Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry restauracja 26 gier

Gra robienie burgera

Ocena gry

Gra robienie burgera to gra w której pracujemy w barze i naszym zadaniem jest robienie burgerów. Postaraj się wykonywać burgery przed czasem. Graj używając myszki komputerowej.


Zrób hamburgera

Ocena gry

Tym razem pracujesz jako sprzedawczyni w budce z hamburgerami. Twoje zadanie jest bardzo proste. Musisz robić hamburgery takie jak zamówią klienci oraz je sprzedawać. Do gry użyj myszki.


Gra robienie pizzy

Ocena gry

Pracujesz w pizzeri i robisz pizzę na zlecenia klientów. Wybierasz ciasto a następnie kładziesz wszystkie składniki na pizzę, jakie klient sobie tylko życzył. Do grania używajmy myszki komputerowej.


Praca w barze

Ocena gry

Pracujesz w barze.Musisz podawać klientom takie przysmaki,przekąski oraz napoje jakie zamawiają.Obsługuj klientów w barze i zarób dużo kasy.Powodzenia!Dekorowanie hamburgera

Ocena gry

Pracujemy w restauracji i musimy udekorować klientowi jak najładniej hamburgera. Niech udekorowany hamburger przez ciebie będzie bardzo ładnie udekorowany oraz smaczny. Myszką dekorujemy.


Prowadzenie restauracji

Ocena gry

Masz swoją własną restaurację w której musisz pracować oraz rządzić finansami. Podawajmy klientom takie potrawy jaki tylko chcą ale najpierw musisz je przygotować. Myszką gramy.


Zmywanie naczyń

Ocena gry

To bardzo prosta gra musicie wcielić się w pracownika restauracji i zmywać naczynia. Po zmyciu określonej ilości talerzy przechodzicie na następny trudniejszy poziom. Grajcie za pomocą myszki.


McDonald\'s

Ocena gry

Pracujmy w McDonald\'s podawajmy klientom to co tylko potrzebują i zamawiają. Jesteś kelnerem w McDonald\'s. Graj i pracujmy jako kelner. DO gry potrzebujesz strzałek- poruszanie się oraz spacji- branie produktu.


Bar z hamburgerami

Ocena gry

Pracuj w barze z hamburgerami i rób hamburgery. Niech twoje hamburgery będą najlepsze w mieście i niech klienci je podziwiają ze smaku. W tej grze potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Gra praca w barze

Ocena gry

Jesteś barmanem, twoim zadaniem jest robić i podawać różne desery ciastka, ciasteczka. Rób takie cista jakie klienci sobie zamawiają . Podawaj im je i zarabiaj kasę. Używaj myszki komputerowej.


Mario Restauracja

Ocena gry

Pracuj w Maria restauracji, którą nie dawno założył.Potrzebuje pracownika do swojej restauracji kelnera.wciel się w role kelnera i pomóż mu.Graj za pomocą myszki.


Dopasuj pary w restauracji

Ocena gry

W tej grze musisz dopasować dwie takie same pary posiłków lub przypraw związanych z restauracjom.Postaraj się wszystkie pary dopasować jak najlepszym i najkrótszym czasie gry.Graj za pomocą myszki.


Restauracja

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby się wcielić w rolę kelnera i rozdawać posiłki od szefa kuchni tym, którzy dany posiłek zamówili wcześniej przy kasie.Graj za pomocą myszki.


Restauracja na plaży

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest wcielenie się w role szefa kuchni w restauracji i musisz przygotowywać posiłki jakie tylko zamówią sobie twoi klienci.Graj za pomocą myszki.


Restauracja dla dzieci

Ocena gry

Jeżeli lubić wcielać się w role kelnera to możesz pokazać swoje umiejętności w tej oto grze.Musisz podawać swoim klientom to co sobie życzą i to co zamawiają.Graj za pomocą myszki.


Praca w restauracji

Ocena gry

W tej grze zostałeś zatrudniony do restauracji.Musisz wykonywać polecenia szefa. Jeżeli coś klient coś zamówi to musisz spełnić jego oczekiwania i mu to podać.Grasz za pomocą myszki.


Restauracja dla zakochanych

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy obsługiwali naszych klientów, którzy zamawiają u nas wiele różnych posiłków.Postaraj się i gotuj jak najlepsze posiłki.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Panda Restauracja

Ocena gry

W tej grze musimy obsługiwać klientów, którzy zamawiają u nas w restauracji wiele różnych posiłków.Postaraj się aby do twojego bary przychodziło jak najwięcej osób.Graj za pomocą myszki.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry restauracja
 • Restauracja Chomików

  Restauracja Chomików

  Oglądana: 12361 ocena: 0.00

 • Zmywanie naczyń

  Zmywanie naczyń

  Oglądana: 9306 ocena: 0.00

 • Przyprawianie ryby

  Przyprawianie ryby

  Oglądana: 5570 ocena: 0.00

 • Bar z hamburgerami

  Bar z hamburgerami

  Oglądana: 5395 ocena: 0.00

 • Gra praca w barze

  Gra praca w barze

  Oglądana: 5002 ocena: 0.00

 • Prowadzenie restauracji

  Prowadzenie restauracji

  Oglądana: 4953 ocena: 0.00

 • Bar-Rsetauracja 2

  Bar-Rsetauracja 2

  Oglądana: 4710 ocena: 10.00

 • McDonald\'s

  McDonald\'s

  Oglądana: 4639 ocena: 0.00

 • Mario Restauracja

  Mario Restauracja

  Oglądana: 4086 ocena: 0.00

Reklama

cookie