Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry strzelanki » Gry strzelanki dla dzieci 10 gier

Strzelanina z samochodu

Ocena gry

Poruszasz się samochodem i twoim zadaniem jest pozabijać wszystkich wrogów ze swojego samochodu.Postaraj się i zabij wszystkich wrogów z samochodu.Strzelaj w samochody oraz motocykle, którzy chcą cię zabić.Wybierz samochód i wkraczaj do akcji.Strzałkami kierujesz autem oraz Z,X-strzelasz,Spacja-rakieta.


Gra battle gear 2

Ocena gry

Gra battle gear 2 to fantastyczna gra w której przenosimy się na korytarze podziemia i musimy trafiać jak najcelniej w tarcze.Trafiaj w głowy niebieskich tarcz aby zdobyć jak najwięcej punktów w grze.Do strzelania z karabinu maszynowe używaj myszki.


Half Life online

Ocena gry

Half Life online to bardzo znana już wam pewnie gra.Celem tej gry jest pozastrzelać wszystkich naszych przeciwników, którzy są poukrywani w starych ruinach domów i innych budynków.Strzelaj w przeciwników zanim oni zastrzelą ciebie.Do strzelania potrzebujesz myszki.


Gra battle for wesnoth

Ocena gry

Kolejna gra z serii battle tym razem będziemy musieli w tej grze strzelać jak najcelniej w tarcze.Postaraj się strzelać jak najcelniej najlepiej w same środki tarcz aby zdobywać jak najwięcej punktów.Przymierz bardzo dokładnie zanim pociągniesz za spust.Do gry używaj myszki-strzał z karabinu.Gra battle gear

Ocena gry

Kolejna gra z kategorii gry battle.W tej grze wcielamy się w żołnierza i naszym zadaniem jest pozastrzelać wszystkich wrogów, którzy też w nas strzelają.Uważaj aby przeciwnicy cię nie zabili.Chowaj się za murem i wychylaj się z niego używając spacji.Do strzelania używaj myszki komputerowej oraz do zmiany borni klawiszy numerycznych 1,2,3.Powodzenia!


Gra w szczelanie

Ocena gry

W tej grze będziemy trenować naszą celność strzałów z karabinu maszynowego i snajperskiego.Mamy do wyboru wiele celów:zwykłe tracze, oraz ruchome tarcze, które latają.Wybierz jedne z nich i potrenuj swoją celność.Musisz strzelać jak najcelniej najlepiej w same środki tarcz aby zdobywać jak najwięcej punktów.Do gry używaj myszki komputerowej.


Gra strzelanka zombie

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wcielenie się w jednego z rycerzy i musimy strzelać do potworów zombie. Musimy ich wszystkich postrzelać żeby już nie straszyli ludzi.Graj za pomocą strzałek oraz klawiszy A,S,W,D


Strzelanie do celu

Ocena gry

W tej grze musisz strzelać jak najlepiej do celów.Twoim celem jest tarcza zamieszczona w jednym z okien budynku.Poruszasz się za pomocą myszki i spacji.


Metal Slug

Ocena gry

W tej grze musisz wystrzelić wszystkich przeciwników.Grasz za pomocą strzałek,myszki i numerów 1-5


Snajper

Ocena gry

W tej grze musisz mieć dobre oko aby widzieć przeciwników.Musisz dobrze przymierzyć i strzelić.Grasz za pomocą myszki i spacji.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry strzelanki dla dzieci
 • Half Life online

  Half Life online

  Oglądana: 7842 ocena: 1.50

 • Strzelanina z samochodu

  Strzelanina z samochodu

  Oglądana: 4808 ocena: 0.00

 • Gra battle gear 2

  Gra battle gear 2

  Oglądana: 4699 ocena: 0.00

 • Strzelanie do celu

  Strzelanie do celu

  Oglądana: 4286 ocena: 0.00

 • Gra battle for wesnoth

  Gra battle for wesnoth

  Oglądana: 3446 ocena: 0.00

 • Gra w szczelanie

  Gra w szczelanie

  Oglądana: 2971 ocena: 0.00

 • Gra battle gear

  Gra battle gear

  Oglądana: 2944 ocena: 0.00

 • Gra strzelanka zombie

  Gra strzelanka zombie

  Oglądana: 2549 ocena: 8.00

 • Snajper

  Snajper

  Oglądana: 2472 ocena: 6.00

Reklama

cookie