Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry sonic 21 gier

Sonic Puzzle

Ocena gry

Czas na ułożenie puzzli z Soniciem.Układaj puzzle tak aby każdy z puzzli był na swoim miejscu i pasował do pozostałych puzzli.Do układania puzzli potrzebna ci będzie mysz komputerowa.


Pokoloruj szalonego Sonica

Ocena gry

Pokoloruj w tej grze szalonego Sonica.Masz do wyboru bardzo wile kolorów.Wybierz te najładniejsze i pokoloruj nimi naszego Szalonego Sonica.Myszką koloruj.


Sonic motocyklista

Ocena gry

Sonic motocyklista to gra w której Sonik przeniósł się na motocykli.Poruszajmy się motocyklem razem z Sonikiem i zbierajmy złote pierścienie.Do kierowania motocyklem użyj strzałek.


Puzzle z Sonikiem

Ocena gry

Ułóż bardzo ładne puzzle, które przedstawiają Sonika wraz z jego kochaną rodziną.Ułóż każdego z puzzli na swoje miejsce aby idealnie pasował do pozostałych puzzli.Używaj myszki do układania puzzli.Sonik w świecie Mario

Ocena gry

Sonik po raz kolejny pojawia się w świecie Mario.Zadbaj o to aby dwaj bohaterowie Sonic oraz Mario jednocześnie zebrali klucz i weszli do swojego domu.Sterowanie za pomocą strzałek.


Super Sonic na motocyklu

Ocena gry

Kieruj motorem Sonika i pokonuj przeszkody oraz zbieraj złote kółka.Uważaj aby nie doprowadzić do tego aby motor się wywrócił.Kieruj motorem używając strzałek.


Sonik na motorze

Ocena gry

Jedźmy razem z Sonikiem motorem i zbierajmy złote pierścienie.Postaraj się zebrać jak najwięcej złotych pierścieni w jak najkrótszym czasie gry.Używaj do grania strzałek.


Sonik i kręgle

Ocena gry

Sonik i kręgle to kolejna fantastyczna gra z kategorii w której to grze będziemy grali w kręgle razem z Sonikiem.Musisz zbić jak najwięcej kręgli za jednym rzutem.Myszką zagraj w kręgle z Sonikiem.


Stary Sonik

Ocena gry

Zagraj w starszą wersję Sonika w której to poruszasz się i nie możesz dotknąć żadnej ze ścian ani przeciwnika, ponieważ wtedy tracisz życie.Musisz zbieraj złote pierścienie.Potrzebujesz myszki komputerowej.


Serfowanie z Soniciem

Ocena gry

Serfujmy z Sonickiem na wodzie, omijajmy przeszkody takie jak kamienie oraz skaczmy ze skoczni.Zbieraj złote pierścionki i uważaj na przeciwników.Do gry używaj strzałek oraz spacji-skok.


Przygoda z Sonikiem

Ocena gry

Poruszaj się małym Sonikiekm i pozbieraj wszystkie monety i dotrzyj z nimi w jak najkrótszym czasie gry do mety.Używaj do poruszania się tylko strzałek.Powodzenia!


Latający Sonik

Ocena gry

Graj razem z Sonikiem i zbieraj złote monety.Musisz latać i zbierać złote monet6y oraz dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie gry.Uważaj na bardzo wiele przeszkód.Używaj myszki do gry.


Wodny sonic

Ocena gry

Gramy wcieleni w Sonika. Tym razem gramy wcieleni w Sonika ale jedziemy na desce surfingowej czyli jeździmy po wodzie. Jedź i surfuj oraz zbieraj monety i omijaj przeszkody. Strzałkami oraz spacją gramy.


Sonic w Mario

Ocena gry

Ta gra polega na tym samo co gra mario.To jest gra mario tylko w troszeczkę innej wersji.Gramy w Mario tylko Sonikiem.Gramy za pomocą strzałek oraz klawiszy A-skok S-strzał.


Super Sonic Układanka

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest układanie układanek z Sonikiem.Ułóż układanki jak najszybciej tylko możesz.Gramy za pomocą tylko jednego kontrolera a nim jest myszka komputerowa.


Sonic Puzzle

Ocena gry

Układamy w tej grze puzzle z niesamowitym bohaterem Sonikiem.Klikamy czerwony przyciska aby puzzel wyskoczył, jeżeli źle dopasujesz puzzla to następny ci nie wyleci.Gramy za pomocą myszki.


Sonic Snowboard

Ocena gry

Ta gra polega na zbieraniu pierścieni i dojechaniu do mety,Gramy Sonikiem ale tym razem na snowboardzie Sonik jeździ.Poruszamy się snowboardem za pomocą spacji tylko przy skoku.


Sonik moto

Ocena gry

Ta gra polega na wcieleniu się w Sonika motorowerzystę.Gramy w Sonika tylko na motorze terenowym cross.Naszym zadaniem jest zbierać pierścienie i dotrzeć do mety.Gramy za pomocą strzałek.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry sonic
 • Smash Sonic

  Smash Sonic

  Oglądana: 12306 ocena: 10.00

 • Super Sonik

  Super Sonik

  Oglądana: 6184 ocena: 10.00

 • Sonik dla dzieci

  Sonik dla dzieci

  Oglądana: 6010 ocena: 8.00

 • Sonic w Mario

  Sonic w Mario

  Oglądana: 5929 ocena: 0.00

 • Sonik moto

  Sonik moto

  Oglądana: 4156 ocena: 10.00

 • Sonic Snowboard

  Sonic Snowboard

  Oglądana: 2964 ocena: 0.00

 • Wodny sonic

  Wodny sonic

  Oglądana: 2673 ocena: 0.00

 • Sonic Puzzle

  Sonic Puzzle

  Oglądana: 2031 ocena: 0.00

 • Sonic motocyklista

  Sonic motocyklista

  Oglądana: 2022 ocena: 0.00

Reklama

cookie