Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry Spongebob 43 gier

Spongebob i plac zabaw

Ocena gry

Spongebob wraz z Patrickiem są na placu zabaw. nie jest to zwyczajny plac zabaw tylko morski. Musisz zarówno Spongebobem jak jak i Patryckiem wskakiwac na ławkę oraz odbijać się z niej i lecieć do góry aby pozbierać jedzenie. Strzałki będą Ci potrzebne do grania w tą grę.


Zimowy Spongebob na 2 graczy

Ocena gry

Tym razem Spongebob jest na dwóch graczy. Musisz razem z kolegą/ koleżanką pomóż Spongebobowi udekorować choinkę. Pozbierajcie dekoracje na choinkę z planszy a następnie zanosząc po jednej dekoracji udekorujcie choinkę na Święta. Gracz 1 - strzałki. Gracz 2 - W,A,S,D


Spongebob Trial

Ocena gry

Zabaw się razem ze Spongebobem.Zasiądź za kierownicą motocykla i postaraj się w jak najkrótszym czasie pokonując przeszkody dotrzeć do mety.Do grania używaj tylko wyłącznie strzałek.


Umyj Spongeboba

Ocena gry

Po Spongebobie poruszają się jakieś bakterie.Musisz mu to jak najszybciej zmyć i umyć go całego.Klikaj myszką na bakterie aby je zabić i zmyć ze Spongeboba.Do mycia Spongeboba potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.Powodzenia!Wyścig ze Spongebobem

Ocena gry

Wyścig ze Spongebobem to gra w której po raz kolejny spotykamy się ze znanym już nam bohaterem Spongebobem.Kierujemy autem Spongeboba i naszym zadaniem jest po dotarciu na metę mieć jak najkrótszy czyli najlepszy czas okrążenia.Zbieraj po drodze przedmioty, które spotkasz po drodze do mety.Sterowanie autem Spongeboba za pomocą strzałek.


Spongebob i owoce

Ocena gry

Pomóż Panu Gąbce poprzecinać wszystkie owoce, które wylatują z dołu ekranu z grą.Musisz przecinać owoce tak bay żaden owoc nie spadł na ziemię.Postaraj się przecinać jak najwięcej owoców za jednych ruchem myszką, wtedy dostajesz jak najwięcej punktów w grze.Do grania w tą grę użyj myszki komputerowej.


Gra ze Spongebobem

Ocena gry

Zagraj w grę ze znanym ci już bohaterem do tych czas Spongebobem.Spongebob i Patric zostali na wzniesieniach.Twoim celem w tej grze jest doprowadzić ich na ziemię.Postaraj się i użyj umysłu aby w jak najkrótszym czasie gry sprowadzić Spongeboba i Patrica na ziemię.Do gry używaj myszki komputerowej. Powodzenia!


Zimowe przygody Spongeboba

Ocena gry

Poruszaj się bajkową postacią Spongebobe. Pozbieraj hamburgery po drodze do mety.Uważaj na wszelkiego rodzaju przeszkody.Sterowanie w grze za pomocą strzałek.


Spongebob wspaniały Karateka

Ocena gry

Wciel się w spongeboba i weź udział w pojedynku Karateki.Twoim zadaniem jest pokonać przeciwnika.Do tej gry potrzebna będzie ci tylko myszka komputerowa.Powodzenia.!


Spongebob Bijatyki

Ocena gry

Wybierz jednego z bohaterów bajki Spongebob i wybierz sobię przeciwnika i stań z nim do walki.Postaraj się go pokonać jak najszybciej.Używaj strzałek do poruszania się oraz A,C-ciosy.


Spongebob nowa przygoda

Ocena gry

Wciel się w Spongeboba czyli w pana gąbkę i pokonaj przeciwników.Musisz każdego z przeciwników zamknąć w bańce.Strzelaj spacjom i twórz bańki, strzałkami-poruszasz się.


Ubierz Spongeboba

Ocena gry

Naszym zadaniem jest ubrać w tej grze Spongeboba.Postaraj się i wybierz jak najładniejsze ubrania i ubierz w nie naszego bohatera Spongeboba.Używaj tylko myszki.


Głodny Spongebob

Ocena gry

Spongebob jest bardzo głodny.Musisz mu pomóż pozbierać jak najwięcej hamburgerów aby coś w końcu zjadł i już nie był głodny.Poruszaj się strzałkami oraz spacja-skok.


Pasjans ze Spongebobem

Ocena gry

Zagraj w pasjansa, karcianą grę razem ze Spongebobem.Zasady gry są bardzo prosto.Musisz układać karty od największej do najmniejszej.Myszką zagraj w pasjansa.


Spongebob na rowerze

Ocena gry

Wcielamy się w Spongeboba naszego super bohatera i jeździmy na rowerze i naszym zadaniem jest pozbierać wszystkie hamburgery oraz dotrzeć do mety jak najszybciej. Strzałkami jeździmy rowerem.


Spongebob na snowboardzie

Ocena gry

Wcielmy się w spongeboba i musimy jeździć na snowboardzie. Uważajmy na drzewa oraz inne przeszkody. Jeździmy na snowboardzie za pomocą myszki komputerowej.


Gra mini Spongebob

Ocena gry

Zagraj w darmową mini grę Spongebob. Zasady tej gry są proste musimy dotrzeć do mety czyli do celu pokonując przeszkody i zbierając strzykawki. Strzałkami zagraj.


Bieganie ze Spongebobem

Ocena gry

Biegaj razem ze spongebobem. Musisz tak biec aby nie wpaść do dziury, która znajduję się po między kamieniami. Zbieraj monety i pokonuj następne poziomy gry. Myszką biegamy w tej grze.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry Spongebob
 • Spongebob rzucanie pizzą

  Spongebob rzucanie pizzą

  Oglądana: 52019 ocena: 0.00

 • Gra Sponczbob

  Gra Sponczbob

  Oglądana: 32195 ocena: 10.00

 • Gry spongebob kanciastoporty

  Gry spongebob kanciastoporty

  Oglądana: 29830 ocena: 5.50

 • Sponge Bob Wyścig

  Sponge Bob Wyścig

  Oglądana: 21845 ocena: 0.00

 • Gra Spongebob na rowerze

  Gra Spongebob na rowerze

  Oglądana: 20107 ocena: 0.00

 • Spongebob Bijatyki

  Spongebob Bijatyki

  Oglądana: 20008 ocena: 9.00

 • Gra spongebob dla dzieci

  Gra spongebob dla dzieci

  Oglądana: 19920 ocena: 0.00

 • Gra mini Spongebob

  Gra mini Spongebob

  Oglądana: 18990 ocena: 0.00

 • Spongebob na rowerze

  Spongebob na rowerze

  Oglądana: 16675 ocena: 5.00

Reklama

cookie