Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry strzelanki 232 gier

Gra strzelanka online

Ocena gry

Weź do ręki broń i przejdź tajną misje w której to musisz pokonać wszystkich swoich przeciwników używając broni palnej.Zagraj za pomocą strzałek oraz myszki jako strzał.


Strzelanie w potwory

Ocena gry

Pokaż swoją celność i strzelaj jak najcelniej w potwory.Musisz wszystkie pozabijać, które latają i cię atakują.Masz do dyspozycji broń.Strzelaj z broni myszka komputerową.


Strtzelanie z broni w tarcze

Ocena gry

Strzelanie z broni w tarcze to gra dzięki której możemy potrenować i postrzelać z pistoletu do tarcz. Trafiaj w same środki tarcz aby mieć najlepszą celność. Myszką komputerową strzelaj w tracze.


Jazda monster truckiem i strzelanie

Ocena gry

Jazda monster truckiem i strzelanie to gra w której poruszamy się monster truckiem i naszym zadaniem jest też zastrzelić naszych przeciwników. Graj za pomocą strzałek-poruszanie się oraz myszki-strzał.Strzelaj w czaski

Ocena gry

Twoim zadaniem jest pokazać swoje umiejętności i musisz strzelać w czaszki jak najcelniej tak abyś je wszystkie trafił używając jak najmniej strzałów. Graj używając myszki komputerowej.


Strzelanie w butelki

Ocena gry

Jesteś kowbojem i musisz strzelać i trafiać jak najcelniej w butelki.Poćwicz swoją celność i strzelaj w butelki. Musisz pokazać swoje umiejętności strzelania z pistoletu kowbojskiego. Myszką strzelamy.


Strzelanie do tarcz

Ocena gry

Ćwicz swoją celność w tej grze. Masz broń palną z której musisz strzelać do tarcz i trafiać w niej jak najwiecej razy. Wciel się w snajpera i strzelaj w same środki tarcz. Myszką strzelamy z pistoletu.


Strzelanka Counter Strike

Ocena gry

Strzelanka Counter Strike to kolejna darmowa gra z kategorii gry strzelanki w której wcielamy się w zabójcę i musimy pozabijać wszystkich naszych przeciwników. Myszką strzelaj a spacjom przeładuj broń.


Strzelanka bajkowa

Ocena gry

Zagraj w grę w której będziesz strzelać z postacie z bajki. Musisz trafiać w nich tak aby ich pozabijać za pierwszym strzałek lub drugim. Myszką strzelamy.


Strzelanie w Zombie

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest strzelać w Zombie. Zombie się ruszają oraz chodzą a ty musisz w nich strzelać. Masz do tego specjalne wielkie działo i strzelaj w nich z działa. Gramy używając myszki komputerowej.


Porachunki na parkingu

Ocena gry

Jesteśmy na parkingu i musimy pozabijać gangsterów. Masz do dyspozycji na początku tylko jedną broń. Aby mieć ich więcej musimy pozabijać gangsterów i zabrać im bronie. Strzałkami się poruszamy a myszką strzelamy.


Strzelanie do tarcz na strzelnicy

Ocena gry

Strzelanie do tarcz na strzelnicy jest to darmowa gra. Naszym zadaniem w tej grze jest strzelać w tarcz, które poruszają się po szynach. Musisz trafiać w nie jak najcelniej. Grajmy używając tylko myszki komputerowej.


Gra misja snajperska

Ocena gry

Gra misja snajperska jest to gra w której będziemy musieli wykonać misje w mieście. Tą misją jest zabicie członków ganku. Musisz strzelać w ludzików, którzy są pokazania na czerwono. Grajmy używając myszki.


Snajper strzela do tarcz

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wcielić się w rolę snajpera i musimy strzelać do tarcz. Trafiajmy w same środki tarcz, ponieważ wtedy dostajemy większą ilość punktów. Sterowanie w tej grze jest myszką.


Snajper na ćwiczeniach

Ocena gry

Snajper na ćwiczeniach jest to gra w której trenujemy naszą celność oraz szybkość oddawania strzału. Musimy jak najszybciej strzelać i trafiać w tarcze, które przedstawiają ludzi. Trafiaj w głowę to wtedy dostajesz więcej punktów.Myszką strzelamy.


Gra tajny snajper

Ocena gry

Wcielamy się w zawodowego snajpera w tej grze i naszym zadaniem jest uczestniczyć w niebezpiecznej akcji, gdzie musimy zabić zabójce. Naceluj na zabójce i w odpowiednim momencie naciśnij na spust. Myszka jest niezbędna.


Strzelanie ze snajperki do tarcz

Ocena gry

Strzelanie ze snajperki do tarcz jest to gra w której trenujemy naszą celność i strzelamy z karabinu snajperskiego tylko tym razem nie do ludzi lecz do tarcz. Myszka komputerowa jest niezbędna w tej oto grze. Miłej gry.


Snajper 3d

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest strzelać z karabinu snajperskiego w naszych przeciwników. Musisz trafiać w swoich przeciwników i ich pozabijać. Myszką komputerową gramy w tą grę.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry strzelanki
 • Realistyczna strzelanka 3d

  Realistyczna strzelanka 3d

  Oglądana: 23127 ocena: 0.00

 • Strzelanka 3d

  Strzelanka 3d

  Oglądana: 22860 ocena: 0.00

 • Ultimate Force online

  Ultimate Force online

  Oglądana: 19587 ocena: 7.33

 • Gra snajperska misja

  Gra snajperska misja

  Oglądana: 18921 ocena: 10.00

 • Strzelanie z łuku w jabłko

  Strzelanie z łuku w jabłko

  Oglądana: 17203 ocena: 10.00

 • Chaos Faction 2

  Chaos Faction 2

  Oglądana: 16004 ocena: 10.00

 • Obroń swoją bazę wojskową

  Obroń swoją bazę wojskową

  Oglądana: 15940 ocena: 0.00

 • Strzelanie do zombie

  Strzelanie do zombie

  Oglądana: 11161 ocena: 9.00

 • Gra Battlefield

  Gra Battlefield

  Oglądana: 11157 ocena: 10.00

Reklama

cookie