Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry strzelanki 232 gier

Strzelanie w ludzi

Ocena gry

W każdym poziomie tej gry musimy zdobyć tyle punktów co pisze na początku gry. Strzelajmy w same głowy bo jak trafimy komuś w głowę to dostajemy 10 punktów. Strzelaj za pomocą myszki komputerowej.


Strzelajmy w tarcze

Ocena gry

Strzelajmy w tarcze jak najcelniej i trafiajmy w same środki tarcz abyśmy zdobywali jak najwięcej punktów w tej grze. Używajmy do tej gry tylko myszki komputerowej.


Gra strzelanie do tarcz

Ocena gry

Naszym zadaniem jest w tej grze nauczyć się jak najcelniej i najlepiej strzelać. Strzelajmy celnie w tarcze. Używajmy do strzelania w tej grze tylko myszki.


Strzelanie ze snajperki

Ocena gry

Wcielmy się w role najlepszego snajpera i naszym zadaniem jest strzelać w tarcze, które są poukrywane gdzieś w domu na tle gry. Celuj i trafiaj w same środki tarcz. Używajmy myszki komputerowej.Gra strzelanie w zombie

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy strzelali z samochodu do zombie. Zbijmy wszystkie zombie. Stój z tyłu jadącego samochodu i strzelaj w zombie. Używajmy myszki komputerowej w tej grze.


Strzelanie do tarcz

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest strzelać w tarcze. Musimy strzelać w tarcze, które latają. Używajmy do strzelania w tej grze tylko myszki komputerowej. Celnych strzałów.


Gra strzelanie w zwierzęta

Ocena gry

W tej grze musimy bronić naszego gospodarstwa przed zwierzętami. Strzelaj do zwierząt i zarabiaj pieniądze i za nie kupuj sobie coraz lepsze pistolety. Potrzebujesz myszki komputerowej.


Strzelaj kulkami

Ocena gry

Strzelaj kulkami w takie miejsca , gdzie znajdują się przynajmniej trzy takie same kulki takiego samego koloru. Używajmy celności oraz do sterowania myszki komputerowej.


Strzelaj w ryby zamrożone

Ocena gry

Naszym zadaniem jest strzelać w ryby, które są uwięzione pod lodem zamrożone. Strzelajmy w nie tak aby spadały na dół a miś niech je je. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra strzelanie w zakochany

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy strzelali w zakochanych strzałami amora. Strzelajmy w zakochanych aby w jak najkrótszym czasie wypełniło się całe serce. Używajmy myszki.


Strzelanie z działa

Ocena gry

W tej grze będziemy strzelać się ale tym razem nie z broni palnej tylko z działa. Strzelajmy do naszych przeciwników i zabijajmy ich wszystkich. Używaj tylko myszki komputerowej.


Gra strzelanie z działa

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest strzelać z działa. Strzelajmy w naszych przeciwników, którzy atakują nasze działo. Używajmy tylko myszki komputerowej do tej gry. Miłej gry.


Strzelanie w owoce

Ocena gry

Strzelajmy w tej grze w owoce. Naszym zadaniem jest strzelać w owoce. Trafiajmy owoce tak aby rozbić bąble w której owoc leci. Potem zbierz owoc i dostań punkty. Używajmy tyko w tej grze myszki komputerowej.


Strzelanie do ryb

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest strzelać w ryby, które cały czas pływają. Musisz najpierw doprze przymierzyć aby trafić ją i zabić. Potrzebujemy w tej grze tylko myszki komputerowej.


Strzelanka online

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy strzelali płytami komputerowymi. Strzelajmy z płyt do naszych przeciwników, którzy pokazują się z za ścian lub innych przeszkód. Używajmy myszki komputerowej w tej grze.


Strzelanka dla dzieci

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wcielić się w dziewczynkę ze strzykawką i musimy strzelać ze strzykawki do potworków. Używajmy w tej grze tylko myszki komputerowej.


Gra strzelanie w samoloty

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy strzelali w samoloty. Twoim zadaniem jest zastrzelić wszystkie samoloty, które znajdują się podczas lotu. Używajmy tylko myszki komputerowej.


Gra łapanie i strzelanie kaczek

Ocena gry

Na początku tej gry naszym zadaniem jest złapać wszystkie kaczki, które pływają w kółko po wodzie. Postaraj się wyłapać je jak najszybciej a potem zastrzelić. Graj myszką.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry strzelanki
 • Realistyczna strzelanka 3d

  Realistyczna strzelanka 3d

  Oglądana: 23126 ocena: 0.00

 • Strzelanka 3d

  Strzelanka 3d

  Oglądana: 22859 ocena: 0.00

 • Ultimate Force online

  Ultimate Force online

  Oglądana: 19586 ocena: 7.33

 • Gra snajperska misja

  Gra snajperska misja

  Oglądana: 18920 ocena: 10.00

 • Strzelanie z łuku w jabłko

  Strzelanie z łuku w jabłko

  Oglądana: 17202 ocena: 10.00

 • Chaos Faction 2

  Chaos Faction 2

  Oglądana: 16002 ocena: 10.00

 • Obroń swoją bazę wojskową

  Obroń swoją bazę wojskową

  Oglądana: 15939 ocena: 0.00

 • Strzelanie do zombie

  Strzelanie do zombie

  Oglądana: 11159 ocena: 9.00

 • Gra Battlefield

  Gra Battlefield

  Oglądana: 11155 ocena: 10.00

Reklama

cookie