Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry strzelanki 232 gier

Gra z bronią w ręku

Ocena gry

Wcielamy się w żołnierza i naszym zadaniem jest pozastrzelać wszystkich przeciwników, którzy strzelają do nas.Zastrzel każdego z przeciwników.Uważaj aby oni nie zbili ciebie.Używaj do strzelania myszki komputerowej.Powodzenia!


Strzelanka Linia Frontu

Ocena gry

Jesteś na wojnie.Twoim zadaniem jest pozabijać wszystkich swoich przeciwników czyli żołnierzy innego państwa.Strzelaj myszką, poruszaj się strzałkami oraz 1,2,3-zmiana broni palnej.


Zeszytowe porachunki

Ocena gry

Bardzo fajna gra w której bierzemy udział w zeszytowych porachunki, czyli strzelamy się na tle zeszytu.Pozabijaj swoich przeciwników i dotrzyj do mety w jak najkrótszym czasie gry.Graj za pomocą strzałek oraz spacji-strzał.


Desert Warfare 2

Ocena gry

W tej grze jesteśmy na wojnie i musimy pozastrzelać naszych przeciwników.Strzelaj do przeciwników i pozabijaj ich.Używaj do poruszania się W,A,S,D oraz myszki-strzał.Gra battle online

Ocena gry

Jesteś terrorystą i musisz pozabijać wszystkich przeciwników.Strzelaj w nich z broni palne.Poruszasz się strzałami, strzelasz spacjom oraz R-przeładowanie,E-skok.Miłej gry życzymy.


Strzelanka batle

Ocena gry

Pozabijaj wszystkich przeciwników, którzy znajdują się na planszy.Używaj do poruszania się strzałek,spacja-strzał,1,2,3-zmiana broni oraz R-przeładowanie,E-skok.Powodzenia!


Żołnierz w akcji

Ocena gry

Wciel się w żołnierza i udaj się na wojny w Libi.Staw czoło wrogom.Pozabijaj przeciwników i pozbieraj haracz.Graj za pomocą strzałek-poruszani się oraz spacja-strzał.


Inwazja zombiaków

Ocena gry

Pokonaj zombiaków w grze.Strzelaj do zombie i pozabijaj ich wszystkich.Możesz kupić sobie lepszą broń jeżeli tylko zarobisz kasę.Graj za pomocą W,A,S,D-poruszanie się, 1,2,3-zmiana broni oraz myszka-strzał.


Gra snajperska misja

Ocena gry

Wykonaj bardzo trudną snajperską misję.Misja polega na zabiciu terrorystów.Pozabijaj ich wszystkich .Uważaj abyś ty nie stał się ranny.W,A,S,D-poruszanie się oraz myszka strzał, S-przybliżenie.


Pokonaj terrorystów

Ocena gry

Pokonaj terrorystów to kolejna gierka z kategorii gry strzelanki w której naszym celem jest zabicie terrorystów.Poruszaj się W,A,S,D, Myszka-strzał oraz spacja-przeładowanie broni.


Gra Counter Strike online

Ocena gry

Zagraj w Counter Strika i zastrzel wszystkich terrorystów.Ty jesteś antyterrorystą i musisz pozastrzelać wszystkich terrorystów.Graj używając tylko myszki do tej gry.


Super wojownik

Ocena gry

Twoim zadanie w tej grze jest zabijanie przeciwników, którzy cię atakują. Stoisz na górce i musisz z niej pozabijać wszystkich wojowników, którzy zmierzają w twoją stronę.Myszka-strzał.


Gra pinball

Ocena gry

Gra pinball to bardzo fajna gra w której mamy możliwość postrzelania z pinballa.Musisz trafiać w zółte buźki z uśmiechem.Każde trafienie daje ci 20 punktów.Gra za pomocą myszki komputerowej.


Gra Lucky Luke

Ocena gry

Wciel się w Kowboja.Pokonaj przeciwników, którzy strzelają do ciebie oraz niewinnych ludzi.Stań w ich obranie.Do gry potrzebujesz tylko strzałek do poruszania się oraz myszki do celowania i strzelanie z pistoletu.


Obroń swoją bazę wojskową

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest obronić bazę wojskową przed przeciwnikami.Pozabijaj wszystkich wrogów strzelając z pistoletu maszynowego.Strzałkami strzelasz.


Misja snajpera

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w snajpera, który musisz wykonać tajne misje i pozabijać ludzi.Musisz zobaczyć, którego człowieka masz zabić i wykonaj to za jednym strzałem.Strzelaj za pomocą myszki komputerowej.


Obroń wieże przed wrogami

Ocena gry

Wciel się w obrońcę, który broni wieży.Musisz obronić swoją wieże budując działa oraz strzelając do przeciwników.Nie pozwól aby zniszczyli twoją wierzę.Strzałkami i myszką grasz.


Walka z terrorem

Ocena gry

Wciel się w Anty Terrorystę i wkrocz do misji w której musisz pozabijać terrorystów, którzy napadli na pociąg.Postaraj się i pozabijaj wszystkich terrorystów.Gra używając tylko myszki komputerowej do strzelania z karabinu.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry strzelanki
 • Realistyczna strzelanka 3d

  Realistyczna strzelanka 3d

  Oglądana: 23119 ocena: 0.00

 • Strzelanka 3d

  Strzelanka 3d

  Oglądana: 22844 ocena: 0.00

 • Ultimate Force online

  Ultimate Force online

  Oglądana: 19578 ocena: 7.33

 • Gra snajperska misja

  Gra snajperska misja

  Oglądana: 18916 ocena: 10.00

 • Strzelanie z łuku w jabłko

  Strzelanie z łuku w jabłko

  Oglądana: 17194 ocena: 10.00

 • Chaos Faction 2

  Chaos Faction 2

  Oglądana: 15994 ocena: 10.00

 • Obroń swoją bazę wojskową

  Obroń swoją bazę wojskową

  Oglądana: 15928 ocena: 0.00

 • Strzelanie do zombie

  Strzelanie do zombie

  Oglądana: 11154 ocena: 9.00

 • Gra Battlefield

  Gra Battlefield

  Oglądana: 11146 ocena: 10.00

Reklama

cookie