Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry samochodowe dla dzieci 43 gier

Wyścigi koparek gra

Ocena gry

Jesteś kierowcą koparki i w tej grze jako bardzo doświadczony kierowca będziesz brał udział w wyścigach koparek. Zasady gry są bardzo proste i po samej nazwie tej gry łatwo się mozna domyśleć co jest celem gry. Musisz wyprzedzić wszystkich przeciwników po drodze do mety i dotrzeć na metę jako pierwsza koparka. Grasz i kierujesz używając tylko wyłącznie strzałek. Powodzenia! Ruszaj !


Szalona jazda

Ocena gry

Tym razem jeździmy bardzo szybko po ulicach miasta. Musimy jechać jak najszybciej oraz wyprzedzać inne samochody tak aby przebyć w jak najkrótszym czasie gry jak największy dystans. Do grania używaj tylko strzałek. Powodzenia szalony kierowco!


Praca na stacji benzynowej

Ocena gry

Praca na stacji benzynowej to gra gdzie będziemy musieli podchodzić do każdego klienta stacji, który tankuje benzynę i wlać mu paliwo.Jak będzie pisało fuel to podejdź do niego i zabierz kasę za paliwo.Strzałkami zagraj.


Załaduj ciężarówkę towarem

Ocena gry

Załaduj ciężarówkę towarem ze statków.Żurawiem czyli wielkim portowym dźwigiem przenieś towar na ciężarówkę.Używaj strzałek oraz myszki komputerowej.Powodzenia!Gra lotniskowy autobus

Ocena gry

Gra lotniskowy autobus kolejna gra z autobusami w tej grze twoim zadaniem jest jeździć autobusem po lotnisku i zbierać pasażerów, którzy szykują się do odlotu samolotem. Do jazdy autobusem lotniskowym są ci potrzebne strzałki.


Przewożenie towarów gra

Ocena gry

Przewoźmy towary w tej grze. Naszym zadaniem jest na czas dostarczyć w jak najlepszym czasie towar do mety. Na początku każdej trasy załaduj towar klikając spacje. Używajmy strzałek do kierowania.


Gra hummer

Ocena gry

Twoim zadaniem będzie w tej grze kierować prawdziwym hummerem z Las Vegas. Wsiądź za kierownicę prawdziwego hummera i pokonaj bardzo trudną trasę. Używaj do tego strzałek.


Prosta gra auta dla dzieci

Ocena gry

Kieruj prawdziwymi samochodami na wyścigu. Twoim zadaniem będzie także pokonać twojego przeciwnika, który też chce wygrać wyścig. Używaj do tego jedynie myszki komputerowej. Uważaj na zakrętach aby nie wypaść z toru gry.


Tuning samochodu

Ocena gry

Twoim zadaniem jest zadbać o to aby twój samochód był bardzo szybki i ulepszony oraz aby robił bardzo wielkie wrażenie na przechodniach. Tuninguj samochód. Graj za pomocą myszki.


Extremalna misja

Ocena gry

Utrzymuj samochodem prędkość nie większą niż 150km\\h ponieważ w ciężarówce jest bomba. Twoim zadaniem jest omijać samochody i samochody, które są oznaczone zielonym kółkiem rozwalaj. Graj za pomocą strzałek.


Gra praca w warsztacie samochodowym

Ocena gry

Pracujmy w warsztacie samochodowym. Naszym zadaniem jest naprawiać samochody. Zmieniajmy opony w samochodach, tankujmy je oraz naprawiajmy różne usterki. Potrzebna nam będzie myszka komputerowa.


Gra symulator autobusu

Ocena gry

To jest prawdziwy symulator autobusu. W tej grze możemy wcielić się w kierowce busa i wykonywać bardzo trudne manewry kierownicą typu zaparkować autokar w wyznaczonym miejscu.Graj za pomocą strzałek.


Samochodówka

Ocena gry

Kierujmy samochodem policyjnym. Musimy tak jechać aby pozbierać jak najwięcej benzyny abyś my jechali jak najdalej. Uważaj na inne samochody, które też jadą.Graj za pomocą myszki oraz spacji i strzałek.


Praca w warstacie samochodowym

Ocena gry

W tej grze pracujemy w warsztacie samochodowym. Naszym zadaniem jest pracować w warsztacie samochodowym i naprawiać zepsute samochody, które przywożą nam klienty.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra wyścigowa online

Ocena gry

Ścigaj się samochodami w tej grze.Pokaż jak umiesz jeździć samochodem udowodnij że jesteś najlepszy i że wygrasz ten wyścig samochodowy na ulicy.Graj używając strzałek w tej grze.


Gra Smerfy dla dzieci

Ocena gry

Wciel się w role budowniczego Smerfów czyli pracusia wybuduj Smerfo samochód, którym poruszają się Smerfy. Niech to będzie najlepsza maszyna czasu.graj za pomocą myszki.


Gra budowanie samochodu

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby zbudować taki samochód jaki jest nam pokazany obok na obrazku. Zbuduj taki sam samochód jaki jest pokazany obok na obrazku.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra jazda gokardem

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą małego i bardzo szybkiego gokarda. Wchodź nim bardzo ostro w zakręty ścinaj je. Po prostu driftuj na zakrętach.Poruszaj się gokardem w tej grze za pomocą strzałek.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry samochodowe dla dzieci
 • Gra zygzak mcqueen

  Gra zygzak mcqueen

  Oglądana: 195655 ocena: 7.71

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 183900 ocena: 9.77

 • Gra budowanie samochodu

  Gra budowanie samochodu

  Oglądana: 42425 ocena: 6.00

 • Przewożenie towarów gra

  Przewożenie towarów gra

  Oglądana: 36073 ocena: 0.00

 • Puzzle zygzak mcqueen

  Puzzle zygzak mcqueen

  Oglądana: 30268 ocena: 0.00

 • Tuning samochodu

  Tuning samochodu

  Oglądana: 28954 ocena: 1.00

 • Prosta gra auta dla dzieci

  Prosta gra auta dla dzieci

  Oglądana: 24595 ocena: 0.00

 • Gra Smerfy dla dzieci

  Gra Smerfy dla dzieci

  Oglądana: 24576 ocena: 7.00

 • Gra lotniskowy autobus

  Gra lotniskowy autobus

  Oglądana: 24525 ocena: 9.75

Reklama

cookie