Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry śmieszne 20 gier

Futboll amerykański

Ocena gry

Wyrzuć z procy zawodnika tak aby on podczas lotu zebrał jak najwięcej monet.Po każdej rundzie możesz kupować zawodnikowi nowoczesny sprzęt.Używaj myszki.


Śmieszna ubieranka

Ocena gry

Jest to śmieszna ubieranka w której będziemy musieli ubrać ludka. Ubierzmy ludka jak najładniej. Do tej gry śmieszna ubieranka potrzebujemy tylko myszki komputerowej. Miłej gry.


Gra ekstremalna jazda kiblem

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby jeździć kible. Kieruj kible. Możesz sobie go ulepszać kupić nowe koła nitro i wiele innych podobnych rzeczy. Ulepsz go bo inaczej nie pokonasz kolejnych poziomów tej gry.graj za pomocą strzałek i myszki.


Prezydent Bush w akcji

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest wcielenie się w sławnego prezydenta Busha i musisz obronić swoją żonę przed terrorystami, którzy do ciecie i do twojej żony strzelają.Graj za pomocą klawiszy W,A,S,D.Zabawne karty

Ocena gry

Musimy w tej grze grać w śmieszne karty. Należy tak wybrać karty aby zawsze rozpoczynać grę od dziewiątki czyli karty z numerem 9.Graj za pomocą myszki.


Murphy na wakacjach

Ocena gry

Ta gra polega na wcieleniu się w Murphiego, który odpoczywa na wakacjach. Naszym zadaniem jest zbieranie rzeczy, które leżą na plaży i za ich pomocą robienie innym bardzo wiele psikusów.


Śmieszna gra

Ocena gry

Musimy w tej grze wcielić się w rolę pewnej dziewczyny i naszym zadaniem jest tak sprawić aby chłopcy ze szkoły zauroczyli się w nas. Należy kierować na chłopca i klikać myszkę wtedy on się zakocha.Graj za pomocą myszki.


Walka Sonic

Ocena gry

Przenosimy się na pole gdzie odbywają się największe walki gladiatorów.Tym razem tam będą walczyć ekipa Sonica z potworami.Graj za pomocą myszki komputerowej jako głównego kontrolera w tej grze.


Scooby Doo deska surfingowa

Ocena gry

Ta gra polega na wcieleniu się w jedną z dwóch postaci, które mamy do wybory na początku gry.Musimy wybrać jedną z nich i musimy skakać jak najwyżej ile tylko się da.Graj za pomocą strzałek oraz myszki komputerowej.


Scooby Doo\'s na desce

Ocena gry

Skacz i baw się wspaniale grając w grę skakanie ze Scoobym Doo.Wybierz jedną z dwóch postaci i skacz jak najwyżej i najdalej na deskorolce.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Zabawny farmer

Ocena gry

W tej o to grze naszym zadaniem jest zagranie w grę o farmie.Naszym zadaniem także jest zadbanie o nasze gospodarstwo role.Zadbaj o kury i inne zwierzęta w gospodarstwie.Graj za pomocą myszki.


Tajemnicze skrzynki z kasą

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby odszukać skrzynkę z jak najmniejszą kwotą pieniężną.Graj i odnajdź skrzynkę z najmniejszą ilością pieniędzy.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Odnajdywanie obiektów

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy odnaleźli obiekty, które są pokazane na obrazku w ramce na dole ekranu z grą.Postaraj się odszukać wszystkich przedmiotów.Graj za pomocą myszki.


Zabawna układanka

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest układanie zabawnej układanki. Ale to nie takie łatwe. Musimy ułożyć trzy takie same kostki takiego samego koloru i kształtu obok siebie. Graj za pomocą myszki.


Śmieszna ubieranka Sonic

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest tak ubrać Sonica aby on wyglądał jak najbardziej śmieszniej jak tylko da się go ubrać . Graj za pomocą myszki.


Śmieszna bijatyka

Ocena gry

Musimy w tej grze wcielić się w bardzo wkurzonego czarnego człowieka , który musi pokonać swoich przeciwników.Postaraj się ich wszystkich pobić .graj za pomocą strzałek oraz klawiszy A,S,D,W.


Robienie drinków

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest robienie takich bardzo mocnych drinków z alkoholem tak aby człowieka, który je smakuje wysadziło od tej mocy alkoholu.Zrób najmocniejszego drinka jaki tylko jest możliwy.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Tajemnicze karty

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby zagrać razem z naszym przeciwnikiem, którym jest komputer w zaczarowane karty. Musimy tok wybierać karty aby nasza karta była najsilniejsza i pokonała kartę przeciwnika czyli komputera.Graj za pomocą myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry śmieszne
 • Gra ekstremalna jazda kiblem

  Gra ekstremalna jazda kiblem

  Oglądana: 24394 ocena: 10.00

 • Robienie drinków

  Robienie drinków

  Oglądana: 24105 ocena: 10.00

 • Prezydent Bush w akcji

  Prezydent Bush w akcji

  Oglądana: 15377 ocena: 10.00

 • Policyjny motocykl

  Policyjny motocykl

  Oglądana: 13079 ocena: 6.00

 • Murphy na wakacjach

  Murphy na wakacjach

  Oglądana: 9611 ocena: 0.00

 • Śmieszna bijatyka

  Śmieszna bijatyka

  Oglądana: 7678 ocena: 10.00

 • Tajemnicze skrzynki z kasą

  Tajemnicze skrzynki z kasą

  Oglądana: 7181 ocena: 0.00

 • Zabawny farmer

  Zabawny farmer

  Oglądana: 6896 ocena: 7.00

 • Odnajdywanie obiektów

  Odnajdywanie obiektów

  Oglądana: 6302 ocena: 0.00

Reklama

cookie