujemy strzałkami i myszką strzelamy.


Strzelanie w jajka

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest strzelać w jajka. W jednym z jajek znajduje się kurczak. Nie strzelaj w jajko w którym jest kurczak bo go zabijesz. Graj myszką komputerową.


Strzelanie w ludzików

Ocena gry

To jest na prawdę trudne zadanie musimy w tej grze strzelać w ruchomych ludzików, którzy cały czas się ruszają. Używajmy do tej gry tylko myszki. Miłej gry.


Strzelanie w żołnierzy

Ocena gry

Naszym nowym zadaniem w tej grze jest strzelanie w żołnierzy, którzy atakują naszą bazę. Zabijmy wszystkich żołnierzy w tej grze. Potrzebujemy tylko myszki komputerowej.


Strzelanie w tarcze z pistoletu

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy strzelali w tarcze z pistoletu krótkiego. Twoim zadaniem jest trafiać w same środki tarczy. Używajmy w tej grze tylko myszki komputerowej.


Gra składanie broni

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest złożyć broń palną. Postarajmy się i złóżmy broń w jak najkrótszym czasie gry. Potrzebujemy w tej grze tylko myszki komputerowej do grania.


Strzelanie w ślimaki

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy strzelali z broni palnej w ślimaki. Używajmy w tej grze tylko myszki komputerowej do strzelania bronią. Miłej gry i zaciętej walki.


Gra strzelanie w robaki

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest strzelać w robaki. Strzelajmy w robaki i co rundę ulepszajmy swoje bronie i mury obronne. Używajmy do tej gry tylko myszki komputerowej.


Strzelanie do bazy

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy zabili wszystkich żołnierzy, którzy pilnują swojej bazy. Pokonaj i zabij wszystkich co bronią bazy przeciwnika. Używajmy w tej grze strzałek i myszki.


Gra strzelanie z łuku online

Ocena gry

W tej grze musimy strzelać z łuku w line na której wiszą uwięzione młode księżniczki. Naszym zadaniem jest strzelać w linę aby ich uwolnić. Używajmy tylko myszki komputerowej.


Ben 10 strzelanie

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy się wcielili w rolę najlepszego i bardzo znanego bohatera Ben 10 i razem z nim strzelajmy do przeciwników, którzy latają. Używajmy myszki komputerowej.


Rzucanie piłką do kosza

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest rzucać piłko do kosza. Trafmy jak najwięcej razy do kosza i wygrajmy turniej rzucania do kosza. Używajmy w tej grze tyko myszki komputerowej.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry strzelanki
 • Realistyczna strzelanka 3d

  Realistyczna strzelanka 3d

  Oglądana: 23126 ocena: 0.00

 • Strzelanka 3d

  Strzelanka 3d

  Oglądana: 22858 ocena: 0.00

 • Ultimate Force online

  Ultimate Force online

  Oglądana: 19586 ocena: 7.33

 • Gra snajperska misja

  Gra snajperska misja

  Oglądana: 18919 ocena: 10.00

 • Strzelanie z łuku w jabłko

  Strzelanie z łuku w jabłko

  Oglądana: 17201 ocena: 10.00

 • Chaos Faction 2

  Chaos Faction 2

  Oglądana: 16001 ocena: 10.00

 • Obroń swoją bazę wojskową

  Obroń swoją bazę wojskową

  Oglądana: 15938 ocena: 0.00

 • Strzelanie do zombie

  Strzelanie do zombie

  Oglądana: 11159 ocena: 9.00

 • Gra Battlefield

  Gra Battlefield

  Oglądana: 11154 ocena: 10.00

Reklama

cookie