Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry psy 22 gier

Gra zabawy z małym pieskiem

Ocena gry

W tej grze będziemy bawili się z naszym małym pupilem,którym jest piesek. Wymyślaj zadania i zabawy dla swojego psa za pomocą myszki komputerowej i klikaj w wybrane miejsca aby piesek wykonał zadanie lub się bawił.


Wyprowadzanie psa na spacer

Ocena gry

Wyprowadzanie psa na spacer to gra w której wcielamy się we właściciela psa i prowadzimy go na smyczy po ulicach miasta.Musisz tak prowadzić psa aby nie wpadł w żadnego z przechodni, które mijasz po drodze na spacerze.Uważaj też na przeszkody takie jak ławki oraz latarnie.Prowadź psa myszką komputerową.


Ubieranka z psami

Ocena gry

W tej grze musisz ubrać jak najładniej psów. Masz do wyboru bardzo wiele ubrań oraz dodatków dla psa. Wybierz najładniejsze i ubierz psa jak najładniej. Myszką ubieramy psa.


Gra piesek

Ocena gry

Zagrajmy razem z pieskiem w tą grę której celem jest pozbierać wszystkie kości. Pozbieraj wszystkie kości co do jednej.Do uzbierania kości i do poruszania się potrzebne ci są strzałki.Gra mycie zwierząt

Ocena gry

Myjmy zwierzęta aby stały się czyste. Jak zwierzak jest czysty to jest bardzo przyjemny w dotyku jak go się go głaska. A jak jest brudny to jest brzydki i nie przyjemny.Graj za pomocą myszki.


Psi król

Ocena gry

Graj w grę platformową niesamowitym i szybkim oraz silnym bohaterem a nim jest odważny pies. Pokonaj niezapomnianą i niezwykłą przygodę z psem.Graj za pomocą strzałek oraz klawiszy A i S.


Salon mody dla psów

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest pracować w salonie mody dla zwierząt a szczególnie to dla psów. Wybieraj psom odpowiednie kolory skóry i ubrać oraz fryzury.Graj za pomocą myszki.


Pies Bolt

Ocena gry

Zagraj razem ze wspaniałym i pięknym pieskiem o nazwie Bolt. Ten pies jest bardzo silny i szybki dlatego postanowił wyruszyć w niezwykłą przygodę.Graj za pomocą strzałek oraz klawisza Z-atak.


Ubieranka z pieskiem

Ocena gry

Ubierz swojego pieska.Nadaj mu odpowiedni kolor skóry. Wybierz jego ubrania i dodatki np okulary przeciw słoneczne możesz też coś innego. Baw się wspaniale i graj za pomocą myszki komputerowej.


Psi salon

Ocena gry

Każdy człowiek jak i pies ma inny gust. Wybierz psu takie ubranie, fryzurę, makijaż jaki on chce i jaki mu tylko pasuje do jego własnej figury. Posługujemy się myszką.


Psi sklep z lodami

Ocena gry

Jesteś sklepowym i twoim zadaniem jest pracować w psim sklepie z lodami. Obsługuj swoich klientów a nimi są pieski i psy.Graj za pomocą myszki.


Gra z pieskiem

Ocena gry

Na urodziny rodzice kupili ci ładnego i nowego pieska pokojowego. Ale jak się ma pieska to trzeba się nim opiekować. Twoim zadaniem jest wcielenie się w role opiekunki i musisz się nim opiekować.Poruszaj się myszką.


Gra o psie

Ocena gry

Zaopiekuj się własnym pieskiem, którego masz w swoim domku. Musisz podawać mu to co on chce. Należy też z nim wychodzić do toalety, myć go i bawić się z nim.Używaj myszki.


Obcinanie psa

Ocena gry

Po kryjomu jak twoja koleżanka się odwróci po kawę lub po to aby poczytać książki ty musisz po kryjomu obcinać jej psa.Rób tam aby pasek, który znajduje się na górę cały się zapeniłi wtedy misja jest zakończona a pies łysy.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Kot i pes 2

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wybranie sobie jednego z dwóch zawodników psa lub kota.musimy się rzucać psimi kośćmi.Graj i rzucaj się z kotem i psem.Używaj teraz myszki.


Psi szpital

Ocena gry

Pracujesz w tej grze w bardzo popularnym psim szpitalu.Twoim zadaniem jest opiekowanie się nimi oraz należy ich leczyć z różnych chorób. Posługuj się myszką w tej grze.


Gra z psem

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest kierowanie pojazdem śnieżnym czyli deską na, której siedzi twój pies. Musisz zbierać prezenty.Uważaj na kamienie i drzewa.Graj za pomocą strzałek.


Gra pies 2

Ocena gry

Przenosimy się ty razem do salonu kosmetycznego dla psów i zwierząt. Pracuj tam i opiekuj się zwierzętami a szczególnie psami. Musisz ich myć, obcinać włosy, paznokcie, a nawet ubierać na samym końcu gry.Graj używając w tej grze tylko myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry psy
 • Gra mycie zwierząt

  Gra mycie zwierząt

  Oglądana: 41195 ocena: 10.00

 • Gra opiekowanie się psami

  Gra opiekowanie się psami

  Oglądana: 24894 ocena: 10.00

 • Salon mody dla psów

  Salon mody dla psów

  Oglądana: 20896 ocena: 8.75

 • Obcinanie psa

  Obcinanie psa

  Oglądana: 12235 ocena: 8.33

 • Gra pies 2

  Gra pies 2

  Oglądana: 11512 ocena: 0.00

 • Kot i pes 2

  Kot i pes 2

  Oglądana: 10411 ocena: 7.50

 • Psi król

  Psi król

  Oglądana: 10080 ocena: 7.00

 • Gra o psie

  Gra o psie

  Oglądana: 9915 ocena: 10.00

 • Pies Bolt

  Pies Bolt

  Oglądana: 8978 ocena: 0.00

Reklama

cookie