Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry restauracja 24 gier

Gra robienie pizzy

Ocena gry

Pracujesz w pizzeri i robisz pizzę na zlecenia klientów. Wybierasz ciasto a następnie kładziesz wszystkie składniki na pizzę, jakie klient sobie tylko życzył. Do grania używajmy myszki komputerowej.


Praca w barze

Ocena gry

Pracujesz w barze.Musisz podawać klientom takie przysmaki,przekąski oraz napoje jakie zamawiają.Obsługuj klientów w barze i zarób dużo kasy.Powodzenia!


Dekorowanie hamburgera

Ocena gry

Pracujemy w restauracji i musimy udekorować klientowi jak najładniej hamburgera. Niech udekorowany hamburger przez ciebie będzie bardzo ładnie udekorowany oraz smaczny. Myszką dekorujemy.


Prowadzenie restauracji

Ocena gry

Masz swoją własną restaurację w której musisz pracować oraz rządzić finansami. Podawajmy klientom takie potrawy jaki tylko chcą ale najpierw musisz je przygotować. Myszką gramy.Zmywanie naczyń

Ocena gry

To bardzo prosta gra musicie wcielić się w pracownika restauracji i zmywać naczynia. Po zmyciu określonej ilości talerzy przechodzicie na następny trudniejszy poziom. Grajcie za pomocą myszki.


McDonald\'s

Ocena gry

Pracujmy w McDonald\'s podawajmy klientom to co tylko potrzebują i zamawiają. Jesteś kelnerem w McDonald\'s. Graj i pracujmy jako kelner. DO gry potrzebujesz strzałek- poruszanie się oraz spacji- branie produktu.


Bar z hamburgerami

Ocena gry

Pracuj w barze z hamburgerami i rób hamburgery. Niech twoje hamburgery będą najlepsze w mieście i niech klienci je podziwiają ze smaku. W tej grze potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Gra praca w barze

Ocena gry

Jesteś barmanem, twoim zadaniem jest robić i podawać różne desery ciastka, ciasteczka. Rób takie cista jakie klienci sobie zamawiają . Podawaj im je i zarabiaj kasę. Używaj myszki komputerowej.


Mario Restauracja

Ocena gry

Pracuj w Maria restauracji, którą nie dawno założył.Potrzebuje pracownika do swojej restauracji kelnera.wciel się w role kelnera i pomóż mu.Graj za pomocą myszki.


Dopasuj pary w restauracji

Ocena gry

W tej grze musisz dopasować dwie takie same pary posiłków lub przypraw związanych z restauracjom.Postaraj się wszystkie pary dopasować jak najlepszym i najkrótszym czasie gry.Graj za pomocą myszki.


Restauracja

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby się wcielić w rolę kelnera i rozdawać posiłki od szefa kuchni tym, którzy dany posiłek zamówili wcześniej przy kasie.Graj za pomocą myszki.


Restauracja na plaży

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest wcielenie się w role szefa kuchni w restauracji i musisz przygotowywać posiłki jakie tylko zamówią sobie twoi klienci.Graj za pomocą myszki.


Restauracja dla dzieci

Ocena gry

Jeżeli lubić wcielać się w role kelnera to możesz pokazać swoje umiejętności w tej oto grze.Musisz podawać swoim klientom to co sobie życzą i to co zamawiają.Graj za pomocą myszki.


Praca w restauracji

Ocena gry

W tej grze zostałeś zatrudniony do restauracji.Musisz wykonywać polecenia szefa. Jeżeli coś klient coś zamówi to musisz spełnić jego oczekiwania i mu to podać.Grasz za pomocą myszki.


Restauracja dla zakochanych

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy obsługiwali naszych klientów, którzy zamawiają u nas wiele różnych posiłków.Postaraj się i gotuj jak najlepsze posiłki.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Panda Restauracja

Ocena gry

W tej grze musimy obsługiwać klientów, którzy zamawiają u nas w restauracji wiele różnych posiłków.Postaraj się aby do twojego bary przychodziło jak najwięcej osób.Graj za pomocą myszki.


Bar i Restauracja

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest przygotowywanie smacznych posiłków.Musimy gotować jak najlepsze posiłki aby nasz restauracja była najlepsza w całym mieście.Gramy za pomocą myszki.


Bar-Rsetauracja 2

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby przygotowywać i gotować bardzo wiele najlepszych i najsmaczniejszych posiłków w całym mieście.Gotuj i rób posiłki jak najlepsze.Graj za pomocą myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Gry restauracja
 • Restauracja Chomików

  Restauracja Chomików

  Oglądana: 9602 ocena: 0.00

 • Zmywanie naczyń

  Zmywanie naczyń

  Oglądana: 7935 ocena: 0.00

 • Bar z hamburgerami

  Bar z hamburgerami

  Oglądana: 4326 ocena: 0.00

 • Bar-Rsetauracja 2

  Bar-Rsetauracja 2

  Oglądana: 4229 ocena: 10.00

 • Gra praca w barze

  Gra praca w barze

  Oglądana: 4165 ocena: 0.00

 • Przyprawianie ryby

  Przyprawianie ryby

  Oglądana: 4097 ocena: 0.00

 • McDonald\'s

  McDonald\'s

  Oglądana: 3951 ocena: 0.00

 • Prowadzenie restauracji

  Prowadzenie restauracji

  Oglądana: 3573 ocena: 0.00

 • Mario Restauracja

  Mario Restauracja

  Oglądana: 3516 ocena: 0.00

Reklama

cookie