Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry strzelanki » Gry snajper 69 gier

Perfekcyjny snajper

Ocena gry

W tej grze jesteś profesjonalnym snajperem. Nie możesz się pomylić oraz spudłować ani razu, ponieważ wtedy przegrasz. Masz misję do wykonania w której musisz bezbłędnie strzelać w miny tak aby uchronić przeciwnika. Strzelaj w miny aby wybuchły one wcześniej niż wtedy gdy człowiek na nie stanie. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Snajper wyborowy

Ocena gry

Wciel się w profesjonalnego snajpera i przejdź do wykonywania tajnych zlecanych misji, które musisz wykonać zabijając zabójców. Nie możesz popełnić żadnego błędu. Strzelaj myszką.


Gra battle gear 2

Ocena gry

Gra battle gear 2 to fantastyczna gra w której przenosimy się na korytarze podziemia i musimy trafiać jak najcelniej w tarcze.Trafiaj w głowy niebieskich tarcz aby zdobyć jak najwięcej punktów w grze.Do strzelania z karabinu maszynowe używaj myszki.


Gra battle for wesnoth

Ocena gry

Kolejna gra z serii battle tym razem będziemy musieli w tej grze strzelać jak najcelniej w tarcze.Postaraj się strzelać jak najcelniej najlepiej w same środki tarcz aby zdobywać jak najwięcej punktów.Przymierz bardzo dokładnie zanim pociągniesz za spust.Do gry używaj myszki-strzał z karabinu.Gra battle city

Ocena gry

Gra battle city to kolejna gra z kategorii gry strzelanki w której będziemy strzelali do tarcz, które są różnych kolorów i w dodatku się ruszają.Musisz zmieniać kolor naboju w zależności od tarczy w którą strzelasz.Do strzelania używaj myszki oraz 1,2,3-zmiana kolorów naboi.


Misja snajperska

Ocena gry

Wciel się w profesjonalnego snajpera czyli strzelca wyborowego, dla którego nietrafiony strzał czyli pudło to załamka.Musisz strzelać w przeciwników bardzo celnie i tak aby się nie zorientowali że ktoś z ich żołnierzy padł.Do strzelania oraz celowani używaj myszki komputerowej.


Gra szczelanka

Ocena gry

Gra szczelanka to gra w której wcielasz się w żołnierza z II wojny światowej i musisz postrzelać do tarczy aby przygotować się w razie wypadku do kolejnej wojny światowej.Postaraj się i strzelaj jak najbardziej celniej w czerwonej tarczy.Do tej gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Snajper gra online

Ocena gry

Zawsze marzyłeś aby zostać profesjonalnym snajperem i co dziennie mieć styczność z karabinem snajperskim i strzelać w przeciwników? Jeżeli twoje marzenie się nie spełniło to możesz potrenować i udoskonalić swoje umiejętności snajperskie właśnie w tej grze.Przymierz bardzo dokładnie karabinem snajperskim i pociągnij za spust. Używaj do grania myszki.


Gra snajper online

Ocena gry

Gra snajper online to kolejna gra z kategorii gry snajper w której to grze wcielamy się w profesjonalnego snajpera.Musisz wykonać atak na ochroniarzy z więzienia, którzy zorientowali się ze chcesz zrobić zamach i uciekają.Postaraj się ich wszystkich pozabijać.Weź karabin snajperski-spacja oraz strzelaj myszką komputerową.


Gra snajper sztuka zwyciężania

Ocena gry

Gra snajper sztuka zwyciężania kolejna snajperska gra z kategorii gry snajper czeka na ciebie.Musisz wcielić się w najlepszego snajpera i wkroczyć do akcji.Celem akcji jest pozabijanie przestępców i złodziei.Celuj bardzo dokładnie i zabijaj przeciwników tak aby nikt się o tym nie zorientował.Do tej gry używaj myszki komputerowej.Powodzenia!


Gra snajper 2

Ocena gry

Wcielamy się w role najlepszego snajpera czyli strzelca wyborowego.Naszym zadaniem jest zabijać złodziei i groźnych przestępców w pierwszej planszy jest to właściciel psa.W kolejnych musicie sami odszukać.Strzelaj celnie i najlepiej tak aby nikt się nie zorientował.Do tej gry używaj myszki komputerowej-strzał.


Gra snajperska

Ocena gry

Zawsze marzyłeś aby w przyszłości zostać snajperem takim jaki jest strzelec wyborowy?Możesz potrenować w tej grze swoje umiejętności snajperskie.Bo za pewno do strzelca wyborowego trochę ci jeszcze brakuje.Potrenuj to i ty zostaniesz strzelcem wyborowym.Do strzelania z snajperskiej broni potrzebna jest ci myszka komputerowa.


Snajper w akcji

Ocena gry

Wciel się w profesjonalnego snajpera.Strzelaj z karabinu snajperskiego z ukrycia i pozabijaj wszystkich przeciwników, który kryją się za drzewami.Strzelaj myszką komputerową.


Desert Warfare 2

Ocena gry

W tej grze jesteśmy na wojnie i musimy pozastrzelać naszych przeciwników.Strzelaj do przeciwników i pozabijaj ich.Używaj do poruszania się W,A,S,D oraz myszki-strzał.


Gra battle online

Ocena gry

Jesteś terrorystą i musisz pozabijać wszystkich przeciwników.Strzelaj w nich z broni palne.Poruszasz się strzałami, strzelasz spacjom oraz R-przeładowanie,E-skok.Miłej gry życzymy.


Strzelanka batle

Ocena gry

Pozabijaj wszystkich przeciwników, którzy znajdują się na planszy.Używaj do poruszania się strzałek,spacja-strzał,1,2,3-zmiana broni oraz R-przeładowanie,E-skok.Powodzenia!


Gra snajperska misja

Ocena gry

Wykonaj bardzo trudną snajperską misję.Misja polega na zabiciu terrorystów.Pozabijaj ich wszystkich .Uważaj abyś ty nie stał się ranny.W,A,S,D-poruszanie się oraz myszka strzał, S-przybliżenie.


Misja snajpera

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w snajpera, który musisz wykonać tajne misje i pozabijać ludzi.Musisz zobaczyć, którego człowieka masz zabić i wykonaj to za jednym strzałem.Strzelaj za pomocą myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry snajper
 • Gra snajperska misja

  Gra snajperska misja

  Oglądana: 18916 ocena: 10.00

 • Trening snajpera

  Trening snajpera

  Oglądana: 11816 ocena: 4.00

 • Snajper 3d

  Snajper 3d

  Oglądana: 8415 ocena: 0.00

 • Strzelanie do tarcz na strzelnicy

  Strzelanie do tarcz na strzelnicy

  Oglądana: 8300 ocena: 2.00

 • Gra snajper w mieście

  Gra snajper w mieście

  Oglądana: 7795 ocena: 0.00

 • SWAT - Jednostka antyterrorystyczna

  SWAT - Jednostka antyterrorystyczna

  Oglądana: 7667 ocena: 0.00

 • Snajper na statku

  Snajper na statku

  Oglądana: 7227 ocena: 0.00

 • Gra snajper 2

  Gra snajper 2

  Oglądana: 7170 ocena: 0.00

 • Tajemniczy snajper

  Tajemniczy snajper

  Oglądana: 6306 ocena: 0.00

Reklama

cookie