Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry strzelanki 224 gier

Tajemniczy snajper

Ocena gry

Tajemniczy snajper jest to gra w której wcielamy się w tajemniczego snajpera i naszym zadaniem jest zabijać ludzi, którzy chcą zabić kogoś innego np. W pierwszej rundzie musimy zabić pana psa. Muszką strzelamy.


Zawodowy snajper

Ocena gry

Wcielamy się w zawodowego snajpera i musimy strzelać w ludzi w mieście. Strzelajmy w ludzi w mieście tak abyśmy pozabijali tylko przestępców a nie zwykłych przechodni. Musisz rozpoznać przestępce a przechodniego człowieka. Myszką strzelajmy.


Strzelanie do latających ludków

Ocena gry

Strzelanie do latających ludków jest to gra w której naszym zadaniem jest strzelać do latających ludków i ćwiczyć swoją celność. Strzelaj w nie jak najcelniej. Grajmy za pomocą myszki komputerowej.


Strzelanka Captain USA

Ocena gry

Wcielmy się w tej grze w żołnierza, który wyrusza na wojnę i jest sam ale podejmuje się że wygra sam z wieloma żołnierzami. Graj za pomocą strzałek oraz A-skok i S-strzał.Obroń swoją bazę

Ocena gry

Przenosimy się na pole bitwy i będziemy bronić swojej bazy. Nie pozwól aby któryś z twoich przeciwników rozwalił ci bazę i musisz w nich strzelać. Strzelamy używając tylko myszki komputerowej.


Ekstremalny snajper

Ocena gry

Ekstremalny snajper jest to gra w której wcielamy się w rolę snajpera i naszym zadaniem jest strzelać po ciemku. Strzelajmy w ludzi, którzy są ubrani na zielono a nie możemy strzelać w ludzi ubranych na brązowo. Grajmy myszką komputerową.


Strzelanie w kartki

Ocena gry

Strzelaj i ćwicz swoją celność. W tej grze będziemy strzelać w kartki papierowe, które latają. Musisz zastrzelić jak najwięcej papierowych kartek z pistoletu. Strzelaj myszką.


Strzelanie na przeciwników

Ocena gry

Zadaniem w tej grze jest strzelanie do przeciwników. Musicie także uważać i chować się ponieważ oni także do nas strzelają. Grajcie strzałkami liczby-wybór boni spacja-strzał.


Gra atak terrorystów

Ocena gry

Wcielmy się w rolę terrorysty i naszym zadaniem jest zaatakować bardzo wielką wille. Musisz uważać ponieważ jesteś obstawiony przez ochroniarzy willy. Graj strzałkami oraz wybieraj bronie 1,2,3,4 i myszką strzelaj.


Strzelanie w kwadraty

Ocena gry

Strzelajmy w kwadraty. Naszym zadaniem w tej grze jest strzelać w kwadraty. Postarajmy się strzelać w kwadraty jak najcelniej. Celuj w kwadraty, które się bardzo szybko ruszają. Myszką strzelajmy.


Ćwiczenia na strzelnicy

Ocena gry

Ćwicz swoją celność na strzelnicy. W tej grze będziesz strzelać do ludzi, ale do takich manekinów. Ćwicz celność i strzelaj w nich. Do tej gry użyj tylko myszki do strzelania oraz 1,2,3-zmiana broni palnej.


Gra Battlefield

Ocena gry

Zagrajmy w strzelankę, która się nazywa Battlefield . Musimy w niej strzelać w żołnierzy, którzy są naszymi przeciwnikami. Twoim zadaniem jest rozstrzelać ich. Myszką strzelamy.


Battleships

Ocena gry

Battleships jest to darmowa gra w której będziemy grać w statki. Zagrajmy w statki i naszym zadaniem jest na początku dobre rozplanować i ustawić swoje statki a potem atakować przeciwnika statki. Do tej gry używajmy myszki komputerowej.


Strzelanka

Ocena gry

Strzelanka jest to bardzo fajna gra w której naszym zadaniem jest strzelać do naszych wrogów. Wybierz broń i stań do walki z przeciwnikami. Strzałkami się poruszamy oraz myszką strzelamy.


Śnieżna strzelanka

Ocena gry

Jest zima twoim zadaniem w tej grze jest strzelać z pistoletu do twarzy, które wychylają się zza drzew oraz wielu innych zasłon, gdzie można się schować. Do gry potrzebna ci jest myszka do strzelania.


Atak robali

Ocena gry

Strzelajmy w robale, które cię zaatakowały. Musisz rozstrzelać ich wszystkich. Jeżeli cię dotkną to tracimy życie. W grę atak robali gramy za pomocą myszki i spacji-strzał. Klikając myszką w odpowiednie miejsca poruszamy się do przodu.


Gra metalslug online

Ocena gry

Gra metalslug online jest to gra w której będziemy grać wcieleni w małego rozbójnika, którym jest metal slug. Musisz strzelać do swoich przeciwników i ich pozabijać. Używajmy do tej gry metalslug online tylko strzałek-poruszanie się A-strzał,S-skok,D-bomba.


Ultimate Force online

Ocena gry

W tej grze będziemy strzelać do naszych przeciwników,którymi są także żołnierze. Strzelajmy w przeciwników i pokonajmy wszystkich, można kupować bronie nowe jak zarobimy kasę. Używajmy myszki do strzelania.


Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Gry strzelanki
 • Strzelanka 3d

  Strzelanka 3d

  Oglądana: 20914 ocena: 0.00

 • Realistyczna strzelanka 3d

  Realistyczna strzelanka 3d

  Oglądana: 20493 ocena: 0.00

 • Ultimate Force online

  Ultimate Force online

  Oglądana: 18098 ocena: 6.00

 • Gra snajperska misja

  Gra snajperska misja

  Oglądana: 16888 ocena: 10.00

 • Strzelanie z łuku w jabłko

  Strzelanie z łuku w jabłko

  Oglądana: 15453 ocena: 10.00

 • Obroń swoją bazę wojskową

  Obroń swoją bazę wojskową

  Oglądana: 14687 ocena: 0.00

 • Chaos Faction 2

  Chaos Faction 2

  Oglądana: 13027 ocena: 10.00

 • Strzelanie do zombie

  Strzelanie do zombie

  Oglądana: 10003 ocena: 9.00

 • Gra Battlefield

  Gra Battlefield

  Oglądana: 9876 ocena: 10.00

Reklama

cookie