Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci » Gry rysowanie 55 gier

Rysowanie według wzoru dla dzieci

Ocena gry

Przed tobą gra w której to grze będziemy rysowali według wzoru. Na ekranie gry już w pierwszej rundzie widnieje gwiazda, która jest dobrze oznaczona rogami. Twoim zadaniem będzie właśnie według tych oznaczeń na rogach gwiazdki narysować gwiazdkę.Oczywiście w kolejnych rundach gry będziesz postępować dokłądnie tak samo czyli rysować według wzory, lecz będą to już inne figury czy też przedmioty. Musisz wykazać jak najlepiej rysując na ekranie według wzoru w jak najkrótszym czasie gry.Do rysowania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Przygoda w kosmosie

Ocena gry

W tej grze akcja toczy się w kosmosie. Twoim zadaniem jest w każdej z plansz doprowadzić małego bohatera do miejsca, które oznaczone jest zamkiem zasuwanym. Narysuj za pomocą myszki ścieżkę po której przejdzie mały bohater do celu.


Gra rysowanie królika

Ocena gry

Łącz cyferki zaczynając od 1 i kolejno 2,3 i tak aż do końca aż po połączeniu cyferek będziemy mieli królika.Do rysowania używaj tylko myszki komputerowej.


Rysowanie dla dzieci

Ocena gry

Czas na rysownie.Narysuj figury takie jakie są naszkicowane.Masz 4 sekundy na obejrzenie obrazka a potem musisz go narysować z pamięci.Do gry używaj myszki komputerowej.Powodzenia!Gra rysowanie drogi online

Ocena gry

Narysuj drogę dla samochodu, który musi dotrzeć do mety zbierając po drodze wszystkie gwiazdki.Po narysowaniu drogi pojedź samochodem do mety.Do rysowania używaj strzałek a do jazdy autem A,D.Powodzenia.


Rysowanie figur

Ocena gry

Zobacz na obrazek jaka jest na nim przedstawiona figura i potem narysuj taką samą figurę na kartce używając do tego ołówka.Potrzebna ci jest do gry tylko mysz komputerowa.


Narysuj drogę kulce

Ocena gry

Narysuj odpowiednio drogę kulce aby ona trafiła do drzwi.Uważaj, ponieważ masz ograniczoną ilość atramentu.Dobrze sobie rozplanuj zanim zaczniesz malować. Używaj myszki do gry.


Rysowanie drogi posiłkom

Ocena gry

Musisz tak namalować drogę aby posiłek trafił do danej osoby, która zamawia taki posiłek jaki jest pokazany nad nią na obrazku. Do gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej do rysowania.


Rysowanie po liczbach

Ocena gry

Rysuj po liczbach zaczynając od liczby 1 aż do ostatniej jaka jest na kartce. postaraj się i maluj jak najdokładniej tylko potrafisz.Zagraj za pomocą myszki komputerowej.


Rysowanie Scooby Doo w drzewie

Ocena gry

Twoim zadaniem jest narysować i wyrzeźbić Scooby Doo w drzewie.Masz do dyspozycji trzy dłuta więc na pewno wybierzesz odpowiednie i dasz radę. Myszką komputerową zagraj w tą grę.


Rysowanie drogi kulce

Ocena gry

Masz w tej oto grze narysować drogę kulce, tak aby ona trafiła to celu zbierając po drodze gwiazdki. Musisz się postarać i zrobić to w jak najkrótszym czasie gry. Myszka komputerowa jest niezbędna.


Narysuj drogę 2

Ocena gry

Twoim zadaniem jest narysować drogę tak aby nasz bohater bez problemu leciał używając parasolki i przeleciał aż do samej mety. Graj używając tylko myszki komputerowej do grania.


Rysowanie drogi kulkom

Ocena gry

Narysuj odpowiednią linie aby ta linia była drogą dla kulki. Postaraj się i narysuj bardzo prostą linię aby kulka bez żadnego problemu trafiła do celu. Graj używając myszki komputerowej.


Rysowanie samolotem

Ocena gry

Zagraj w darmową grę w której twoim zadaniem jest rysować samolotem. Postaraj się i narysuj samolotem jak najdokładniej.Uważaj na ptaki aby cię nie uderzyły. Grajmy myszką.


Malowanie drogi i poruszanie się

Ocena gry

Malujmy drogę i poruszajmy się kulką. Musisz narysować po szlaczku linie tak abyś mógł bez problemu poruszać się kulką aż do samego celu, którym jest meta. Używajmy myszki do grania w tą grę.


Rysowanie i strzelanie

Ocena gry

Rysowanie i strzelanie jest to kolejna gra z kategorii gry rysowanie i w tej grze musimy narysować siłę, jak ma polecieć strzała z łuku. Do tej gry używajmy tylko myszki komputerowej.


Malowanie trasy kulce

Ocena gry

Malowanie trasy kulce jest to darmowa gra w której będziemy musieli namalować trasę kulce. Musisz się postarać i namalować kulce jak najdokładniejszą trasę aby ona bez problemu trafiła do celu. Myszką malujemy trasę.


Narysuj drogę gra

Ocena gry

Musimy tak rysować drogę kredką aby nasz bohater, który biegnie biegł jak najszybciej po namalowanej przez nas drodze. Maluj drogę tak aby zbierał też on kółka. Potrzebujesz myszki.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry rysowanie
 • Rysowanie online

  Rysowanie online

  Oglądana: 5501 ocena: 0.00

 • Rysowanka

  Rysowanka

  Oglądana: 3763 ocena: 0.00

 • Rysowanie drogi

  Rysowanie drogi

  Oglądana: 3339 ocena: 0.00

 • Rysowanie na tablicy magnetycznej

  Rysowanie na tablicy magnetycznej

  Oglądana: 2901 ocena: 0.00

 • Rysowanie dla dzieci

  Rysowanie dla dzieci

  Oglądana: 2657 ocena: 0.00

 • Gra rysowanie

  Gra rysowanie

  Oglądana: 2528 ocena: 0.00

 • Rysowanie ołówkiem

  Rysowanie ołówkiem

  Oglądana: 2405 ocena: 0.00

 • Nauka rysowania dla dzieci

  Nauka rysowania dla dzieci

  Oglądana: 2317 ocena: 0.00

 • Gra rysowanie królika

  Gra rysowanie królika

  Oglądana: 2251 ocena: 9.00

Reklama

cookie