Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry lotnicze » Gry samoloty 24 gier

Lataj samolotem

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w pilota samolotu i musimy latać samolotem omijając przeszkody. Celem jest dotarcie samolotem do mety. W drodze do mety podczas lotu zbieraj także żółte gwiazdki. Do latania samolotem używamy tylko myszki komputerowej.


Latanie samolotem lego

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wybrać odpowiednią moc oraz kąt lotu samolotu z lego tak aby samolot wykonany z klocków lego poleciał jak najdalej.Za każdy lot otrzymujemy pieniądze, dzięki czemu potem możemy sobie ulepszyć nasz samolot z lego.Do grania i latania samolotem używaj myszki.


Walka papierowych samolotów

Ocena gry

Lataj papierowym samolotem i strzelaj w inne papierowe samoloty, które są twoimi przeciwnikami.Latasz oraz strzelasz myszką.


Gra wyścig samolotów

Ocena gry

Weź udział w samolotowych wyścigach powietrznych.Musisz pokonać swojego przeciwnika.Tor lotu jest wyznaczony kółkami, przez które musisz przelatywać.Używaj tylko strzałek do latania.Wojna samolotów

Ocena gry

Wojna samolotów jest to gra w której będziemy strzelać się samolotami. Musisz broić swoich samolotów oraz swojej bazy przed przeciwnikiem, który atakuje twoją bazę. Graj strzałkami i strzelaj spacjom.


Pilot samolotu 3d

Ocena gry

Jesteśmy pilotem samolotu. Lećmy samolotem i trenujmy nasze latanie i podczas lotu zbierajmy czerwone kulki. Pozbierajmy kulki latając samolotem. Zabaw się w pilota i latajmy samolotem. Używajmy myszki do latania.


Gra latanie samolotem 3d

Ocena gry

Latajmy samolotem w grze która jest bardzo realistyczna ponieważ grafika w niej jest trójwymiarowa czyli jest grafika 3d. Uważaj na skały i różne piramidy. Graj za pomocą strzałek.


Symulator samolotu

Ocena gry

Ta gra to najlepszy symulator samolotu. Lataj samolotem. Na początku wystartuj z pasa startowego na lotnisku i potem wzbij się ku górze i leć dalej w drogę. Potrzebujemy strzałek i klawiszy Z,X,C.


Latanie samolotem wyczynowym

Ocena gry

Latajmy w tej grze samolotem wyczynowym. Musimy latać i zbierać w powietrzu zaginione balony. Zbierz wszystkie balony na trasie samolotu. Zrób to jak najszybciej. Graj myszką i strzałkami.


Gra latanie papierowym samolotem

Ocena gry

W tej grze będziemy latać papierowym samolotem. Lataj papierowym samolotem i zapewnij sobie mnóstwo rozrywki. Latajmy i przelatujmy przez kółka. Graj za pomocą strzałek oraz myszki.


Latanie samolotem i strzelanie

Ocena gry

Latajmy samolotem wojskowym i strzelajmy w inne samoloty, które te samoloty są właśnie naszych wrogów i musimy ich rozwalić zastrzelić. Gramy w ta grę tylko myszka.


Gra samolot ratunkowy

Ocena gry

Ratujmy ludzi samolotem. Musimy spuszczać ludzi z samolotu w takim momencie kiedy nie lecą ptaki. Wybierz odpowiedni moment i spuść na spadochronie ludzi. Graj za pomocą myszki komputerowej w tej grze.


Latanie samolotem Scooby Doo

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest latać samolotem ze Scoobym Doo. Lataj samolotem i baw się świetnie. Musisz także w tej grze zbierać czerwone kuleczki. Zbierz ich jak najwięcej. Używaj do latanie myszki.


Samolot latanie

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest latać w niebie po między chmurami. Lataj samolotem i postaraj się zebrać jak najwięcej czerwonych kuleczek w powietrzy. Latajmy używając myszki komputerowej.


Ltanie samolotem i strzelanie

Ocena gry

Strzelaj samolotem i lataj. Twoim zadaniem jest latać w kosmosie i strzelać do swoich przeciwników. Wybierz sobie na początku jedn z trzech dostępnych samolotów i leć. Graj za pomocą strzałek i spacji- strzał.


Gra latanie samolotem online

Ocena gry

Lataj samolotem. Twój samolot jest wykonany w tej grze z papieru. Samolot sam strzela więc twoim zadaniem jest tylko lecieć i kierować samolot aby strzelał w inne samoloty. Grajmy myszką.


Latanie wojskowym samolotem

Ocena gry

Lataj wojskowym samoloty. Naszym zadaniem jest nie tylko latać ale także strzelać do naszych przeciwników. Ulepszaj swój wojskowy samolot aby miał lepsze strzały i był bardzie odporniejszy. Używajmy strzałek oraz Z- strzelanie.


Latanie samolotem online

Ocena gry

Będziemy latać tradycyjnym samolotem, który jest wykonany z papierowej kartki. Uważajmy na inne samoloty, które strzelają w nasz papierowy samolot. Nie pozwól aby cię zabili i twój samolot. Potrzebujemy do tej gry strzałek.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry samoloty
 • Gra latanie samolotem 3d

  Gra latanie samolotem 3d

  Oglądana: 22782 ocena: 0.00

 • Symulator samolotu

  Symulator samolotu

  Oglądana: 21477 ocena: 10.00

 • Gra samolotowa

  Gra samolotowa

  Oglądana: 6807 ocena: 10.00

 • Latanie samolotem

  Latanie samolotem

  Oglądana: 6606 ocena: 10.00

 • Wojna samolotów

  Wojna samolotów

  Oglądana: 6054 ocena: 0.00

 • Pilot samolotu 3d

  Pilot samolotu 3d

  Oglądana: 5783 ocena: 0.00

 • Gra budowanie samolotu

  Gra budowanie samolotu

  Oglądana: 4590 ocena: 0.00

 • Latanie samolotem i strzelanie

  Latanie samolotem i strzelanie

  Oglądana: 4406 ocena: 0.00

 • Latanie samolotem lego

  Latanie samolotem lego

  Oglądana: 3505 ocena: 0.00

Reklama

cookie