Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry statki 21 gier

Gra parkowanie statku

Ocena gry

Wcielmy się w kapitana statku i zasiądźmy za jego sterami i zaparkujmy go w wyznaczonym miejscu na wodzie,gdzie musisz go zaparkować. Graj strzałkami.


Gra bitwa morska

Ocena gry

Zagraj w darmową grę bitwa morska w której naszym zadaniem jest bronić naszej bazy na morzu przed atakiem małych łodzi. Uważaj na łodzie i stawiaj w odpowiednich miejscach działa. Myszką gramy w grę.


Gra w statki 3d

Ocena gry

Zagraj w grę bardzo popularną i znaną. Musisz na początku rozstawić swoje statki a później już po rozstawieniu ich atakujmy statki przeciwnika. Używajmy do statki 3d myszki.


Gra bitwa na statku

Ocena gry

Wcielmy się w piratów i stoczmy walkę na statku. Musimy wygrać walkę na statku. Postarajmy się i pokonajmy wszystkich piratów, którzy znajdują się na statku. Używajmy myszki komputerowej, strzałek .Strzelanie w ludzi na statku

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w snajpera, którego zadaniem jest strzelać w ludzi znajdujących się na statku. Zastrzel wszystkich ludzi, którzy są na statku. Strzelamy myszką a spacją jest celownik.


Gra strzelanie w statki z armaty

Ocena gry

Strzelajmy w statki, które przepływają i też strzelają w ciebie. Zastrzel ich wszystkich z armaty. Postaraj się aby żaden statek cię nie trafił. Używajmy myszki komputerowej do tej gry.


Gra atak statkiem na bazę

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest pływać statkiem i atakować bazy, które znajdują się na wyspach nad morzem. Podpłyń do wyspy naciśnij enter aby zacząć walkę. Wygraj walkę. Steruj statkiem za pomocą strzałek oraz strzelaj klawiszami S i D.


Ratowanie ludzi statkiem

Ocena gry

Ta gra polega na tym abysmy ratowali ludzi statkiem. W okolicy pływał rekin i przewrócił statek i on zatopił się. Twoim zadaniem jest uratować ludzi z tego statku zanim pożre je rekin. Używajmy myszki oraz strzałek.


Gra statek kosmiczny online

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy jeździli i latali statkiem kosmicznym. W każdej planszy naszym zadaniem jest zebrać zieloną kulkę i potem razem z nią dotrzeć do mety. Grajmy za pomocą myszki komputerowej.


Gra atak na statek

Ocena gry

W tej grze będziemy strzelać w piratów, którzy znajdują się na statku. Twoim zadaniem jest zabić wszystkich piratów na statku. Strzelajmy kulami z armaty. Używajmy do strzelania myszki.


Gra latanie

Ocena gry

W tej grze będziemy latać statkiem kosmicznym. Latajmy i dolećmy w jak najszybszym czasie do celu, którym jest meta w tej grze. Do tej gry potrzebujemy tylko myszki komputerowej i strzałek do latania.


Strzelanie statkami

Ocena gry

Strzelajmy się statkami. Wybierz sobie statek jakim zamierzasz grać w tej grze. I do dzieła strzelajmy się z innym statkiem. Musimy pokonać inny statek czyli go zniszczyć. Używajmy myszki komputerowej, strzałek oraz spacji-strzał.


Gra statki online

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest strzelać do statków, którzy są naszymi przeciwnikami. Strzelajmy w naszych przeciwników czyli w statki. Używajmy do tej gry tylko myszki komputerowej.


Statki gra

Ocena gry

Zagrajmy w statki. Rozstaw swoje statki na planszy gry i bierz się do gry. Twoim zadaniem jest strzelać w statki. Trafiaj na ślepo gdzie może być statek i go zatopmy. Używajmy myszki.


Gra zagubione przedmioty na staku

Ocena gry

Odszukajmy w tej grze zagubionych przedmiotów, które znajdują się na statku. Twoim zadaniem jest odszukać wszystkie zaginione przedmioty, które znajdują się na statku. Potrzebujemy w tej grze myszki komputerowej.


Gra statek online

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest skakać ze statku ludźmi tak aby ich uratować. Skacz z dużego statku na małą szalubę. Uratuj ludzi skacząc nimi na mały statek. Używajmy tylko myszki komputerowej.


Gra w statki

Ocena gry

Zagraj w grę w statki. Trafiaj gdzie ktoś ma swój statek i zatop go trafiając we wszystkie jego części. Ustaw swoje statki jak tylko chcesz i graj. Zaciętej walki. Grajmy myszką komputerową.


Dekorowanie statku

Ocena gry

W tej grze będziemy dekorować nasz statek. Udekorujmy jak najładniej nasz statek. Dobierz odpowiednie tło oraz wszystkie elementy statku. Potrzebujemy tylko myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Gry statki
 • Gra w statki 3d

  Gra w statki 3d

  Oglądana: 19049 ocena: 4.00

 • Strzelanie w ludzi na statku

  Strzelanie w ludzi na statku

  Oglądana: 17906 ocena: 10.00

 • Gra bitwa morska

  Gra bitwa morska

  Oglądana: 13321 ocena: 0.00

 • Gra strzelanie w statki z armaty

  Gra strzelanie w statki z armaty

  Oglądana: 11779 ocena: 0.00

 • Gra atak na statek

  Gra atak na statek

  Oglądana: 10202 ocena: 0.00

 • Gra bitwa na statku

  Gra bitwa na statku

  Oglądana: 9187 ocena: 0.00

 • Gra w statki

  Gra w statki

  Oglądana: 6515 ocena: 0.00

 • Ratowanie ludzi statkiem

  Ratowanie ludzi statkiem

  Oglądana: 5147 ocena: 0.00

 • Gra parkowanie statku

  Gra parkowanie statku

  Oglądana: 5089 ocena: 0.00

Reklama

cookie