Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry strzelanki 224 gier

Strzelenie w kaczki

Ocena gry

Zabaw się w tej grze w myśliwego i strzelaj w kaczki. Na początku każdej rundy musisz oddać pierwszy strzał w powietrze aby kaczki wzbiły się do lotu a potem dopiero w nie strzelać. Strzelaj za pomocą myszki komputerowej.


Perfekcyjny snajper

Ocena gry

W tej grze jesteś profesjonalnym snajperem. Nie możesz się pomylić oraz spudłować ani razu, ponieważ wtedy przegrasz. Masz misję do wykonania w której musisz bezbłędnie strzelać w miny tak aby uchronić przeciwnika. Strzelaj w miny aby wybuchły one wcześniej niż wtedy gdy człowiek na nie stanie. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Snajper wyborowy

Ocena gry

Wciel się w profesjonalnego snajpera i przejdź do wykonywania tajnych zlecanych misji, które musisz wykonać zabijając zabójców. Nie możesz popełnić żadnego błędu. Strzelaj myszką.


Zabij potworka

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest dogonić na planszy oraz zabić potworka. Uważaj, ponieważ jeżeli nie uda Ci się trafić w potworka to musisz poszukać swojej strzały do łuku aby móc dalej strzelać. Do gry używaj strzałek-poruszanie się oraz myszka komputerowa-strzał.Wytrwały wojownik

Ocena gry

Wciel się w wytrwałego wojownika i walcz z przeciwnikami.Atakują cię przeciwnicy ze wszystkich stron.Nie poddaj się!Walcz!Strzelaj i zabijaj przeciwników aby oni nie zabili ciebie.Dogrania używaj myszki komputerowej- strzelanie z karabinu maszynowego.


Strzelanina z samochodu

Ocena gry

Poruszasz się samochodem i twoim zadaniem jest pozabijać wszystkich wrogów ze swojego samochodu.Postaraj się i zabij wszystkich wrogów z samochodu.Strzelaj w samochody oraz motocykle, którzy chcą cię zabić.Wybierz samochód i wkraczaj do akcji.Strzałkami kierujesz autem oraz Z,X-strzelasz,Spacja-rakieta.


Gra battle gear 2

Ocena gry

Gra battle gear 2 to fantastyczna gra w której przenosimy się na korytarze podziemia i musimy trafiać jak najcelniej w tarcze.Trafiaj w głowy niebieskich tarcz aby zdobyć jak najwięcej punktów w grze.Do strzelania z karabinu maszynowe używaj myszki.


Half Life online

Ocena gry

Half Life online to bardzo znana już wam pewnie gra.Celem tej gry jest pozastrzelać wszystkich naszych przeciwników, którzy są poukrywani w starych ruinach domów i innych budynków.Strzelaj w przeciwników zanim oni zastrzelą ciebie.Do strzelania potrzebujesz myszki.


Gra battle for wesnoth

Ocena gry

Kolejna gra z serii battle tym razem będziemy musieli w tej grze strzelać jak najcelniej w tarcze.Postaraj się strzelać jak najcelniej najlepiej w same środki tarcz aby zdobywać jak najwięcej punktów.Przymierz bardzo dokładnie zanim pociągniesz za spust.Do gry używaj myszki-strzał z karabinu.


Gra battle gear

Ocena gry

Kolejna gra z kategorii gry battle.W tej grze wcielamy się w żołnierza i naszym zadaniem jest pozastrzelać wszystkich wrogów, którzy też w nas strzelają.Uważaj aby przeciwnicy cię nie zabili.Chowaj się za murem i wychylaj się z niego używając spacji.Do strzelania używaj myszki komputerowej oraz do zmiany borni klawiszy numerycznych 1,2,3.Powodzenia!


Gra battle city

Ocena gry

Gra battle city to kolejna gra z kategorii gry strzelanki w której będziemy strzelali do tarcz, które są różnych kolorów i w dodatku się ruszają.Musisz zmieniać kolor naboju w zależności od tarczy w którą strzelasz.Do strzelania używaj myszki oraz 1,2,3-zmiana kolorów naboi.


Gra w szczelanie

Ocena gry

W tej grze będziemy trenować naszą celność strzałów z karabinu maszynowego i snajperskiego.Mamy do wyboru wiele celów:zwykłe tracze, oraz ruchome tarcze, które latają.Wybierz jedne z nich i potrenuj swoją celność.Musisz strzelać jak najcelniej najlepiej w same środki tarcz aby zdobywać jak najwięcej punktów.Do gry używaj myszki komputerowej.


Gra szczelanie

Ocena gry

Lubisz strzelać z karabinu maszynowego i zabijać przeciwników ale jeszcze nie masz bardzo dobrego oka czyli celności.Możesz potrenować swoją celność właśnie w tej oto grze strzelając w swoich przeciwników.Do tej gry używaj myszki komputerowej.


Misja snajperska

Ocena gry

Wciel się w profesjonalnego snajpera czyli strzelca wyborowego, dla którego nietrafiony strzał czyli pudło to załamka.Musisz strzelać w przeciwników bardzo celnie i tak aby się nie zorientowali że ktoś z ich żołnierzy padł.Do strzelania oraz celowani używaj myszki komputerowej.


Obrona świata

Ocena gry

Świat został atakowany przez przeciwników, władze miasto zgłosiły się do ciebie z prośbą o pomoc i zaakceptowałeś ich prośbę i zapłacili ci pieniądze.Teraz czas na ciebie i musisz obronić miasto przed atakującymi policjantami oraz innymi wrogami.Strzelaj karabinem i zabij wrogów.Używaj myszki do strzelania we wrogów.


Gra szczelanka

Ocena gry

Gra szczelanka to gra w której wcielasz się w żołnierza z II wojny światowej i musisz postrzelać do tarczy aby przygotować się w razie wypadku do kolejnej wojny światowej.Postaraj się i strzelaj jak najbardziej celniej w czerwonej tarczy.Do tej gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Snajper gra online

Ocena gry

Zawsze marzyłeś aby zostać profesjonalnym snajperem i co dziennie mieć styczność z karabinem snajperskim i strzelać w przeciwników? Jeżeli twoje marzenie się nie spełniło to możesz potrenować i udoskonalić swoje umiejętności snajperskie właśnie w tej grze.Przymierz bardzo dokładnie karabinem snajperskim i pociągnij za spust. Używaj do grania myszki.


Gra snajper online

Ocena gry

Gra snajper online to kolejna gra z kategorii gry snajper w której to grze wcielamy się w profesjonalnego snajpera.Musisz wykonać atak na ochroniarzy z więzienia, którzy zorientowali się ze chcesz zrobić zamach i uciekają.Postaraj się ich wszystkich pozabijać.Weź karabin snajperski-spacja oraz strzelaj myszką komputerową.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1012 13 następna »

Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Gry strzelanki
 • Strzelanka 3d

  Strzelanka 3d

  Oglądana: 20918 ocena: 0.00

 • Realistyczna strzelanka 3d

  Realistyczna strzelanka 3d

  Oglądana: 20493 ocena: 0.00

 • Ultimate Force online

  Ultimate Force online

  Oglądana: 18099 ocena: 6.00

 • Gra snajperska misja

  Gra snajperska misja

  Oglądana: 16892 ocena: 10.00

 • Strzelanie z łuku w jabłko

  Strzelanie z łuku w jabłko

  Oglądana: 15454 ocena: 10.00

 • Obroń swoją bazę wojskową

  Obroń swoją bazę wojskową

  Oglądana: 14689 ocena: 0.00

 • Chaos Faction 2

  Chaos Faction 2

  Oglądana: 13033 ocena: 10.00

 • Strzelanie do zombie

  Strzelanie do zombie

  Oglądana: 10003 ocena: 9.00

 • Gra Battlefield

  Gra Battlefield

  Oglądana: 9876 ocena: 10.00

Reklama

cookie