Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry sprzątanie 29 gier

Gra sprzątanie na basenie

Ocena gry

Na basenie wszystko jest porozrzucane. Twoim zadaniem jest posprzątać na basenie. Musisz odłożyć każdy przedmiot na odpowiednie miejsce. Sprzątamy za pomocą myszki komputerowej.


Gra zakupy

Ocena gry

Zawsze marzyłaś o mega zakupach w których nie będziesz patrzyła na cenę i będziesz mogła kupować to co ci się tylko podoba.Gra zakupy to gra w której wybierasz się do sklepu i otrzymujesz ogromną gotówkę i możesz kupować co tylko ci się podoba.Do tej gry używaj myszki komputerowej.


Zakupy w Nowym York\'u

Ocena gry

Wybrałaś się do Nowego York\'u na zakupy.Chodź po sklepach i wybieraj i kupuj najładniejsze ubrania dla siebie.Do robienia zakupów potrzebna ci będzie myszka komputerowa.


Gra sprzątanie domu

Ocena gry

Wcielamy się w tej grze w sprzątaczkę i musimy posprzątać cały dom.Poodkładaj przedmioty na swoje miejsca oraz umyj podłogę.Myszką zagraj.Zmywanie naczyń

Ocena gry

To bardzo prosta gra musicie wcielić się w pracownika restauracji i zmywać naczynia. Po zmyciu określonej ilości talerzy przechodzicie na następny trudniejszy poziom. Grajcie za pomocą myszki.


Świąteczne zakupy

Ocena gry

Świąteczne zakupy bardzo fajna gierka symulator zakupów na święta. W tej grze naszym zadaniem jest wybrać się na wielkie zakupy. Kupujmy w sklepach ubrania oraz inne ciuchy z okazji świąt. Myszką grasz w świąteczne zakupy.


Zakupy w sklepie

Ocena gry

Jest to gra w której wybraliśmy się na zakupy do sklepu spożywczego, ponieważ skończyły nam się zapasy żywnościowe. Musisz kupić produkty, które są wyświetlone nad pułkami w sklepie. Potrzebujesz do gry myszki komputerowej.


Zakupy w supermarkecie online

Ocena gry

Kupujmy w supermarkecie produkty, które są pokazane w prawej części ekranu gry. Twoim zadaniem jest kupować takie produkty z tej listy. Używajmy do kupowania myszki komputerowej.


Zakupy

Ocena gry

Jesteś w sklepie i musisz odszukać w sklepie takie przedmioty i artykuły jakie znajdują się na postu w dolnej części kranu gry. Używajmy myszki do odszukania produktów.


Gra zakupy w sklepie

Ocena gry

Jesteś na zakupach. Na początku gry masz listę zakupów, które masz kupić w supermarkecie. Kup wszystkie produkty z listy zakupów. Twoim zadaniem jest kupować produkty. Używajmy myszki komputerowej na zakupach.


Zakupy w supermarkecie

Ocena gry

Kupujesz w supermarkecie wiele produktów. Musisz strzelać ketchupem w pomidory i jednocześnie łapać je do wózka. Sterowanie klawisze A,D-poruszanie się ketchupem, J,L -poruszanie się wózkiem oraz S-strzelanie.


Dziewczyna z zakupami

Ocena gry

Ubierzmy dziewczynę z zakupami. Naszym zadaniem jest w tej grze ubrać jak najładniej i jak najmodniej dziewczynę, która wróciła z zakupów. Używajmy myszki komputerowej do tej gry.


Przygodowa gra zakupy

Ocena gry

Wróciłeś/aś z zakupów. Zakupy ci się rozsypały musisz je teraz wszystkie pozbierać. Wchodź po drabinkach na kolejne poziomy i zbieraj zakupy. Gramy używając strzałek .


Pracowanie w sklepie

Ocena gry

Pracujmy w sklepie z przedmiotami na święta. Obsługujmy Mikołajów, którzy przychodzą do twojego sklepu aby kupić dzieciom prezenty. Myszka jest ci potrzebna w tej grze.


Ubierz dziewczyne na zakupy

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest ubrać młodą dziewczynę na zakupy. Dziewczyna wybiera się na zakupy i nie wie w co ma się ubrać musisz jej w tyn pomóc. Potrzebujemy do sterowania myszki.


Budowanie sklepów na zakupy

Ocena gry

Zajmij się budowaniem sklepów na zakupy. Buduj przeróżne sklepy i zarabiaj dzięki nim pieniądze. Niech twoje sklepy będą popularne i mają dużo klientów. Używajmy tylko myszki komputerowej.


Gra o zakupach

Ocena gry

Zagraj w grę o zakupach w której musisz ustawiać koło siebie po trzy takie same przedmioty. Kombinujmy i ustawiajmy koło siebie takie same elementy. Używajmy myszki do gry.


Gra zakupy

Ocena gry

Zbudujmy sklepy spożywcze, obuwnicze oraz przemysłowe. Sprzedawaj w nim produkty dla klientów. Jak już zarobisz trochę pieniędzy to możesz wybudować nowy sklep. Gramy używając myszki.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Gry sprzątanie
 • Sprzątanie pokoju

  Sprzątanie pokoju

  Oglądana: 18873 ocena: 0.00

 • Sprzątanie domu

  Sprzątanie domu

  Oglądana: 12914 ocena: 0.00

 • Posprzątaj swój dom

  Posprzątaj swój dom

  Oglądana: 11970 ocena: 10.00

 • Gra sprzątanie domu

  Gra sprzątanie domu

  Oglądana: 9999 ocena: 10.00

 • Zmywanie naczyń

  Zmywanie naczyń

  Oglądana: 7473 ocena: 0.00

 • Posprzątaj plaże

  Posprzątaj plaże

  Oglądana: 6552 ocena: 0.00

 • Sprzątanie z Tom i Jerry

  Sprzątanie z Tom i Jerry

  Oglądana: 4534 ocena: 0.00

 • Gra zakupy w supermarkecie

  Gra zakupy w supermarkecie

  Oglądana: 4320 ocena: 0.00

 • Wyławiaj śmiecie z wody

  Wyławiaj śmiecie z wody

  Oglądana: 3958 ocena: 10.00

Reklama

cookie