Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry strzelanki 232 gier

Gra snajperski trening

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy wcielili się w rolę zawodowego snajpera i musimy strzelać w ludzi, którzy są ukryci w trawach i ladach. Traf a pierwszym strzałem w swojego przeciwnika. Myszką gramy.


Ćwiczenia snajperskie

Ocena gry

Jesteś snajperem więc musisz też przechodzić Ćwiczenia snajperskie. Wykonuj takie ćwiczeni jakie tylko każą ci wykonywać. Jedno z ćwiczeń to strzelanie w puszki. Do strzelania używajmy tylko myszki komputerowej. Miłej gry.


Snajper na farmie

Ocena gry

Jesteśmy snajperem i tym razem mamy misje na farmie. Musimy strzelać w ludzi, którzy biegają i stawiają nam opór. Zdejmij ich ze snajperki. Przymierz odpowiednio i naciśnij za spust. Myszką graj tą grę oraz R-przeładowanie broni.


Snajper w akcji

Ocena gry

Jesteśmy wcieleni w snajpera i obecnie jesteśmy w akcji. Naszym zadaniem jest iść lasem i strzelać w przeciwników. Postarajmy się i pozabijajmy każdego z naszych przeciwników. Poruszamy się W,A,S,D oraz myszką strzał.Snajper i misja w budynku

Ocena gry

Snajper i misja w budynku jest to gra w której naszym zadaniem jest strzelać w tarcze, które przedstawiają ludzi. W oknach budynku znajdują się te tarcze i musisz w nie trafiać najlepiej w sam środek tej tarczy. Myszką zagraj.


Zawody snajperskie

Ocena gry

Zawody snajperskie jest to kolejna i darmowa gra z kategorii gry snajper. W tej grze naszym zadaniem jest strzelać w czarnego ludzika, który porusza się po całej mapie gry. Myszką strzelamy.


Gra trening snajperki

Ocena gry

Gra trening snajperki to gra w której bierzmy udział w treningu snajperskim i musimy strzelać do sztucznych ludzi, wykonanych z papieru oraz tarcz. Celuj w same środki tarczy za pomocą myszki komputerowej.


Snajper Zombie

Ocena gry

Wcielamy się w rolę prawdziwego snajpera i twoim zadaniem jest strzelać w Zombie. Pokaż swoje umiejętności strzelania z karabinu snajperskiego tak zwanej snajperki i zastrzel zombie oraz określoną ilość psów. Strzelamy myszką.


Szybki snajper 2

Ocena gry

Ta gra jest to część druga szybkiego snajpera. Twoim zadaniem jest strzelać jak najszybciej w tłum ludzi,gzie musisz zabić tylko jedną osobę. Myszka komputerowa jest niezbędna w tej grze.


Szybki snajper

Ocena gry

Strzelajmy z borni snajperskiej jak najszybciej dlatego gra nazywa się szybki snajper. Postaraj się bezbłędnie wykonywać misje. Celuj jak najlepiej. Grajmy za pomocą myszki komputerowej.


Pro Sniper

Ocena gry

Pro Sniper to gra w której strzelamy z karabinu snajperskiego czyli ze snajperki i musimy strzelać jak najcelniej w tarcze. Najlepiej strzelajmy w same środki tarcz, ponieważ wtedy dostajemy bardzo wiele punktów. Myszką strzelamy.


Tajna misja snajpera

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w snajpera i musimy strzelać w zabójców oraz morderców. Przypatrz się dobrze, który z ludzików jest zabójcą i go zastrzel. graj za pomocą myszki komputerowej.


Snajper nietoperzy

Ocena gry

Snajper nietoperzy jest to darmowa gra w której będziemy strzelać w nietoperze. Strzelajmy jak najcelniej w nietoperze tak abyśmy ich wszystkich pozabijali. Strzelaj ze snajperki używając myszki komputerowej.


Strzelaj w żarówki

Ocena gry

Musisz trafiać z karabinu snajperskiego w żarówki, które są ukryte. Postaraj się trafić w każdą żarówkę aby ona się potem zaświeciła. Do tej gry używajmy tylko myszki komputerowej.


Snajperska misja

Ocena gry

Uczestniczysz w snajperskiej misji i musisz pozabijać wszystkich zabójców oraz morderców, którzy uciekają z miejsca zabójstwa. Przymierz w nich i zabij ich. Myszką zgraj.


Misja snajpera na moście

Ocena gry

Misja snajpera na moście to gra w której będziemy musieli wcielić się w profesjonalnego snajpera i musimy pozabijać wszystkich czarnych ludzików na moście. Przymierzmy doprze i odszukajmy ich i zabijmy.


Snajperska gra online

Ocena gry

Ta gra jest to gra w której naszym zadaniem jest pozastrzelać wszystkich przestępców i zabójców a nimi są czarni ludzie. Graj i pozabijaj wszystkich zabójców. Do gry potrzebujemy tylko myszki komputerowej. Miłej gry.


Profesjonalny snajper

Ocena gry

Przenosimy się w tej grze na ulice jednej z najniebezpieczniejszej dzielnicy w mieście i musimy pozabijać morderców, terrorystów oraz zabójców. Strzelaj z karabiny snajperskiego w przestępców. Do gry użyj myszki.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry strzelanki
 • Realistyczna strzelanka 3d

  Realistyczna strzelanka 3d

  Oglądana: 23126 ocena: 0.00

 • Strzelanka 3d

  Strzelanka 3d

  Oglądana: 22858 ocena: 0.00

 • Ultimate Force online

  Ultimate Force online

  Oglądana: 19586 ocena: 7.33

 • Gra snajperska misja

  Gra snajperska misja

  Oglądana: 18919 ocena: 10.00

 • Strzelanie z łuku w jabłko

  Strzelanie z łuku w jabłko

  Oglądana: 17201 ocena: 10.00

 • Chaos Faction 2

  Chaos Faction 2

  Oglądana: 16002 ocena: 10.00

 • Obroń swoją bazę wojskową

  Obroń swoją bazę wojskową

  Oglądana: 15938 ocena: 0.00

 • Strzelanie do zombie

  Strzelanie do zombie

  Oglądana: 11159 ocena: 9.00

 • Gra Battlefield

  Gra Battlefield

  Oglądana: 11154 ocena: 10.00

Reklama

cookie