Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry Spiderman 16 gier

Spiderman Jump

Ocena gry

Poruszaj się Spidermanem.Skacz po platformach zbieraj pająki i postaraj się dotrzeć do dziewczyny i ją uratować w jak najkrótszym czasie gry. Do gry potrzebne ci będą strzałki-poruszanie się oraz spacja-skok. Powodzenia.


Pokoloruj Spidermana

Ocena gry

Pokolorujmy naszego sławnego bohatera człowieka pająka, którym jest słynny Spiderman.Masz bardzo wiele kolorów do wybrania.Wybierz najładniejsze i pokoloruj Spidermana.


Gra Spiderman na rowerze

Ocena gry

Rysujmy Spidermanowi drogę tak aby dotarł do celu czyli dojechał w jak najlepszym i najszybszym czasie na metę aby wygrał wyścig. Rysuj drogę klikając na kanty kawałków drogi. Używajmy myszki.ggry s


Spiderman w akcji puzzle

Ocena gry

Ta gra polega na ułożeniu puzzli ze Spidermanem w jak najkrótszym czasie gry.Mamy do wyboru jedne puzzle do ułożenia.Puzzle układamy używając tylko jednej jedynej myszki.Puzzle Spiderman i Obama

Ocena gry

Ta gra polega na ułożeniu puzzli w jak najszybszym czasie.Mamy w grze bardzo wiele obrazków, które możemy ułożyć.Możemy wybrać tylko jeden, który nam się najbardziej podoba.Gramy za pomocą myszki.


Ułóż Spidermana

Ocena gry

Ułóż Spidermana to gra polegająca na ułożenie z różnych elementów jednego potężnego Spidermana.Można wiele kombinować w tej grze jest wiele możliwości.Gramy za pomocą myszki.


Zapamiętywanka Spiderman

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest szybkie zapamiętywanie elementów Spidermana, gdzie jaki element był należy to zapamiętać jak najszybciej.A później go tam dopasować.Gramy za pomocą myszki.


Znajdź różnice Spidermana

Ocena gry

Gra ta polega na odszukaniu jak najwięcej szczegółów tylko tyle ile jest możliwe czyli pewnie 10.Trzeba znaleźć je wszystkie co są na obrazku pokazane.Gramy używając myszki.


Spiderman Puzzle online

Ocena gry

W tej grze musimy ułożyć puzzle ze spidermanem na obrazku.Tak na prawdę to nie puzzle tylko brakujące elementy, które brakują na obrazku.Gramy za pomocą jedynej myszki.


Puzzle Spiderman

Ocena gry

W tej niezwykłej grze naszym zadaniem jest ułożenie puzzli z odważnym spidermanem, który ratuje cały nasz otaczający świat.Gramy za pomocą jedynie tylko myszki.


Spiderman walka

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby wcielić się w role spidermna, który niesamowicie ratuje nasz świat.Wcielamy się w niego i naszym zadaniem jest pokonać niedobrych ludzi.Gramy za pomocą strzałek-poruszanie się oraz spacji-skok.


Spiderman 4

Ocena gry

Ta gra polega na skakaniu po ścianach i po czym się człowiekiem pająkiem tak zwanym spidermanem.On ma niezwykła sieć dzięki, której się trzyma wszystkiego.Gramy za pomocą myszki.


Spiderman 3

Ocena gry

Ta gra polega na odgadywaniu u krytych słów angielski.Ta gra przeznaczona jest dla osób, którzy choć raz mieli nawiązania do języka angielskiego.Gramy za pomocą myszki.


Gra spiderman 1

Ocena gry

Ta gra polega na wcieleniu się w role człowieka pają ka tak zwanego spidermana.Naszym zadaniem jest skakanie po wszystkich przeszkodach i ratowanie ludzi, którym trzeba pomóc.Graj za pomocą strzałek oraz spacji.


Gra spiderman

Ocena gry

Gra spiderman to gra o niezwykłym człowieku pająku.Spiderman to człowiek pająk.Niesamowicie on skacze.Gramy za pomocą strzałek oraz lewego przycisku myszki.Miłej gry.


Spiderman puzzle

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest ułożenie fantastycznych i prze pięknych puzzli.Ułóż je jak najlepiej.Graj używając tylko jednego kontrolera myszki.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry Spiderman
 • Spiderman 4

  Spiderman 4

  Oglądana: 13285 ocena: 0.00

 • Gra spiderman 1

  Gra spiderman 1

  Oglądana: 10147 ocena: 0.00

 • Spiderman 3

  Spiderman 3

  Oglądana: 9205 ocena: 0.00

 • Gra Spiderman na rowerze

  Gra Spiderman na rowerze

  Oglądana: 8713 ocena: 1.00

 • Gra spiderman

  Gra spiderman

  Oglądana: 8594 ocena: 0.00

 • Spiderman walka

  Spiderman walka

  Oglądana: 8403 ocena: 6.67

 • Znajdź różnice Spidermana

  Znajdź różnice Spidermana

  Oglądana: 8097 ocena: 0.00

 • Spiderman w akcji puzzle

  Spiderman w akcji puzzle

  Oglądana: 6317 ocena: 0.00

 • Spiderman Puzzle online

  Spiderman Puzzle online

  Oglądana: 5142 ocena: 0.00

Reklama

cookie