Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry sprzątanie 35 gier

Gra robienie zakupów z Diego

Ocena gry

Gra robienie zakupów z Diego to gra w której jak sama nazwa wskazuj będziemy robić zakupy. Zrób zakupy a następnie dostarcz je do celu jadąc rowerem. Do gry potrzebujesz tylko strzałek. Uważaj aby po drodze do celu nie zgubić zakupów.


Gra świąteczne sprzątanie

Ocena gry

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia każdy robi porządki w domach. Pomóż i ty Mikołajowi posprzątać pokój. Znajduj po koli przedmioty na obrazku, które wyświetlają się w dolnym ekranie gry. Do sprzątania pokoju potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Zakupy w Londynie

Ocena gry

Masz teraz trochę wolnego czasu więc możesz zaszaleć. Właśnie poleciałaś do Londynu na zakupy. Wybieraj ubrania znanych projektantów i ubierz się jak prawdziwa gwiazda. Graj myszką.


Zimowe sprzątanie podwórka

Ocena gry

Panuje sroga zima a przed twoim domem na podwórzu panuje bałagan. Rozplanuj dobrze i weź się za sprzątanie podwórka. Postaraj się tak poodkładać przedmioty aby każdy z nich znajdował się na odpowiednim miejscu. Graj z użyciem myszki.Pokój Barbie

Ocena gry

Tym razem musisz posprzątać w pokoju Barbie. Ostatnio u Barbie w mieszkaniu panuje bałagan. Musisz to za nią posprzątać, ponieważ sama nie daje rady. Poprzestawiaj wszystkie rzeczy na swoje miejsca aby znów w pokoju Barbie zapanował porządek. Graj myszką komputerową.


Posprzątaj po przyjęciu urodzinowym

Ocena gry

Po twoim przyjęciu urodzinowy w jednym z mieszkań twojego domu panuje bałagan. To właśnie ty w tej grze musisz to wszystko posprzątać. Poodkładaj wszystkie rzeczy, które są porozwalane na swoje miejsce, czyli tam gdzie powinny się znajdować. Graj z użyciem myszki.


Gra sprzątanie na basenie

Ocena gry

Na basenie wszystko jest porozrzucane. Twoim zadaniem jest posprzątać na basenie. Musisz odłożyć każdy przedmiot na odpowiednie miejsce. Sprzątamy za pomocą myszki komputerowej.


Gra zakupy

Ocena gry

Zawsze marzyłaś o mega zakupach w których nie będziesz patrzyła na cenę i będziesz mogła kupować to co ci się tylko podoba.Gra zakupy to gra w której wybierasz się do sklepu i otrzymujesz ogromną gotówkę i możesz kupować co tylko ci się podoba.Do tej gry używaj myszki komputerowej.


Zakupy w Nowym York\'u

Ocena gry

Wybrałaś się do Nowego York\'u na zakupy.Chodź po sklepach i wybieraj i kupuj najładniejsze ubrania dla siebie.Do robienia zakupów potrzebna ci będzie myszka komputerowa.


Gra sprzątanie domu

Ocena gry

Wcielamy się w tej grze w sprzątaczkę i musimy posprzątać cały dom.Poodkładaj przedmioty na swoje miejsca oraz umyj podłogę.Myszką zagraj.


Zmywanie naczyń

Ocena gry

To bardzo prosta gra musicie wcielić się w pracownika restauracji i zmywać naczynia. Po zmyciu określonej ilości talerzy przechodzicie na następny trudniejszy poziom. Grajcie za pomocą myszki.


Świąteczne zakupy

Ocena gry

Świąteczne zakupy bardzo fajna gierka symulator zakupów na święta. W tej grze naszym zadaniem jest wybrać się na wielkie zakupy. Kupujmy w sklepach ubrania oraz inne ciuchy z okazji świąt. Myszką grasz w świąteczne zakupy.


Zakupy w sklepie

Ocena gry

Jest to gra w której wybraliśmy się na zakupy do sklepu spożywczego, ponieważ skończyły nam się zapasy żywnościowe. Musisz kupić produkty, które są wyświetlone nad pułkami w sklepie. Potrzebujesz do gry myszki komputerowej.


Zakupy w supermarkecie online

Ocena gry

Kupujmy w supermarkecie produkty, które są pokazane w prawej części ekranu gry. Twoim zadaniem jest kupować takie produkty z tej listy. Używajmy do kupowania myszki komputerowej.


Zakupy

Ocena gry

Jesteś w sklepie i musisz odszukać w sklepie takie przedmioty i artykuły jakie znajdują się na postu w dolnej części kranu gry. Używajmy myszki do odszukania produktów.


Gra zakupy w sklepie

Ocena gry

Jesteś na zakupach. Na początku gry masz listę zakupów, które masz kupić w supermarkecie. Kup wszystkie produkty z listy zakupów. Twoim zadaniem jest kupować produkty. Używajmy myszki komputerowej na zakupach.


Zakupy w supermarkecie

Ocena gry

Kupujesz w supermarkecie wiele produktów. Musisz strzelać ketchupem w pomidory i jednocześnie łapać je do wózka. Sterowanie klawisze A,D-poruszanie się ketchupem, J,L -poruszanie się wózkiem oraz S-strzelanie.


Dziewczyna z zakupami

Ocena gry

Ubierzmy dziewczynę z zakupami. Naszym zadaniem jest w tej grze ubrać jak najładniej i jak najmodniej dziewczynę, która wróciła z zakupów. Używajmy myszki komputerowej do tej gry.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry sprzątanie
 • Sprzątanie pokoju

  Sprzątanie pokoju

  Oglądana: 20918 ocena: 0.00

 • Posprzątaj swój dom

  Posprzątaj swój dom

  Oglądana: 14595 ocena: 10.00

 • Sprzątanie domu

  Sprzątanie domu

  Oglądana: 14554 ocena: 0.00

 • Gra sprzątanie domu

  Gra sprzątanie domu

  Oglądana: 12991 ocena: 10.00

 • Zmywanie naczyń

  Zmywanie naczyń

  Oglądana: 9285 ocena: 0.00

 • Sprzątanie z Tom i Jerry

  Sprzątanie z Tom i Jerry

  Oglądana: 7437 ocena: 0.00

 • Posprzątaj plaże

  Posprzątaj plaże

  Oglądana: 7371 ocena: 0.00

 • Gra zakupy w supermarkecie

  Gra zakupy w supermarkecie

  Oglądana: 7158 ocena: 0.00

 • Wyławiaj śmiecie z wody

  Wyławiaj śmiecie z wody

  Oglądana: 4562 ocena: 10.00

Reklama

cookie