Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry rybki 16 gier

Gra gdzie jest Nemo-Puzzle

Ocena gry

Mamy do ułożenia tym razem bardzo ładne puzzle, które po ułożeniu przedstawiają podwodny świat z bajki Gdzie Jest Nemo.Ułóż puzzle klikając na czerwony przycisk aby wyleciał puzzel.Następnie dopasuj wszystkie puzzle do siebie aby idealnie pasowały.Aby układać puzzle musisz użyć myszki.


Gdzie jest Nemo Gra

Ocena gry

Poruszaj się rybką Nemo w tej grze i dotrzyj do skarbu, który znajduje się pod wodą.Musisz przemyśleć każdy ze swoich ruchów, który wykonujesz, ponieważ nie da się ich cofnąć a musisz poruszać się zgodnie z układam ścian i przegród dla utrudnienia.Do grania w tę grę potrzebne są ci strzałki.


Głodna rybka

Ocena gry

Pływaj bardzo małą, głodną rybka, która niedawno opuściła matkę i teraz sama musi zdobywać dla siebie pożywienie.Zjadaj małe rybki, które są oznaczone i rybka będzie rosła.Następnie coraz większe rybki zjadaj aż w końcu z malutkiej rybeczki wyroście rekin.Strzałkami i myszką zagraj.


Gra z rekinem

Ocena gry

Wcielamy się w tej grze w rolę ogromnego i potężnego rekina. Naszym zadaniem jest znalezienie sobie obiadu. Czyli musimy zjadać inne rybki. Gramy za pomocą myszki komputerowejOglądanie ryb pod woda

Ocena gry

Jesteś ciekawy jak wyglądają podwodą rybki. To możesz to sprawdzić w tej grze za pomocą okularów zbliżających. Twoim zadaniem jest pływanie pod wodą i oglądanie świata podwodnego. Graj za pomocą myszki.


Skakanie rybkami dla dzieci

Ocena gry

Skacz rybkami bardzo podobna jest ta gra do gry w szachy .Naszym zadaniem jest przeskakiwanie ryb dzięki czemu my wtedy ich zbijamy.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Strzelanie i łapanie ryb

Ocena gry

Przenosimy się teraz pod wodę nad ocean.Naszym zadaniem jest strzelanie haczykiem do ryb any one się na niego nabiły i potem musimy taką rybę wyciągnąć.Gramy za pomocą myszki.


Pływanie panem rybom

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby wcielić się w pana rybę i razem z nim wyruszyć w niezwykła przygodę nad ocean.Zbieraj monety i zabijaj inne ryby.Graj za pomocą myszki.


Rybne Kręgle

Ocena gry

Rybne kręgle to gra polegająca na tym aby grać w kręgle. Musimy rzucać kulą do kręgów w kręgle tak, abyśmy zbili ich jak najwięcej za jednym rzutem.Gramy za pomocą myszki.


Łapanie rybek kotem

Ocena gry

Musimy w tej grze pływać kotem i łapać ryby, które pływają na dnie morza. Uważajcie na waszkę , która czai się nad wami aby wasz ukąsić.Graj za pomocą myszki oraz strzałek.


Gra zbieranie ryb

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest się wcielenie w straszną ośmiornicę i my musimy nią łapać inne ryby, które pływają w morzu.Gramy za pomocą jednego kontrolera a nim jest myszka komputerowa.


Gra budowanie akwarium

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyście zbudowali akwarium dla małej nowej rybki, która nie ma jeszcze rodziny ani swojego własnego domku.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Przyprawianie ryby

Ocena gry

Przenosimy się tym razem do nad morskiej kuchni. Naszym zadaniem jest przygotować rybę i odpowiednio ją przyprawić do obiadu.Gramy za pomocą jedynej myszki komputerowej.


Opiekowanie się rybkami

Ocena gry

W tej grze musimy się opiekować się młodymi rybkami , które jeszcze są małe i nie mogą dać sobie rady sami na tym dużym podwodnym świeci. Podawaj im to co wyświetla nad nimi u góry/Graj za pomocą myszki.


Zderzanie rybek

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby zderzać rybki te które pokazane są na obrazku w prawym dolnym rogu.Musimy je zderzać i pokonywać plansze. Oraz różne poziomy gry.Gramy za pomocą myszki.


Gra jedzenie rybek dla dzieci

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy wcielili się w rolę dużej rybki. Naszym zadaniem jest zjadanie o wiele mniejszych rybek aby przeżyć na tym podwodnym świecie.Gramy za pomocą myszki.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry rybki
 • Gra z rekinem

  Gra z rekinem

  Oglądana: 12524 ocena: 5.50

 • Gra budowanie akwarium

  Gra budowanie akwarium

  Oglądana: 11525 ocena: 8.50

 • Gra jedzenie rybek dla dzieci

  Gra jedzenie rybek dla dzieci

  Oglądana: 11343 ocena: 0.00

 • Gdzie jest Nemo Gra

  Gdzie jest Nemo Gra

  Oglądana: 9043 ocena: 10.00

 • Strzelanie i łapanie ryb

  Strzelanie i łapanie ryb

  Oglądana: 8303 ocena: 0.00

 • Oglądanie ryb pod woda

  Oglądanie ryb pod woda

  Oglądana: 7041 ocena: 10.00

 • Rybne Kręgle

  Rybne Kręgle

  Oglądana: 6471 ocena: 10.00

 • Przyprawianie ryby

  Przyprawianie ryby

  Oglądana: 5559 ocena: 0.00

 • Łapanie rybek kotem

  Łapanie rybek kotem

  Oglądana: 5325 ocena: 0.00

Reklama

cookie