Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry rolnicze 23 gier

Traktor rolniczy dla dzieci

Ocena gry

Przenosimy się tym razem na farmę, gdzie będziemy jeździli traktorem rolniczym. Jako kierowca traktora musisz przejść poważne szkolenie, które będzie sprawdzeniem jednocześnie twoich umiejętności jazdy traktorem. Dokładnie to już od pierwszego momentu czeka Cię dosyć szalona jazda, ponieważ musisz po drodze do mety pokonać bardzo wiele ostrych i stromych podjazdów, które są dużym utrudnieniem ale ktoś taki jak ty na pewno da radę. Powodzenia !


Kombajny na komputer za darmo

Ocena gry

Darmowa gra kombajny na farmie czeka na ciebie. Przejdź na farmę i poczuj się jak prawdziwy kierowca kombajny grając w tą grę.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek, które są tym razem niezbędne i twoim zadaniem jest w jak najkrótszym czasie drogi pokonać kombajnem tor przeszkód, który jest w lesie a przeszkodami są drzewa rosnące nieopodal drogi którą się poruszasz. Musisz bardzo uważać aby nie rozwalic maszyny.Do kierowania potrzebujesz tylko strzałek.


Kombajn kosi pole

Ocena gry

Jesteś w kabinie kombajnu czy tez inaczej zwanego bizonem i twoim zadaniem jest dotrzeć na pole a następnie je pokosić według wskazówek jakie dał nam nasz klient. Musisz jednak postarać się podczas jazdy i bardzo uważać, ponieważ jedziesz nie zwykłą drogą asfaltową tylko przez las dla utrudnienia. Pamiętaj więc aby maksymalnie się skupić podczas drogi przez las.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek, które potrzebne Ci będą do kierowania maszyna.


Farma kombajny dla dzieci

Ocena gry

Farma kombajny dla dzieci to gra w której to grze jesteśmy kierowcą kombajnu i naszym zadaniem jest dojechać kombajnem do domu ale oczywiście to nie będzie takie proste, ponieważ po drodze do domu mamy do pokonania las, w którym to lesie musimy bardzo uważać aby nie zachaczyć o żadne drzewo, ponieważ wtedy nasz sprzęt się rozbije i w najgorszym wypadku nie będzie już czym kosić. Do kierowania użyj tylko wyłącznie strzałek.Kombajny online

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą traktora i zacznij pracować na swojej własnej farmie o której już nie raz marzyłeś. Czeka Cię bardzo wiele zadań a między innymi : koszenie zboża czy też innych plonów na polu. Musisz także oprócz samego koszenia zająć się hodowlą plonów różnych nasion na swojej farmie. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek, które są niezbędne w tym wypadku.


Budowanie farmy

Ocena gry

Zbuduj swoją własną farmę.Już od dawna myślisz o własnej farmie czy gospodarstwie domowym?To wszystko może się spełnić i stać realne dzięki tej grze. Zbuduj swoją farmę w tej grze i stań się rolnikiem. Używajmy myszki do gry.


Gra sadzienie

Ocena gry

Musimy zasadzić różne warzywa i owoce na farmie. Postaraj się aby twoje owoce i warzywa były ładnie posadzone oraz nie uschły podlewaj je. Używajmy w tej grze myszki.


Gra karmienie zwierząt na farmie

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy karmili zwierzęta na farmie. Zastanów się co lubi jeść każde ze zwierząt i nakarm go. Niech nikt nie będzie głodny wyrób się w odpowiednim czasie. Używajmy myszki komputerowej.


Gra ukradanie owiec

Ocena gry

W tej grze twoim zdaniem jest wcielenie się w lisa, który kradnie i porywa owce. Kradnij owce ale uważaj na właścicieli farm, którzy chodzą z bronią. Używajmy tylko myszki komputerowej.


Gra traktor rolniczy

Ocena gry

Przewoźmy w tej grze różne owoce i warzywa z naszej farmy. Jedź traktorem tak aby z przyczepy nic nie wypadło owoc ani warzywo. W tej grze potrzebujemy tylko strzałek oraz spacji-podpięcie przyczepy.


Mała Farma

Ocena gry

Zadbaj o swoją małą własną farmę.Grasz za pomocą myszki.


Rodzinna Farma

Ocena gry

Utwórz swoją rodzinną farmę.Grasz za pomocą myszki.


Farma przy Drodze

Ocena gry

Gra ta polega na zrobieniu swojej własnej farmy i zadbanie o nią,Grasz za pomocą myszki.


Extra Farma

Ocena gry

Ta gra polega na zaopiekowaniu się o swoją własną farme.Grasz za pomocą myszki.


Stadnina Koni

Ocena gry

Zadbaj o swojego kucyka.Grasz za pomocą myszki.


Moja Farma

Ocena gry

Gra ta polega na stworzeniu własnej farmy.Grasz za pomocą myszki.


Super Farma3

Ocena gry

W tej grze trzeba zaopiekować się własną farmą.Grasz za pomocą myszki.


Prawdziwa Farma

Ocena gry

W tej grze można hodować kury i inne zwierzęta.Wszystko to co jest na farmie,Grasz za pomocą myszki.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry rolnicze
 • Gra traktor rolniczy

  Gra traktor rolniczy

  Oglądana: 48662 ocena: 8.83

 • Budowanie farmy

  Budowanie farmy

  Oglądana: 19843 ocena: 8.00

 • Prawdziwa Farma

  Prawdziwa Farma

  Oglądana: 17601 ocena: 10.00

 • Super Farma3

  Super Farma3

  Oglądana: 14974 ocena: 10.00

 • Extra Farma

  Extra Farma

  Oglądana: 12664 ocena: 0.00

 • Super Farma 2

  Super Farma 2

  Oglądana: 12552 ocena: 10.00

 • Gra karmienie zwierząt na farmie

  Gra karmienie zwierząt na farmie

  Oglądana: 12409 ocena: 0.00

 • Super Farma

  Super Farma

  Oglądana: 11992 ocena: 0.00

 • Gra ukradanie owiec

  Gra ukradanie owiec

  Oglądana: 11897 ocena: 0.00

Reklama

cookie