Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry sportowe 225 gier

Tenis stołowy

Ocena gry

Zagrajmy w tenisa stołowego. Pokaż swoje umiejętności jak grasz w tenisa stołowego. Pokonaj jak najwięcej rywali aby wygrać medal. Potrzebujesz myszki komputerowej do tej gry.


Tenis gra

Ocena gry

Musimy zagrać w tenisa. Naszym zadaniem jest odbijanie piłek tak aby odbijały się i przelatywały na połowę przeciwnika. Naucz się dobrze grać w tenisa. Używajmy myszki w tej grze.


Trening gry w tenisa ziemnego

Ocena gry

Jutro masz bardzo ważne zawody w tenisa ziemnego. Musisz nauczyć się jeszcze dobrze odbierać piłki grane z serwów. Maszyna wyrzuca piłki a ty musisz je odbić. Używajmy myszki w tej grze oraz strzałek.


Tenis ze zwierzętami

Ocena gry

Graj w tenisa ale tym razem masz możliwość zagrania zwierzętami a nie ludźmi. Graj zwierzętami w tenisa ziemnego i pokonaj jak najwięcej przeciwników. Poruszajmy się za pomocą strzałek i spacji oraz myszki komputerowej.Gra tenis online

Ocena gry

Zagrajmy w tenisa ziemnego. Jeżeli potrafisz już grać to powinieneś sobie poradzić bez żadnego problemu w tej grze. Wygrywaj wszystkie mecze i pokonaj przeciwników. Poruszamy się strzałkami i strzał- spacja.


Rozgrywki w tenisa ziemnego

Ocena gry

Weź udział w rozgrywkach tenisa ziemnego. Pokaż swoim przeciwnikom że umiesz grać w tenisa ziemnego i wygraj jak najwięcej meczy w turnieju. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Tenis ziemny dla dzieci

Ocena gry

Pragniesz zagrać w tenisa ziemnego. To zagraj w tej grze. Twoim zadaniem jest odbijanie piłki rakietką tak aby wpadała na ple przeciwnika. Potrzebujemy myszki komputerowej.


Tenis dla dzieci

Ocena gry

Zagrajmy w tenisa dla dzieci. Naszym zadaniem jest odbijanie piłki rakietką tak aby przelatywała nad siatką i wpadała na pole przeciwnika. Poruszajmy się w tej grze myszką.


Turniej tenisowy

Ocena gry

Trawa turniej w tenisa ziemnego. Weź w nim udział i pokaż wszystkim swoje umiejętności gry w tenisa ziemnego. Stań się gwiazdą i wygraj. Potrzebujemy tylko myszki w tej grze.


Tenis ziemny

Ocena gry

Pokaż swoje umiejętności gry w tenisa ziemnego. Pokonujmy swoich rywali. Stań się mistrzem gry w tenisa ziemnego. Poruszajmy się myszką oraz grajmy myszką.


Gra tenis ziemny

Ocena gry

Naucz się grać w tenisa ziemnego jeżeli nie umiesz. Jak już kiedyś grałeś to rywalizuj z najlepszymi tenisistami i tenisistkami z całego świata. Potrzebujemy tylko myszki komputerowej do tej gry.


Gra tenis stoowy

Ocena gry

Zagraj w tenisa stołowego. Na pewno już nie raz w niego grałeś. Postaraj się i graj jak najlepiej. Wygrywaj wszystkie pojedynki. Pokaż swoje umiejętności. Używaj myszki.


Mecz w badmintona

Ocena gry

Zmierz się z kolegom lub koleżanką w badmintona. Można grać we dwie osoby lub z komputerem. Pokaż swoje umiejętności gry w badmintona. Używajmy myszki w tej grze.


Jazda na rowerze z jednym kółkiem

Ocena gry

Jedźmy rowerem na jednym kółku jest to bardzo trudne. Najczęściej na takich rowerach jeżdżą klauny w cyrku. Myślisz że to takie proste spróbuj. Używajmy strzałek w tej grze.


Gra wyścigi rowerowe

Ocena gry

Ścigajmy się rowerami kolarzy w tej grze. Musimy dojechać w jak najlepszym czasie gry na metę. Daj z siebie wszystko i dotrzyj na metę w jak najlepszym czasie gry. Używajmy strzałek.


Gra w badmintona

Ocena gry

Zagrajmy w badmintona. Pokaż swoje umiejętności odbijania lotki oraz celności w lotkę. Postaraj się i odbijaj wszystkie lotki, które lecą w twoim kierunku. Używajmy myszki komputerowej w tej grze.


Gra w bilarda 3d

Ocena gry

Graj w bilarda. Możliwość gier: bilard oraz 9 ball. Wybierz jedną z dwóch dostępnych gier i zagraj w nie. Pokonajmy przeciwnika. Używajmy myszki komputerowej w tej grze.


Gra odbijanie od ścian

Ocena gry

Odbijaj tak piła od ścian aby trafić inną kulę, która jest głównym celem w tej grze. Naszym zdaniem jest trafić kulką w większą kule odbijając się od ścian.Używajmy myszki.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry sportowe
 • Piłka Nożna na 2

  Piłka Nożna na 2

  Oglądana: 44544 ocena: 8.80

 • Tenis na 2 Osoby

  Tenis na 2 Osoby

  Oglądana: 24622 ocena: 7.50

 • Gra Tom i Jerry kręgle

  Gra Tom i Jerry kręgle

  Oglądana: 24276 ocena: 0.00

 • Gra zawody w pływaniu

  Gra zawody w pływaniu

  Oglądana: 15682 ocena: 0.00

 • Rzuty Karne 2011

  Rzuty Karne 2011

  Oglądana: 15175 ocena: 0.00

 • Ostra Walka

  Ostra Walka

  Oglądana: 13001 ocena: 7.50

 • Wrestling

  Wrestling

  Oglądana: 12344 ocena: 0.00

 • Gra rzucanie lotkami

  Gra rzucanie lotkami

  Oglądana: 8638 ocena: 10.00

 • Wyścigi pływackie

  Wyścigi pływackie

  Oglądana: 8092 ocena: 7.67

Reklama

cookie