Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry przygodówki » Gry przygody 5 gier

Rycerska przygoda

Ocena gry

Rycerska przygoda to bardzo fantastyczna gra w której wcielamy się w rycerza i naszym zadaniem w każdej z plansz jest dotarcie do drzwi. Musisz także zebrać złoty klucz aby otworzyć magiczne wrota. Poruszaj się strzałkami.


Przygoda w kosmosie

Ocena gry

W tej grze akcja toczy się w kosmosie. Twoim zadaniem jest w każdej z plansz doprowadzić małego bohatera do miejsca, które oznaczone jest zamkiem zasuwanym. Narysuj za pomocą myszki ścieżkę po której przejdzie mały bohater do celu.


Przygoda w lunaparku

Ocena gry

Znajdujesz się w lunaparku. Zagubiłeś się. Dostałeś propozycję od pewnego człowieka że jeżeli wykonasz zadania, które on Ci zlecił to pokażę Ci drogę do wyjścia. Wykonuj zadania w Lunaparku aby się z niego wydostać. Do gry potrzebna Ci będzie tylko myszka.


Kocia przygoda

Ocena gry

Poruszaj się małym kociakiem, który pragnie uratować świat. Poszukuje przyjaciół. Pokonuj przeszkody, oraz uważaj na wrogów. Przejdź jak najwięcej leveli.Poruszaj się strzałkami oraz S-skacz.Latający stołek

Ocena gry

W tej grze latamy stołkiem biurowym. W każdej z plansz naszym zadaniem jest zarobić jak najwięcej pieniędzy poprzez wykonywanie trików podczas lotu. Postaraj się aby dolecieć jak najdalej oraz otrzymać jak najwięcej kasy za lot. Ulepszaj swój stołek i lataj jak najdalej. graj myszką.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry przygody
 • Przygoda w kosmosie

  Przygoda w kosmosie

  Oglądana: 910 ocena: 0.00

 • Kocia przygoda

  Kocia przygoda

  Oglądana: 794 ocena: 0.00

 • Rycerska przygoda

  Rycerska przygoda

  Oglądana: 764 ocena: 0.00

 • Przygoda w lunaparku

  Przygoda w lunaparku

  Oglądana: 590 ocena: 0.00

 • Latający stołek

  Latający stołek

  Oglądana: 551 ocena: 0.00

Reklama

cookie