Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry strzelanki 232 gier

Śnieżna strzelanka

Ocena gry

Jest zima twoim zadaniem w tej grze jest strzelać z pistoletu do twarzy, które wychylają się zza drzew oraz wielu innych zasłon, gdzie można się schować. Do gry potrzebna ci jest myszka do strzelania.


Atak robali

Ocena gry

Strzelajmy w robale, które cię zaatakowały. Musisz rozstrzelać ich wszystkich. Jeżeli cię dotkną to tracimy życie. W grę atak robali gramy za pomocą myszki i spacji-strzał. Klikając myszką w odpowiednie miejsca poruszamy się do przodu.


Gra metalslug online

Ocena gry

Gra metalslug online jest to gra w której będziemy grać wcieleni w małego rozbójnika, którym jest metal slug. Musisz strzelać do swoich przeciwników i ich pozabijać. Używajmy do tej gry metalslug online tylko strzałek-poruszanie się A-strzał,S-skok,D-bomba.


Ultimate Force online

Ocena gry

W tej grze będziemy strzelać do naszych przeciwników,którymi są także żołnierze. Strzelajmy w przeciwników i pokonajmy wszystkich, można kupować bronie nowe jak zarobimy kasę. Używajmy myszki do strzelania.Strzelanie do zombie

Ocena gry

Masz karabin maszynowy i jesteś na poligonie. Przechodzisz ćwiczenia i musisz strzelać z karabinu maszynowego do zombie, które zmierzają w twoją stronę. Strzelaj jak najcelniej w zombie. Używajmy myszki do strzelania. Miłej gry.


Gra misja S.W.A.T

Ocena gry

Należymy do oddziału antyterrorystycznego S.W.A.T naszym zadaniem jest uczestniczyć w akcji i musimy pozabijać terrorystów, którzy napadają i rabują banki Strzelaj w nich za pomocą myszki.


Walka o terytorium

Ocena gry

Walka o terytorium jest to gra w której będziemy walczyć drużynowo. Masz swoją drużynę 3 osobową i nią walcz. Pokonajmy naszych przeciwników i wygrajmy walkę o terytorium. Używajmy tylko myszki komputerowej.


Terroryści

Ocena gry

Naszym zadaniem snajperskim w tej grze jest to że musimy zastrzelić wszystkich terrorystów w tej grze. Zastrzelmy terrorystów, którzy są ukryci w budynkach oraz za drzewami. Używajmy do tej gry tylko myszki komputerowej.


Trening snajpera

Ocena gry

Trening snajpera jest to kolejna bardzo fajna gra z kategorii gry snajper. Musimy w niej wcielić się w prawdziwego snajpera i strzelać do masek ludzi, ponieważ jest to trening. Potrzebujemy tylko myszki do gry.


Gra snajper w mieście

Ocena gry

Naszym zadanie w tej grze snajper w mieście jest to abyśmy wcielili się w role snajpera i strzelali w ludzi, które są poukrywani na ekranie gry. Używajmy do strzelania tylko myszki komputerowej.


Snajper gra online

Ocena gry

Jest to bardzo fajna gra z serii snajper. Naszym zadaniem w tej grze jest strzelać w naszych przeciwników, którymi są inni żołnierze. Strzelajmy w nich jak najcelniej. Używajmy myszki do strzelania.


Misja ze snajperem

Ocena gry

W tej grze musimy wykonać bardzo trudną misje ze snajperem. Wykonajmy trudną misje ze snajperem. Twoim zadaniem jest strzelać do przeciwników. Myszka jest w grze potrzebna do strzelania z broni snajperskiej.


SWAT - Jednostka antyterrorystyczna

Ocena gry

SWAT jest to najlepsza na świecie jednostka antyterrorystyczna w której pracują sami najlepsi snajperzy. Jesteś jednym z nich i musisz postrzelić terrorystów w grze. Myszka jest niezbędna do gry.


Snajperski trening

Ocena gry

Jest to darmowa gra z kategorii gry snajper w której naszym nowym zadaniem jest zastrzelenie wszystkich ludzi, którzy znajdują się na ekranie gry. Używajmy do gry myszki do strzelania.


Gra strzelanka snajperska

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest strzelać ze snajperki jak najcelniej. Strzelajmy w naszych przeciwników, którymi są inni żołnierze. Zastrzelmy wszystkich naszych przeciwników. Użyjmy myszko do gry.


Misja snajpera w mieście

Ocena gry

Musisz w tej grze pozabijać bardzo wielu ludzi. Zbijajmy w mieście. Strzelaj tak celnie aby po jednym strzale ludzie padali. Przymierz celnie i strzel. Myszka- jest potrzebna do strzelania.


Perfekcyjny snajper

Ocena gry

Perfekcyjny snajper to gra w której musimy bardzo dokładnie przymierzyć z broni snajperskiej i dopiero strzelić. Nie traf w swojego człowieka tylko w przeciwnika. Potrzebujemy tylko myszki komputerowej.


Policyjny snajper

Ocena gry

Jest to gra z kategorii gry snajper w której będziemy przechodzić policyjny trening celowania w tarcze. Strzelajmy jak najcelniej w same środki tarcz. Używajmy myszki do gry.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry strzelanki
 • Realistyczna strzelanka 3d

  Realistyczna strzelanka 3d

  Oglądana: 23127 ocena: 0.00

 • Strzelanka 3d

  Strzelanka 3d

  Oglądana: 22860 ocena: 0.00

 • Ultimate Force online

  Ultimate Force online

  Oglądana: 19587 ocena: 7.33

 • Gra snajperska misja

  Gra snajperska misja

  Oglądana: 18921 ocena: 10.00

 • Strzelanie z łuku w jabłko

  Strzelanie z łuku w jabłko

  Oglądana: 17203 ocena: 10.00

 • Chaos Faction 2

  Chaos Faction 2

  Oglądana: 16004 ocena: 10.00

 • Obroń swoją bazę wojskową

  Obroń swoją bazę wojskową

  Oglądana: 15940 ocena: 0.00

 • Strzelanie do zombie

  Strzelanie do zombie

  Oglądana: 11161 ocena: 9.00

 • Gra Battlefield

  Gra Battlefield

  Oglądana: 11157 ocena: 10.00

Reklama

cookie