Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry Disneya » Gry Smerfy 20 gier

Zbuduj domek dla Smerfów

Ocena gry

Zbuduj domek dla Smerfów to gra w której jak już się pewnie domyśliliście po samej nazwie gry będziemy budować domek dla Smerfów oczywiście korzystając z gotowych elementów. Wybierz element i zamontuj go na domku. Graj z użyciem myszki komputerowej.


Smerfy dopasowywanie elementów

Ocena gry

Kolejna gra z cyklu gry Smerfy dla najmłodszych w której to grze naszym zadaniem jest dopasować do każdego ze Smerfów odpowiedni przedmiot. Postaraj się wykonać to zadanie w jak najkrótszym czasie gry. Do gry używaj myszki.


Zabawa ze Smerfami

Ocena gry

Zabawa ze Smerfami to gra w której musisz klikać na trzy takie same przedmioty i zabawki Smerfów, które znajdują się koło siebie lub w jednej lini.Celem gry jest wyeliminowanie wszystkich przedmiotów i zabawek Smerfów z ekranu z grą.Do tej gry potrzebna jest ci tylko wyłącznie myszka komputerowa.


Smerfy-szukanie różnic na obrazku

Ocena gry

Widzisz dwa obrazki ze Smerfami.Ale niestety nie są takie same do ciebie należy odszukać szczegóły i różnice, którymi różnią się dwa obrazki ze Smerfami.Do szukania różnic na obrazku użyj tylko myszki.Smerfetka Ubieranka

Ocena gry

Smerfetka Ubieranka to gra w której będziemy ubierać Smerfetkę w najładniejsze i najmodniejsze ubrania, ponieważ Smerfetka wybiera się na imprezę i musi być wystrojona w najładniejsze ubrania.Do grania i ubierania używaj myszki komputerowej.


Smerf Łasuch-łapanie ciast

Ocena gry

Poruszmy się smefem Łasuchem, który w ręku trzyma tackę i naszym zadaniem jest łapać placki i cista, które spadają z góry, ponieważ rzucają nimi inne smerfy.Postaraj się złapać jak najwięcej placków aby żaden z nich nie upadł na ziemię.Do łapania placków i poruszania się używaj strzałek.


Smerf Pracuś buduje samochód

Ocena gry

Smerf Pracuś to najbardziej pracowity Smerf ze wszystkich mieszkańców wioski Smerfów.Musisz pomóż mu i wybudować razem z nim drewniany samochód, którym będą jeździć Smerfy.Buduj zgodnie z poradami Pracusia, tak aby samochód był cały dobrze zbudowany i wszystkie jego części trzymały się ze sobą.Do grania używaj myszki.


Gra ze Smerfami

Ocena gry

Gra ze Smerfami to kolejna ciekawa dla dla dzieci z kategorii gry Smerfy.Tym razem wcielamy się w jednego ze Smerfów i musimy strzelać z procy kamieniami i demolować zbudowany budynek z wielu przedmiotów tak aby zdemolować go całego.Do grania w tą grę używaj myszki.


Smerfy gra Logiczna

Ocena gry

W tej grze zadaniem dziecka jest dopasować każdemu ze Smerfów jakiś obrazek, który coś łączy z danym Smerfem.Na przykład Smerfetkę musimy połączyć z kwiatkiem, ponieważ Smerfetka bardzo lubi kwiaty.Z innymi Smerfami już sobie sami poradzicie.Do tej gry potrzebna będzie ci myszka.


Smerf Ważniak

Ocena gry

Papa Smerf to smerf,który denerwuje wszystkich i robi każdemu psikusy i kawały.Tym razem rzuca piłkami od tenisa w jednego ze smerfów.Musisz mu w tym pomóc i rzucać piłkami przez drewnianego smerfa, który się porusza na taśmociągu.Traf przez buzię drewnianego smerfa tak aby dostał inny smerf, który porusza się zanim.Do rzucania potrzebujesz myszki komputerowej.


Papa Smerf

Ocena gry

Wcielamy się w jednego z bohaterów bajki Smerfy.Jest nim papa Smerf.Musisz pomóż przygotować razem z Papa Smerfem miksturę ze smerfo jagód.Zapamiętuj przedmioty, które ukazują się na ekranie gry i znikają po upływie czasu.Do zabawy potrzebujesz myszki.


Smerfne Święta

Ocena gry

Przeżyj razem ze Smerfami święta i od razu im pomóż ponieważ przez ciamajdę stracili choinkę.Musisz odszukać choinkę Smerfów.Do gry używaj myszki.


Udekoruj dom Smerfów

Ocena gry

Tym razem przenosimy się do wioski Smerfów i musimy udekorować dom Smerfów jak najładniej.Wybieraj przedmioty gotowe i udekoruj domek jak najładniej.Do dekorowania używaj myszki komputerowej.


Pokoloruj Smerfów

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniek jest pokolorować obrazki ze Smerfami.Masz bardzo dużo obrazków do kolorowania w tej grze.Wybierz jeden z nich i koloruj.Myszką kolorujemy.


Gra smerf na rowerze

Ocena gry

Poruszaj się rowerem razem z jednym smerfem i zbieraj wisienki.Jedź rowerem i zbierz jak najwięcej wiśni.Do gry używaj strzałek.


Ubierz Smerfa

Ocena gry

W wiosce Smerfów odbywa się impreza.Jeden ze smerfów ważniak się na nią wybiera.Musisz pomóż mu się ubrać w modne ciuchy aby wyglądam przyzwoicie na imprezie.Do ubierania potrzebujesz myszki.


Zrób obiad dla Smerfów

Ocena gry

Zrób obiad dla Smerfów to gra w której razem ze Smerfetką będziemy robili obiad dla całej wioski Smerfów.Wykonuj zgodnie z przepisem.Graj myszką.


Smerfy kółko i krzyżyk

Ocena gry

Zagraj razem ze Smerfami lub kolegom w bardzo popularną grę a jest nią kółko i krzyżyk.Musisz mieć w jednej lini trzy takie same kółka lub krzyżyki w naszym przypadku trzy takie same Smerfy.Graj za pomocą myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry Smerfy
 • Rzucaj ze Smerfami

  Rzucaj ze Smerfami

  Oglądana: 5597 ocena: 10.00

 • Smerfne Święta

  Smerfne Święta

  Oglądana: 4321 ocena: 0.00

 • Zrób obiad dla Smerfów

  Zrób obiad dla Smerfów

  Oglądana: 3335 ocena: 10.00

 • Smerfy-szukanie różnic na obrazku

  Smerfy-szukanie różnic na obrazku

  Oglądana: 2908 ocena: 0.00

 • Smerf Pracuś buduje samochód

  Smerf Pracuś buduje samochód

  Oglądana: 2788 ocena: 0.00

 • Gra smerf na rowerze

  Gra smerf na rowerze

  Oglądana: 2754 ocena: 0.00

 • Udekoruj dom Smerfów

  Udekoruj dom Smerfów

  Oglądana: 2641 ocena: 0.00

 • Smerfetka Ubieranka

  Smerfetka Ubieranka

  Oglądana: 2473 ocena: 0.00

 • Pokoloruj Smerfów

  Pokoloruj Smerfów

  Oglądana: 2183 ocena: 0.00

Reklama

cookie