Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry strzelanki 232 gier

Składanie broni

Ocena gry

Kolejne gra z serii gry składanie broni w której to grze będziemy zajmowali się składanie a właściwie to tworzeniem czy też budowaniem broni od podstaw czyli od zera. Na ekranie gry za pewne widzisz wiele elementów broni, które to właśnie ty musisz poskładać w tej grze i zbudować z nich broń. Postaraj się zbudować tą broń w jak najkrótszym czasie gry a także staraj się ro robić bardzo dokładnie, ponieważ gdy zdarzy się jakiś wypadek z tą bronią czyli np broń sama wystrzeli to ty jako osoba składająca tą broń ponosisz cała odpowiedzialność.Do składania przyda Ci się tylko myszka komputerowa.


Strzelanka w domu

Ocena gry

Strzelanka w domu to gra w której bierzesz udział w strzelaninie, która odbywa się w domu. Musisz zastrzelić czarnego patyczaka. Chowaj się za ścianą i unikaj strzałów rywali. Strzelaj myszką oraz przeładuj broń spacją.


Gra dziki zachód

Ocena gry

Tym razem poruszamy się kowbojem z dzikiego zachodu. Musimy pozastrzelać wszystkich przeciwnych kowbojów, którzy w nas strzelają. Postaraj się odszukać i zastrzelić wszystkich kowbojów, którzy są poukrywani między innymi w domach i innych budynkach. Poruszaj się strzałkami oraz strzelaj myszką komputerową.


Obroń dom przed Zombiakami

Ocena gry

Obroń dom przed Zombiakami to gra w której twoim zadaniem jest pozastrzelać wszystkich zombi, który atakują twój dom. Nie pozwól aby go rozburzyli. Ulepszaj swoją broń oraz zdobywaj nowe bardziej zaawansowane bronie. Graj za pomocą myszki komputerowej.Strzelenie w kaczki

Ocena gry

Zabaw się w tej grze w myśliwego i strzelaj w kaczki. Na początku każdej rundy musisz oddać pierwszy strzał w powietrze aby kaczki wzbiły się do lotu a potem dopiero w nie strzelać. Strzelaj za pomocą myszki komputerowej.


Perfekcyjny snajper

Ocena gry

W tej grze jesteś profesjonalnym snajperem. Nie możesz się pomylić oraz spudłować ani razu, ponieważ wtedy przegrasz. Masz misję do wykonania w której musisz bezbłędnie strzelać w miny tak aby uchronić przeciwnika. Strzelaj w miny aby wybuchły one wcześniej niż wtedy gdy człowiek na nie stanie. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Snajper wyborowy

Ocena gry

Wciel się w profesjonalnego snajpera i przejdź do wykonywania tajnych zlecanych misji, które musisz wykonać zabijając zabójców. Nie możesz popełnić żadnego błędu. Strzelaj myszką.


Zabij potworka

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest dogonić na planszy oraz zabić potworka. Uważaj, ponieważ jeżeli nie uda Ci się trafić w potworka to musisz poszukać swojej strzały do łuku aby móc dalej strzelać. Do gry używaj strzałek-poruszanie się oraz myszka komputerowa-strzał.


Wytrwały wojownik

Ocena gry

Wciel się w wytrwałego wojownika i walcz z przeciwnikami.Atakują cię przeciwnicy ze wszystkich stron.Nie poddaj się!Walcz!Strzelaj i zabijaj przeciwników aby oni nie zabili ciebie.Dogrania używaj myszki komputerowej- strzelanie z karabinu maszynowego.


Strzelanina z samochodu

Ocena gry

Poruszasz się samochodem i twoim zadaniem jest pozabijać wszystkich wrogów ze swojego samochodu.Postaraj się i zabij wszystkich wrogów z samochodu.Strzelaj w samochody oraz motocykle, którzy chcą cię zabić.Wybierz samochód i wkraczaj do akcji.Strzałkami kierujesz autem oraz Z,X-strzelasz,Spacja-rakieta.


Gra battle gear 2

Ocena gry

Gra battle gear 2 to fantastyczna gra w której przenosimy się na korytarze podziemia i musimy trafiać jak najcelniej w tarcze.Trafiaj w głowy niebieskich tarcz aby zdobyć jak najwięcej punktów w grze.Do strzelania z karabinu maszynowe używaj myszki.


Half Life online

Ocena gry

Half Life online to bardzo znana już wam pewnie gra.Celem tej gry jest pozastrzelać wszystkich naszych przeciwników, którzy są poukrywani w starych ruinach domów i innych budynków.Strzelaj w przeciwników zanim oni zastrzelą ciebie.Do strzelania potrzebujesz myszki.


Gra battle for wesnoth

Ocena gry

Kolejna gra z serii battle tym razem będziemy musieli w tej grze strzelać jak najcelniej w tarcze.Postaraj się strzelać jak najcelniej najlepiej w same środki tarcz aby zdobywać jak najwięcej punktów.Przymierz bardzo dokładnie zanim pociągniesz za spust.Do gry używaj myszki-strzał z karabinu.


Gra battle gear

Ocena gry

Kolejna gra z kategorii gry battle.W tej grze wcielamy się w żołnierza i naszym zadaniem jest pozastrzelać wszystkich wrogów, którzy też w nas strzelają.Uważaj aby przeciwnicy cię nie zabili.Chowaj się za murem i wychylaj się z niego używając spacji.Do strzelania używaj myszki komputerowej oraz do zmiany borni klawiszy numerycznych 1,2,3.Powodzenia!


Gra battle city

Ocena gry

Gra battle city to kolejna gra z kategorii gry strzelanki w której będziemy strzelali do tarcz, które są różnych kolorów i w dodatku się ruszają.Musisz zmieniać kolor naboju w zależności od tarczy w którą strzelasz.Do strzelania używaj myszki oraz 1,2,3-zmiana kolorów naboi.


Gra w szczelanie

Ocena gry

W tej grze będziemy trenować naszą celność strzałów z karabinu maszynowego i snajperskiego.Mamy do wyboru wiele celów:zwykłe tracze, oraz ruchome tarcze, które latają.Wybierz jedne z nich i potrenuj swoją celność.Musisz strzelać jak najcelniej najlepiej w same środki tarcz aby zdobywać jak najwięcej punktów.Do gry używaj myszki komputerowej.


Gra szczelanie

Ocena gry

Lubisz strzelać z karabinu maszynowego i zabijać przeciwników ale jeszcze nie masz bardzo dobrego oka czyli celności.Możesz potrenować swoją celność właśnie w tej oto grze strzelając w swoich przeciwników.Do tej gry używaj myszki komputerowej.


Misja snajperska

Ocena gry

Wciel się w profesjonalnego snajpera czyli strzelca wyborowego, dla którego nietrafiony strzał czyli pudło to załamka.Musisz strzelać w przeciwników bardzo celnie i tak aby się nie zorientowali że ktoś z ich żołnierzy padł.Do strzelania oraz celowani używaj myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1012 13 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry strzelanki
 • Realistyczna strzelanka 3d

  Realistyczna strzelanka 3d

  Oglądana: 23153 ocena: 0.00

 • Strzelanka 3d

  Strzelanka 3d

  Oglądana: 22892 ocena: 0.00

 • Ultimate Force online

  Ultimate Force online

  Oglądana: 19620 ocena: 7.33

 • Gra snajperska misja

  Gra snajperska misja

  Oglądana: 18948 ocena: 10.00

 • Strzelanie z łuku w jabłko

  Strzelanie z łuku w jabłko

  Oglądana: 17234 ocena: 10.00

 • Chaos Faction 2

  Chaos Faction 2

  Oglądana: 16032 ocena: 10.00

 • Obroń swoją bazę wojskową

  Obroń swoją bazę wojskową

  Oglądana: 15970 ocena: 0.00

 • Gra Battlefield

  Gra Battlefield

  Oglądana: 11184 ocena: 10.00

 • Strzelanie do zombie

  Strzelanie do zombie

  Oglądana: 11181 ocena: 9.00

Reklama

cookie