Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry statki 23 gier

Statki kosmiczne

Ocena gry

Lataj statkiem kosmiczny. Masz baardo ważne zadanie do wykonania a mianowicie musisz latać i poszukiwać bazy, które znajdują się w kosmosie i wszystkie wysadzić. Lataj strzałkami oraz strzelaj myszką komputerową.


Gra statki bitwa morska

Ocena gry

Zarządzaj platformami morskimi, które przetrzymują statki na swoich pokładach. Obroń swoją bazę morską. Jeżeli zostaniesz zaatakowany to wyślij statki na obronę z bazy numer 5. Graj z użyciem myszki komputerowej.


Gra parkowanie statku

Ocena gry

Wcielmy się w kapitana statku i zasiądźmy za jego sterami i zaparkujmy go w wyznaczonym miejscu na wodzie,gdzie musisz go zaparkować. Graj strzałkami.


Gra bitwa morska

Ocena gry

Zagraj w darmową grę bitwa morska w której naszym zadaniem jest bronić naszej bazy na morzu przed atakiem małych łodzi. Uważaj na łodzie i stawiaj w odpowiednich miejscach działa. Myszką gramy w grę.Gra w statki 3d

Ocena gry

Zagraj w grę bardzo popularną i znaną. Musisz na początku rozstawić swoje statki a później już po rozstawieniu ich atakujmy statki przeciwnika. Używajmy do statki 3d myszki.


Gra bitwa na statku

Ocena gry

Wcielmy się w piratów i stoczmy walkę na statku. Musimy wygrać walkę na statku. Postarajmy się i pokonajmy wszystkich piratów, którzy znajdują się na statku. Używajmy myszki komputerowej, strzałek .


Strzelanie w ludzi na statku

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w snajpera, którego zadaniem jest strzelać w ludzi znajdujących się na statku. Zastrzel wszystkich ludzi, którzy są na statku. Strzelamy myszką a spacją jest celownik.


Gra strzelanie w statki z armaty

Ocena gry

Strzelajmy w statki, które przepływają i też strzelają w ciebie. Zastrzel ich wszystkich z armaty. Postaraj się aby żaden statek cię nie trafił. Używajmy myszki komputerowej do tej gry.


Gra atak statkiem na bazę

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest pływać statkiem i atakować bazy, które znajdują się na wyspach nad morzem. Podpłyń do wyspy naciśnij enter aby zacząć walkę. Wygraj walkę. Steruj statkiem za pomocą strzałek oraz strzelaj klawiszami S i D.


Ratowanie ludzi statkiem

Ocena gry

Ta gra polega na tym abysmy ratowali ludzi statkiem. W okolicy pływał rekin i przewrócił statek i on zatopił się. Twoim zadaniem jest uratować ludzi z tego statku zanim pożre je rekin. Używajmy myszki oraz strzałek.


Gra statek kosmiczny online

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy jeździli i latali statkiem kosmicznym. W każdej planszy naszym zadaniem jest zebrać zieloną kulkę i potem razem z nią dotrzeć do mety. Grajmy za pomocą myszki komputerowej.


Gra atak na statek

Ocena gry

W tej grze będziemy strzelać w piratów, którzy znajdują się na statku. Twoim zadaniem jest zabić wszystkich piratów na statku. Strzelajmy kulami z armaty. Używajmy do strzelania myszki.


Gra latanie

Ocena gry

W tej grze będziemy latać statkiem kosmicznym. Latajmy i dolećmy w jak najszybszym czasie do celu, którym jest meta w tej grze. Do tej gry potrzebujemy tylko myszki komputerowej i strzałek do latania.


Strzelanie statkami

Ocena gry

Strzelajmy się statkami. Wybierz sobie statek jakim zamierzasz grać w tej grze. I do dzieła strzelajmy się z innym statkiem. Musimy pokonać inny statek czyli go zniszczyć. Używajmy myszki komputerowej, strzałek oraz spacji-strzał.


Gra statki online

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest strzelać do statków, którzy są naszymi przeciwnikami. Strzelajmy w naszych przeciwników czyli w statki. Używajmy do tej gry tylko myszki komputerowej.


Statki gra

Ocena gry

Zagrajmy w statki. Rozstaw swoje statki na planszy gry i bierz się do gry. Twoim zadaniem jest strzelać w statki. Trafiaj na ślepo gdzie może być statek i go zatopmy. Używajmy myszki.


Gra zagubione przedmioty na staku

Ocena gry

Odszukajmy w tej grze zagubionych przedmiotów, które znajdują się na statku. Twoim zadaniem jest odszukać wszystkie zaginione przedmioty, które znajdują się na statku. Potrzebujemy w tej grze myszki komputerowej.


Gra statek online

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest skakać ze statku ludźmi tak aby ich uratować. Skacz z dużego statku na małą szalubę. Uratuj ludzi skacząc nimi na mały statek. Używajmy tylko myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry statki
 • Gra w statki 3d

  Gra w statki 3d

  Oglądana: 23134 ocena: 4.00

 • Strzelanie w ludzi na statku

  Strzelanie w ludzi na statku

  Oglądana: 21869 ocena: 10.00

 • Gra bitwa morska

  Gra bitwa morska

  Oglądana: 17246 ocena: 0.00

 • Gra strzelanie w statki z armaty

  Gra strzelanie w statki z armaty

  Oglądana: 14770 ocena: 0.00

 • Gra atak na statek

  Gra atak na statek

  Oglądana: 11766 ocena: 0.00

 • Gra bitwa na statku

  Gra bitwa na statku

  Oglądana: 10146 ocena: 0.00

 • Gra w statki

  Gra w statki

  Oglądana: 7101 ocena: 0.00

 • Ratowanie ludzi statkiem

  Ratowanie ludzi statkiem

  Oglądana: 6428 ocena: 0.00

 • Strzelanie statkami

  Strzelanie statkami

  Oglądana: 6413 ocena: 0.00

Reklama

cookie