Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry strzelanki 232 gier

Snajper

Ocena gry

Zagrajmy w darmową grę snajper w której będziemy musieli pozabijać wszystkich naszych przeciwników. Celujmy w nich z broni snajperskiej jak najcelniej. Potrzebujemy tylko myszki komputerowej.


Snajperska gra

Ocena gry

Snajperska gra jest to gra z kategorii gry snajper. Polega ona na tym abyśmy pozabijali innych żołnierzy, którzy są naszymi przeciwnikami. Zastrzel przeciwników używając myszki komputerowej.


Mijsa snipera

Ocena gry

Jest to gra w której musimy pozabijać wszystkich żołnierzy, którzy są pochowani za krzakami lub drzewami. Masz broń snajperkę z podczerwienią więc dobrze ich widać. Myszką strzelamy.


Misja snajpera

Ocena gry

W tej grze musimy wcielić się w snajpera. Musimy zabijać naszych przeciwników tak abyśmy nie postrzelili naszego człowieka, który szpieguje. Potrzebujemy tylko myszki do tej gry.Green copter

Ocena gry

Green copter jest to strzelanka z helikopterem w roli głównej. Musimy w tej grze strzelać z helikoptera w tarcze, które są ustawione n ziemi. Strzelajmy w tarcze na ziemi. Używajmy strzałek do latania oraz klawisze Z,X strzelanie.


Counter Strike

Ocena gry

Counter Strike jest to bardzo znana i popularna gra strzelanka przez internet. Jeżeli nie umiesz jeszcze w nią dobrze grać to potrenuj i strzelaj w ludzi, którzy wychodzą z za ścian oraz skrzyń. Używajmy myszki do strzelania.


Chodzisz z karabinem i strzelasz

Ocena gry

Chodzisz z karabinem i strzelasz jest to gra z kategorii strzelanki. Musimy w niej strzelać do naszych przeciwników, którzy też posiadają broń. Strzelajmy w nich aby ich zabić. Potrzebujesz myszki do strzelania oraz klawiszy1-4 zmiana broni.


Strzelanie z dziła czołgowego

Ocena gry

Strzelajmy z działa czołgowego w tej grze. Jeździmy czołgiem i naszym zadaniem jest strzelać w samochody, które stoją na parkingu. Strzelajmy do nich używając myszki oraz strzałek do poruszania się czołgiem.


Gra strzelanie do więźniów

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest postrzelić wszystkich więźniów. Zastrzelmy wszystkich więźniów. Trafiajmy w nich z pistoletu maszynowego tak aby ich zastrzelić. Potrzebujemy tylko myszki do operowania bronią palną.


Strzelanka z Zombie

Ocena gry

Zastrzelmy wszystkie Zombie. Pokonajmy Zombie strzelając pistoletem do nich. Masz możliwość zdobycia nowej oraz lepszej bronie po przez pokonanie kolejnych etapów gry. Poruszajmy się strzałkami oraz strzelajmy używając myszki.


Ostra strzelanka

Ocena gry

Strzelaj się z przeciwnikami, których musisz pokonać. Wciel się w roboto, którym będziesz grać w tej grze. Rozwal przeciwników w tej grze. Poruszaj się strzałkami oraz strzelaj klawiszami 1,2,3,4


Gra rozwalanie

Ocena gry

Rozwal kulki. Musisz rozwalić używając pistoletu. Strzelaj w kulki, które się nie ruszają i rozwal je. Strzelaj celnie z pistoletu w kulki. Używajmy do strzelania myszki oraz do poruszania się klawiszy W,A,S,D


Strzelanka z potworami

Ocena gry

Strzelajmy w tej grze do potworów. Postarajmy się i strzelajmy do potworów jak najcelniej. Naszym zadaniem jest trafiać w potwory, które lecą jak najszybciej aby nas zabić. Używajmy do poruszania się strzałek oraz myszki do strzelania.


Tank gra

Ocena gry

Gra w czołgi najpopularniejsza gra Tank , Twoim zadaniem w tej grze jest jeździć czołgiem i pokonywać innych czołgów. Zabijmy wszystkie czołgi. Używajmy do poruszania się klawiszy W,A,S,D oraz do strzelania myszki.


Snajper wyborowy

Ocena gry

Wcielmy się w najlepszego snajpera wyborowego i naszym zadaniem jest strzelać z pistoletu snajperskiego z ukrycia do naszych wrogów, których mamy zabić. Potrzebujemy tylko myszki komputerowej.


Metal Slug

Ocena gry

Strzelajmy się w grze metal slug. Jest to bardzo znana strzelanka. Strzelajmy się z naszymi wrogami. Używajmy do poruszania się strzałek a do strzelania klawisza Z oraz do skakania klawisza X.


Strzelanka 3d

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy bronili swojej bazy wojskowej. Broń własnej bazy wojskowej. Strzelaj z pistoletu maszynowego do przeciwników. Używajmy myszki komputerowej w tej grze.


Realistyczna strzelanka 3d

Ocena gry

Strzelajmy z pistolety maszynowego w tej grze do żołnierzy, którzy atakują naszą bazę wojskową. Obroń swoją bazę strzelaj z karabinu maszynowego. Graj za pomocą myszki.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry strzelanki
 • Realistyczna strzelanka 3d

  Realistyczna strzelanka 3d

  Oglądana: 23125 ocena: 0.00

 • Strzelanka 3d

  Strzelanka 3d

  Oglądana: 22858 ocena: 0.00

 • Ultimate Force online

  Ultimate Force online

  Oglądana: 19586 ocena: 7.33

 • Gra snajperska misja

  Gra snajperska misja

  Oglądana: 18919 ocena: 10.00

 • Strzelanie z łuku w jabłko

  Strzelanie z łuku w jabłko

  Oglądana: 17201 ocena: 10.00

 • Chaos Faction 2

  Chaos Faction 2

  Oglądana: 16001 ocena: 10.00

 • Obroń swoją bazę wojskową

  Obroń swoją bazę wojskową

  Oglądana: 15937 ocena: 0.00

 • Strzelanie do zombie

  Strzelanie do zombie

  Oglądana: 11159 ocena: 9.00

 • Gra Battlefield

  Gra Battlefield

  Oglądana: 11154 ocena: 10.00

Reklama

cookie