Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry sportowe 225 gier

Skoki gra

Ocena gry

Skaczmy w tej grze na nartach. Naucz się jak najlepiej skakać na nartach. Bij rekordy na skoczniach. Skacz jak najlepiej i jak najdalej. Zostań liderem. Gra za pomocą strzałek.


Skoki narciarskie gra online

Ocena gry

Zagraj w skoki narciarskie online. Pokaż swoje umiejętności jazdy na nartach. Naucz się także dobrze skakać na nartach. Naszym zadaniem jest jeździć na nartach. Używajmy do tego strzałek.


Gra Spongebob na nartach

Ocena gry

Wcielmy się w Spongeboba, naszym zadaniem w tej grze jest jeździć na nartach. Jeździjmy na nartach i skaczmy z wyskoczni oraz omijajmy bardzo wiele przeszkód na stoku. Potrzebujesz strzałek go gry.


Gra skoki narciarskie 2011

Ocena gry

Jest to gra w której naszym zadaniem jest skakać. Skacz jak najdalej i bij rekordy na skoczniach. Zostań liderem czyli najlepszym skoczkiem. Skacz za pomocą entery-jako start, i strzałek- akrobacje w locie.Jazda na nartach gra

Ocena gry

Zagraj w grę jazda na nartach i baw się wspaniale. Musimy jechać na nartach i jechać przez bramki. Wjedź w każdą bramkę. Potrzebujemy do sterowania w tej grze tylko strzałek.


Jazda na nartach

Ocena gry

Będziemy jeździć w tej grze na nartach. Naszym zadaniem jest jak najszybciej jechać na stoku oraz musimy po drodze omijać innych narciarzy, który odbywają postów. Jedź za pomocą strzałek.


Gra skoki na nartach

Ocena gry

Zagraj w grę skoki na nartach. Naszym zadaniem jest jeździć na nartach oraz skakać. Wykonuj w powietrzy akrobacje za co dostajemy punkty. Potrzebujesz w tej grze strzałek.


Gra jazda na nartach 2

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy poruszali się na nartach oraz zbierali owoce. Nie zbieraj pigułek ponieważ po nich jest pogorszony obraz gry. Używajmy strzałek do tej gry.


Skoki na nartach i rzucanie śnieżkami

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest skakać na nartach oraz rzucać się śnieżkami. Musimy rzucać się śnieżkami oraz skakać na nartach. Trafiaj śnieżkami swoich rywali. Używajmy tylko myszki.


Gra jazda na nartach

Ocena gry

W tej grze będziemy jeździć na nartach. Naszym zadaniem jest omijanie przeszkód oraz jechanie po między bramkami. Jedź używając strzałek i myszki komputerowej.


Gra tenis stołowy

Ocena gry

Weź udział w turnieju w tenisa stołowego. Ogrywaj wszystkich swoich przeciwników, którzy staną ci na drodze do sławy. Wygraj turniej tenisa stołowego i zostań mistrzem. Używajmy myszki do tej gry.


Gra ping-pong

Ocena gry

Zagraj w ping-ponga czyli w tenisa stołowego. Naszym zadaniem jest odbijać piłeczkę do naszego przeciwnika tak aby jemy było jak najtrudniej ją odebrać. Potrzebujesz myszki komputerowej w tej grze.


Darmowa gra tenis ziemny

Ocena gry

Odbijamy piłką do naszego przeciwnika a on do nas. Odbijam do niego piłką tak aby jemu było jak najtrudniej przyjąć tą piłkę. Najlepiej graj po bokach. Graj używając myszki, strzałek i spacji.


Gra tenis ziemny na plaży

Ocena gry

Grajmy w tenisa ziemnego tylko tym razem gramy w niego na plaży. Jest to o wiele trudniejsza gra bo gramy na plaży. Ale ty na pewno dasz rade. Potrzebujesz myszki i strzałek oraz spacji w tej grze.


Galaktycny tenis

Ocena gry

Zagraj w galakktycznego tenisa. Zasady są inne niż tenis ziemny. Musimy odbijać piłką do gracza a on do nas. Nie ma siatki w tej grze tylko gram po stole. Używajmy strzałek oraz grasz drugi klawiszy W,A,S,D


Tenis ziemny online

Ocena gry

Zagraj w tenisa ziemnego. Zmierz się w wieloma przeciwnikami. Niech wygra lepszy zawodnik. Na pewno dasz rade i będziesz mistrzem na korcie tenisowym. Gramy za pomocą myszki komputerowej.


Gra turniej w tenisa ziemnego

Ocena gry

Zagraj w tenisa ziemnego i weź udział w turnieju tenis ziemny. Pokaż im swoje umiejętności oraz pokonaj przeciwników, którzy staną ci na drodze do sławy. Potrzebujemy myszkę i strzałki.


Odbijanie piłką tenisową

Ocena gry

Odbijajmy w tej grze piłką tenisową o budynek. Naszym zadaniem jest tak odbijać piłę aby cały czas trafiać w nią a nie pudłować. Używajmy w tej grze tylko myszki komputerowej.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry sportowe
 • Piłka Nożna na 2

  Piłka Nożna na 2

  Oglądana: 44544 ocena: 8.80

 • Tenis na 2 Osoby

  Tenis na 2 Osoby

  Oglądana: 24622 ocena: 7.50

 • Gra Tom i Jerry kręgle

  Gra Tom i Jerry kręgle

  Oglądana: 24275 ocena: 0.00

 • Gra zawody w pływaniu

  Gra zawody w pływaniu

  Oglądana: 15682 ocena: 0.00

 • Rzuty Karne 2011

  Rzuty Karne 2011

  Oglądana: 15175 ocena: 0.00

 • Ostra Walka

  Ostra Walka

  Oglądana: 13001 ocena: 7.50

 • Wrestling

  Wrestling

  Oglądana: 12344 ocena: 0.00

 • Gra rzucanie lotkami

  Gra rzucanie lotkami

  Oglądana: 8638 ocena: 10.00

 • Wyścigi pływackie

  Wyścigi pływackie

  Oglądana: 8092 ocena: 7.67

Reklama

cookie