Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry sportowe 225 gier

Gra rzucanie lotkami

Ocena gry

Trafiajmy jak najlepiej w środek tarczy gry. Rzucajmy lotkami jak najcelniej w okolicach środka tarczy lub w sam środek. Zdobądź jak najwięcej punktów. Używajmy myszki komputerowej to rzucania.


Piłki

Ocena gry

Najlepsza gra z piłka nożną. Zagrajmy mecz w piłkarzyki. Mamy do wyboru wiele drużyn piłkarskich. Wszystkie drużyny są do wyboru. Wybierzmy jedną dla nas, którą będziemy grać i bierz się do gry. Używajmy w grze piłki tylko strzałek. Miłej gry.


Gra Cricket

Ocena gry

Najlepszy symulator gry w Cricketa. Zmierzmy się z różnymi przeciwnikami o różnych poziomach gry i powalczmy. Pokaż na co cie stać. Graj za pomocą myszki .


Bilard 3d

Ocena gry

Zagraj w bilarda 3d. Najlepsza gra bilard 3d. Zmierzmy się z naszym przeciwnikiem i pokonajmy go. Zostań mistrzem gry w bilarda. Używajmy myszki komputerowej do tej gry.Gra extremalna jazda na nartach

Ocena gry

W tej grze będziemy jeździć na nartach. Naszym zadaniem jest jechać z góry i skakać z wyskoczni oraz w powietrzu wykonywać triki i akrobacje. Grajmy za pomocą strzałek oraz spacji.


Gra rzuty karne

Ocena gry

Zagraj w rzuty karne. Strzelajmy gole z jedenastu metrów. Strzelajmy gole a później my musimy bronić jak strzela przeciwnik nam gole. Wygraj rzuty karne. Używaj myszki oraz strzałek.


Gra rzucanie do kosza

Ocena gry

W tej grze naucz się dobrze grać w kosza. Niech twoje rzuty do kosza będą jak najcelniejsze. Naucz się dobrze rzucać do kosza. Używajmy tylko myszki.


Gra jazda skuterem śnieżnym

Ocena gry

W tej grze będziemy jeździć skuterem śnieżnym. Mamy do pokonania bardzo wiele trudnych przeszkód w tej grze. Używajmy do sterowania skuterem śnieżnym tylko strzałek.


Gra zawody w pływaniu

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy ścigali się w pływaniu na zawodach. Wystartuj w zawodach w pływaniu i wygraj zawody. Twoim zadaniem jest wygranie wyścigu. Używajmy do tego strzałek oraz spacji.


Bieganie i omijanie przeszkód

Ocena gry

Biegnijmy piłkarzem w tej grze i omijajmy przeszkody. Jeżeli widzisz piłkę to musisz na nią wskoczyć aby ją wykopać. Jak tego nie zrobisz to strzelą ci gola i przegrywasz. Używajmy strzałek.


Gra kręgle

Ocena gry

W tej grze będziemy grali w kręgle. Stań się mistrzem gry w kręgli i wygrywaj ze wszystkimi przeciwnikami, którzy odważą się zagrać z tobą. Używajmy myszki komputerowej w tej grze.


Odbijanie piłką do piłki nożej

Ocena gry

Odbijajmy w tej grze piłką do piłki nożnej twoim zadaniem w tej grze jest odbić jak najwięcej razy w tej grze. Stań się mistrzem odbijania piłki. Używajmy tylko myszki komputerowej do odbijania piłki .


Gra bieganie na nartach

Ocena gry

Musimy w tej gierce biegnąć na nartach ale po śladach bo wtedy osiągamy szybszą prędkość niż biegli byśmy obok śladów. Postaraj się biegnąć po śladach. Używajmy myszki do tej gry.


Gra surfing

Ocena gry

W tej grze będziemy surfować na desce na bardzo wysokich falach, które musisz pokonać surfując na desce. Ale to nie jest takie proste. Spróbuj swoich sił i pokaż co potrafisz na desce. Używaj strzałek do tej gry.


Gra boksowanie się

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby się wcielić w role prawdziwego boksera oraz pokonać naszego przeciwnika w biciu się na ringu boksu. Pokonaj wszystkich stań się mistrzem boksu. Używajmy myszki w tej grze.


Szalona jazda na nartach

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy jeździli na nartach oraz ścinali mocno zakręty to znaczy abyśmy jeździli tak zwanym ślizgiem. Przejedź przez każdą bramkę. Używajmy strzałek.


Skakanie na nartach

Ocena gry

Skaczmy w tej grze na nartach i zbierajmy po drodze gwiazdki. Zbierz wszystkie gwiazdki oraz skacz przez przeszkody. Używajmy strzałek w tej grze. Miłej gry i świetnej rozrywki.


Gra jazda na snowboardzie

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy jeździli na snowboardzie i skakali oraz wykonywali jak najlepsze triki podczas lotu. Skacz jak najlepiej. Używajmy tylko myszki w tej grze.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry sportowe
 • Piłka Nożna na 2

  Piłka Nożna na 2

  Oglądana: 44544 ocena: 8.80

 • Tenis na 2 Osoby

  Tenis na 2 Osoby

  Oglądana: 24622 ocena: 7.50

 • Gra Tom i Jerry kręgle

  Gra Tom i Jerry kręgle

  Oglądana: 24276 ocena: 0.00

 • Gra zawody w pływaniu

  Gra zawody w pływaniu

  Oglądana: 15682 ocena: 0.00

 • Rzuty Karne 2011

  Rzuty Karne 2011

  Oglądana: 15175 ocena: 0.00

 • Ostra Walka

  Ostra Walka

  Oglądana: 13001 ocena: 7.50

 • Wrestling

  Wrestling

  Oglądana: 12344 ocena: 0.00

 • Gra rzucanie lotkami

  Gra rzucanie lotkami

  Oglądana: 8638 ocena: 10.00

 • Wyścigi pływackie

  Wyścigi pływackie

  Oglądana: 8092 ocena: 7.67

Reklama

cookie