Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry strzelanki 232 gier

Gra strzelanie z procy

Ocena gry

Strzelajmy w tej grze to bardzo wielkiego robota. Umacniajmy swoje działo tak abyśmy mieli jak najmocniejszy strzał oraz najlepszą siłę i celność. Używajmy tylko myszki.


Strzelanie w czołg gra

Ocena gry

Strzelajmy w czołg w tej grze. Wcale to nie jest takie proste ponieważ musimy przy każdym strzale odpowiedni kąt strzału wybrać oraz odpowiednią siłę strzału. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Strzelanie w duchy Halloween

Ocena gry

Strzelajmy w tej grze w duchy, które wylatują z domów i lecą ku górze. Zabijmy je wszystkie w tej grze aby nikogo już nie straszyły w Halloween. Graj za pomocą myszki.


Gra zabójca

Ocena gry

Zostałeś wynajęty w tej grze przez ludzi i twoim zadaniem jest zabić wszystkich ludzi, którzy pokazują się w okienkach. Używajmy tylko myszki komputerowej w tej grze.Zastrzel zabójców

Ocena gry

W oknach pojawiają się zabójcy i bardzo niebezpieczni przestępcy. Zostałeś zatrudniony przez policjantów abyś zabij wszystkich, którzy pokazują się w oknach. Dostrzelania potrzebujemy myszki komputerowej.


Strzelaj w UFO

Ocena gry

W tej grze musisz strzelać i trafiać jak najcelniej w spodek latający tak zwane UFO. Celujmy w UFO i za każdym razem trafiajmy w nie tak aby je zniszczyć. Używaj myszki do strzelania i spacji do omijania bomb.


Strzelanie w kurczaki

Ocena gry

Ta gra polega na t6ym abyśmy strzelali w kurczaki. Naucz się dobrze celować i celu jak najtrafniej w kurczaki. Potrzebujemy w tej grze do sterowania tylko myszki komputerowej.


Strzelanie online

Ocena gry

W oknach pojawiają się postacie. Naszym zadaniem w tej grze będzie strzelać w nie. Strzelajmy jak najcelniej najlepiej strzelajmy im w głowy. Potrzebujemy tylko myszki komputerowej.


Strzelaj w butelki

Ocena gry

Ćwicz swoją celność i strzelaj w butelki szklane, które latają w powietrzu. Twoim zadaniem w tej grze jest trafić jak największą liczbę butelek szklanych. Używaj myszki.


Strzelanie w owady

Ocena gry

Naucz się dobrze obsługiwać pistoletem oraz dobrze strzelać z broni palnej. Strzelaj w tej grze do owadów. Zabij ich wszystkich. Używaj do tego tylko myszki komputerowej.


Strzelająca zakonnica

Ocena gry

Strzelajmy do przedmiotów i stworów, które lecą w naszym kierunku. Używaj do tego bardzo dobrego celnego oka. Do sterowania potrzebujesz myszki oraz strzałek. Miłej gry.


Strzelajmy na strzelnicy

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest oddawanie celnych strzałów do manekinów lub do tarcz. Celuj w tarcze na manekinach, które mają na głowie lub na sercu wtedy jeden strzał i giną. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra strzelanie w tarcze

Ocena gry

Naucz się dobrze strzelać z broni i strzelaj w tarcze. Twoim zdaniem jest strzelać za każdym razem jak najbliżej środka. Używajmy do strzelania w tej grze tylko myszki komputerowej.


Strzelaj w monekiny

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest strzelać w manekiny, które pojawiają się za każdym razem w innym miejscu. Trafiajmy ich celnie. Do wyboru masz wiele broni. Używaj do tej gry tylko myszki komputerowej.


Strzelaj w koty

Ocena gry

Strzelajmy w tej grze w koty. Koty latają w tej grze. Potrzeba na prawdę dobrego cela mieć aby trafić w nie. Używajmy do tej gry tylko myszki komputerowej.


Gra zombie invaders

Ocena gry

Postaraj się tak przy celować kijem w kulę, którą rzuca twój asystent aby ona trafiała w zombi, które idą po boisku i je ni8szczą.Obroń świat.Graj za pomocą myszki.


Strzelanie do zombie

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest wcielenie się w jednego z trzech żołnierzy i musisz strzelać do zombie. Strzelaj celnie tak aby wszyscy oni padli.Graj za pomocą myszki i strzałek.


Gra zombie 2

Ocena gry

Musimy w tej grze pobić wszystkich naszych wrogów a nimi są nasi przeciwnicy. W tym wypadku nimi są bardzo groźni potwory zombie.Graj za pomocą strzałek, klawiszy A,S,D,W oraz spacji.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry strzelanki
 • Realistyczna strzelanka 3d

  Realistyczna strzelanka 3d

  Oglądana: 23126 ocena: 0.00

 • Strzelanka 3d

  Strzelanka 3d

  Oglądana: 22858 ocena: 0.00

 • Ultimate Force online

  Ultimate Force online

  Oglądana: 19586 ocena: 7.33

 • Gra snajperska misja

  Gra snajperska misja

  Oglądana: 18919 ocena: 10.00

 • Strzelanie z łuku w jabłko

  Strzelanie z łuku w jabłko

  Oglądana: 17202 ocena: 10.00

 • Chaos Faction 2

  Chaos Faction 2

  Oglądana: 16002 ocena: 10.00

 • Obroń swoją bazę wojskową

  Obroń swoją bazę wojskową

  Oglądana: 15938 ocena: 0.00

 • Strzelanie do zombie

  Strzelanie do zombie

  Oglądana: 11159 ocena: 9.00

 • Gra Battlefield

  Gra Battlefield

  Oglądana: 11154 ocena: 10.00

Reklama

cookie