Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry SPA 15 gier

Prowadź swoje SPA

Ocena gry

Masz swoje własne SPA dla kobiet i musisz się nim zająć i zadbać o zarobki firmy aby były jak największe.Graj z użyciem myszki.


Zwierzęca spa

Ocena gry

Obsługuj swoich klientów, którzy przynoszą ci zwierzęta do twojego salonu spa. Musimy wykonywać zabiegi w spa oraz bardzo wiele masaży. Stań się kierownikiem spa. Graj za pomocą myszki.


Spa ze zwierzętami

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest pracować w salonie spa. Pracuj jako kierownik spa. Wykonuj zabiegi i masaże klientom takie jak tylko chcą. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra spa dla zwierząt

Ocena gry

Twoimi klientami w tej grze są zwierzęta. Twoim zadaniem jest ich obsługiwać i wykonywać im takie zabiegi jakie tylko oni chcą. W tej grze zarabiasz także kasę za wykonany zabieg. Graj za pomoc myszki.Spa dla dziewczyn

Ocena gry

Przyjmuj swoich klientów i ich obsługuj. Wykonuj takie zabiegi jakie ono tylko chcą i zarabiaj mnóstwo pieniędzy. Graj i obsługuj klientów a oni niech będą zadowoleni. Graj za pomocą myszki.


Spa pełne zabawy

Ocena gry

Pracuj w s[pa ale tym razem twoimi klientami są zabawne zwierzęta. Niech twoi klienci będą zadowoleni z obsługi a ty stań się bogatym. W tej grze potrzebna ci będzie tylko mysz komputerowa.


Wakacyjne spa

Ocena gry

Pracujmy w salonie spa. Opiekujmy się naszymi klientami. Niech twoje spa stanie się najlepszym spa w całym mieście. Obsługuj swoich klientów i zarabiaj kasę. Graj za pomocą myszki.


Gra prowadzenie salonu spa

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wcielić się w szefa spa. Naszym zadaniem jest także przyjmować klientów w spa. Róbmy klientom takie masaże jakie tylko oni tylko chcą. Używaj myszki komputerowej.


Brain Spa

Ocena gry

Sprawdź swoją pamięć słuchowa w tej orkiestry egzaminu. Słuchaj i zapamiętywania, które sekcje orkiestry, odtworzenie części utworu, w jakiej kolejności, a następnie kliknij działy w odpowiedniej kolejności. Po 3 błędy, to game over.


Mini Spa

Ocena gry

W tej grze twoim niesamowitym zadaniem jest zrobienie masażu i wiele innych zabiegów kosmetycznych pięknej pannie.Zrób zabiegi kosmetyczne i uzyskasz większą sławę twojego salonu.Graj za pomocą myszki


Spa dla zwierząt

Ocena gry

Teraz przenosimy się również do salonu Spa ale ten salon Spa jest tylko dla zwierząt nie dla ludzi.Masuj zwierzęta,rób im wiele innych zabiegów kosmetyczny.Graj za pomocą myszki.


Kup potrzebne rzeczy do Spa

Ocena gry

Ta gra polega na zrobieniu zakupów.Te zakupy polegają na wybraniu tylko tych rzeczy,których nie masz w swoim salonie Spa i jakie są ci jeszcze potrzebne.Graj za pomocą myszki.


Pracuj w Spa

Ocena gry

Twoim zadaniem jest wcielenie się w kosmetyczkę lub kosmetyka i pracowanie w salonie z zabiegami kosmetycznymi tak zwanym Spa.Graj za pomocą myszki.Miłej gry.


Spa Super

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w role kosmetyka i kosmetyczki.Twoim zadaniem jest zrobić taki zabieg kosmetyczny jaki twój szef sobie tylko życzy.Graj za pomocą myszki.


Piękna Spa

Ocena gry

Idź do salonu, w którym znajduje się Spa.Wybierz sobie jeden z polecanych zabiegów kosmetycznych.Poproś o to aby kosmetyczka ci go zrobiła.Zapłać gotówką.Graj za pomocą myszki.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry SPA
 • Zwierzęca spa

  Zwierzęca spa

  Oglądana: 14310 ocena: 9.20

 • Kup potrzebne rzeczy do Spa

  Kup potrzebne rzeczy do Spa

  Oglądana: 10423 ocena: 6.00

 • Mini Spa

  Mini Spa

  Oglądana: 8803 ocena: 10.00

 • Spa dla dziewczyn

  Spa dla dziewczyn

  Oglądana: 6621 ocena: 10.00

 • Gra prowadzenie salonu spa

  Gra prowadzenie salonu spa

  Oglądana: 6235 ocena: 10.00

 • Wakacyjne spa

  Wakacyjne spa

  Oglądana: 6165 ocena: 10.00

 • Gra spa dla zwierząt

  Gra spa dla zwierząt

  Oglądana: 5571 ocena: 0.00

 • Spa ze zwierzętami

  Spa ze zwierzętami

  Oglądana: 4834 ocena: 10.00

 • Spa Super

  Spa Super

  Oglądana: 3785 ocena: 0.00

Reklama

cookie