Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry strzelanki 232 gier

Obrona świata

Ocena gry

Świat został atakowany przez przeciwników, władze miasto zgłosiły się do ciebie z prośbą o pomoc i zaakceptowałeś ich prośbę i zapłacili ci pieniądze.Teraz czas na ciebie i musisz obronić miasto przed atakującymi policjantami oraz innymi wrogami.Strzelaj karabinem i zabij wrogów.Używaj myszki do strzelania we wrogów.


Gra szczelanka

Ocena gry

Gra szczelanka to gra w której wcielasz się w żołnierza z II wojny światowej i musisz postrzelać do tarczy aby przygotować się w razie wypadku do kolejnej wojny światowej.Postaraj się i strzelaj jak najbardziej celniej w czerwonej tarczy.Do tej gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Snajper gra online

Ocena gry

Zawsze marzyłeś aby zostać profesjonalnym snajperem i co dziennie mieć styczność z karabinem snajperskim i strzelać w przeciwników? Jeżeli twoje marzenie się nie spełniło to możesz potrenować i udoskonalić swoje umiejętności snajperskie właśnie w tej grze.Przymierz bardzo dokładnie karabinem snajperskim i pociągnij za spust. Używaj do grania myszki.


Gra snajper online

Ocena gry

Gra snajper online to kolejna gra z kategorii gry snajper w której to grze wcielamy się w profesjonalnego snajpera.Musisz wykonać atak na ochroniarzy z więzienia, którzy zorientowali się ze chcesz zrobić zamach i uciekają.Postaraj się ich wszystkich pozabijać.Weź karabin snajperski-spacja oraz strzelaj myszką komputerową.Strzelanie z łuku do tarcz

Ocena gry

Wcielamy się w tej grze w profesjonalnego łucznika i musimy strzelać jak najcelniej w specjalne tarcze łucznicze.Postaraj się i trafiaj jak najcelniej.Zanim strzelisz z łuku najpierw bardzo dobrze przymierz.Zdobądź jak najwięcej punktów i ustanów nowy rekord w łucznictwie.Do strzelania z łuku używaj myszki.Powodzenia łuczniku!


Gra snajper sztuka zwyciężania

Ocena gry

Gra snajper sztuka zwyciężania kolejna snajperska gra z kategorii gry snajper czeka na ciebie.Musisz wcielić się w najlepszego snajpera i wkroczyć do akcji.Celem akcji jest pozabijanie przestępców i złodziei.Celuj bardzo dokładnie i zabijaj przeciwników tak aby nikt się o tym nie zorientował.Do tej gry używaj myszki komputerowej.Powodzenia!


Gra snajper 2

Ocena gry

Wcielamy się w role najlepszego snajpera czyli strzelca wyborowego.Naszym zadaniem jest zabijać złodziei i groźnych przestępców w pierwszej planszy jest to właściciel psa.W kolejnych musicie sami odszukać.Strzelaj celnie i najlepiej tak aby nikt się nie zorientował.Do tej gry używaj myszki komputerowej-strzał.


Gra snajperska

Ocena gry

Zawsze marzyłeś aby w przyszłości zostać snajperem takim jaki jest strzelec wyborowy?Możesz potrenować w tej grze swoje umiejętności snajperskie.Bo za pewno do strzelca wyborowego trochę ci jeszcze brakuje.Potrenuj to i ty zostaniesz strzelcem wyborowym.Do strzelania z snajperskiej broni potrzebna jest ci myszka komputerowa.


Gra strzelanka multiplayer

Ocena gry

Gra strzelanka multiplayer to gra w której możesz zmierzyć się z kolegom w strzelaninkę i zobaczyć kto ma lepszego cela.Gra jest podzielona na dwie części więc spokojnie można grać we 2 graczy.Sterowanie dla gracz 1:Myszka komputerowa-strzał oraz Gracz 2 Enter-strzał.


Gra strzelanie do kaczek

Ocena gry

Potrenuj swoją celność strzelania z karabinu myśliwskiego.Strzelaj do kaczek jak najcelniej aby pozabijać jak najwięcej kaczek.Poczekaj chwilkę aby pies wleciał w krzaki i wypłoszył kaczki.Ty w tym czasie przygotuj się do strzału w kaczki.Strzelaj do kaczek używając w tym celu myszki komputerowej.


Strzelanina na dzikim zachodzie

Ocena gry

Wciel się w kowboja i weź udział w strzelaninie na Dzikim Zachodzie.Musisz pozabijać wszystkich przeciwnych kowbojów i bandytów,który są dobrze poukrywani i wychylają się na dachu budynku lub zza ścian.Przy celuj dokładnie w przeciwnika najlepiej w głowę.Do strzelania potrzebna ci myszka komputerowa.


Linia frontu

Ocena gry

Wciel się w żołnierza i stocz pojedynek z przeciwnymi żołnierzami.Musisz postarać się i pozabijać wszystkich przeciwnych żołnierzy.Nie pozwól im aby cię zabili.Nie poddawaj się za łatwo,walcz do końca.Ukrywaj się za kamieniami oraz drzewami i strzelaj w przeciwników z ukrycia.Graj myszki-strzał oraz strzałki-poruszanie się.


Tajny agent

Ocena gry

Tajny agent to gra w której wcielamy się w tajnego agenta, zostaliśmy wynajęci przez właściciela banku w którym złodzieje ukradli pieniądze ze skarbca.Postaraj się zabić odpowiednich złodziei i odebrać pieniądze.Po wykonaniu zadanie właściciel banku będzie z ciebie bardzo dumny i zapłaci ci gotówkę.Do gry używaj myszki komputerowej-strzał z karabinu snajperskiego.


Gra agent

Ocena gry

Wciel się w agenta, który ma do wykonania bardzo ważną misję.Musisz pozabijać wszystkich żołnierzy z przeciwnej armii tak aby nie ponieść żadnych większych obrażeń na swoim ciele.Poruszaj się strzałkami, Myszką-strzał oraz rzucaj granaty za pomocą spacji.Powodzenia!


Snajper w akcji

Ocena gry

Wciel się w profesjonalnego snajpera.Strzelaj z karabinu snajperskiego z ukrycia i pozabijaj wszystkich przeciwników, który kryją się za drzewami.Strzelaj myszką komputerową.


Gra dowodzenie komandosami

Ocena gry

Tym razem dowodzisz komandosami.Musisz ich poustawiać w odpowiednich miejscach do ataku, uzbrajać ich w lepsze bronie.Do tej gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Mistrz łucznictwa

Ocena gry

Pokaż swoje umiejętności strzelania z łuku w sam środek tarczy i zostań mistrzem łucznictwa.Przymierz bardzo celnie przed każdym strzałem.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra atak pingwinów

Ocena gry

Pingwiny z bronią w ręce zaatakowały całe miasto.Do ciebie należy obronić całe miasto przed wielką inwazją pingwinów.Do gry używaj strzałek oraz myszki-strzał.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry strzelanki
 • Realistyczna strzelanka 3d

  Realistyczna strzelanka 3d

  Oglądana: 23119 ocena: 0.00

 • Strzelanka 3d

  Strzelanka 3d

  Oglądana: 22844 ocena: 0.00

 • Ultimate Force online

  Ultimate Force online

  Oglądana: 19578 ocena: 7.33

 • Gra snajperska misja

  Gra snajperska misja

  Oglądana: 18916 ocena: 10.00

 • Strzelanie z łuku w jabłko

  Strzelanie z łuku w jabłko

  Oglądana: 17194 ocena: 10.00

 • Chaos Faction 2

  Chaos Faction 2

  Oglądana: 15994 ocena: 10.00

 • Obroń swoją bazę wojskową

  Obroń swoją bazę wojskową

  Oglądana: 15928 ocena: 0.00

 • Strzelanie do zombie

  Strzelanie do zombie

  Oglądana: 11154 ocena: 9.00

 • Gra Battlefield

  Gra Battlefield

  Oglądana: 11146 ocena: 10.00

Reklama

cookie